РоссияРоссия. Суперлига. 1 тур. LIVE!Экстра-лигаКарлос Барбоза: «Поєдинок за Суперкубок України є дуже важливим для «Продексіма»ПортугалияНуну Диаш: «Девиз футзала – атака и контратака»ВенгрияВалерий Власович – игрок венгерского клуба «Ньирдьюлай»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. Нашего полку прибылоФутзал в мире«Магнус Футзал» – обладатель Межконтинентального кубка-2018!Турниры«Столица» – победитель «LVIV OPEN CUP-2018»Футзал в мире11.30. Межконтинентальный кубок. Финал. «Карлос Барбоза» (Бразилия) – «Магнус Футзал» (Бразилия). LIVE!Футзал в миреВ финале Межконтинентального кубка встретятся «Карлос Барбоза» и «Магнус Футзал»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. Неудача «Лео» и успех «Информатики»Польша «Акана Оржель Футзал» – переможець FUTSAL MASTERS-2018!РоссияНа старте 27-й Чемпионат РоссииБеларусь«Витэн» впервые выиграл Суперкубок БеларусиЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Успех Павла Пикалова и пять украинских головТурнирыFUTSAL MASTERS-2018. День 3. Різні матчі українських клубівТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. В финале сыграют «Продэксим» и «Столица»КазахстанУчасник Ліги чемпіонів підписав Олександра СорокінаДмитрий Медведь покинул ХИТЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. 3 день. Александр и Дмитрий Бондари – четыре гола на двоихСборная УкраиныОлег Шайтанов: «З кожною серед команд-суперниць можна грати»

«Акана Оржель Футзал» – переможець FUTSAL MASTERS-2018!

«Оржель Футзал» – перший, «Ураган» – третій, «Сокіл» – сьомий на міжнародному турнірі Futsal Masters-2018

У суботу, 1 вересня, підійшов до завершення представницький міжнародний турнір "Futsal Masters 2018", участь в якому цього тижня взяли 8 команд з шести країн. Поєдинки відбувалися у двох польських містах Єльч-Лясковіце і Ниса. У завершальний ігровий день у стикових іграх між собою зустрічалися команди з різних груп.

Зокрема, у матчі за третє місце зійшлися івано-франківський "Ураган", який став другим у групі В, та дублери іспанської "Барселони Б", котрі в іншому квартеті також фінішували другими. Рахунок було відкрито вже на 6-й хвилині, коли "ураганівець" Микола Микитюк з лівого флангу пробив чітко у дальній кут воріт
 0:1. Мінімальна перевага "драконів" так і протрималася до перерви.

У другому таймі каталонцям вдалося забити гол у відповідь, а швидку контратаку з виходом 3 в 2 завершив Хуго Алонсо. Нічийним рахунок протримався всього шість хвилин, коли після навісу з кутового Дельгадо змусив вдруге капітулювати Кардаша
 2:1.

Івано-франківці швидко "проковтнули" цей пропущений м'яч, і всього через дві хвилини Роман Кордоба прямим ударом зі штрафного знову зрівняв цифри на табло. А на передостанній хвилині Фаренюк виграв боротьбу у двох захисників поблизу воріт і віддав передачу на Андрій Федюка, котрий встановив остаточний підсумок. 2:3
 вольова перемога "Урагану", який здобув "бронзові" медалі турніру "Futsal Masters 2018".

Futsal Masters 2018. Матч за 3-є місце
"Барселона Б Ласса" (Іспанія) - "Ураган" (Україна) - 2:3 (0:1)
Ураган: Кардаш - Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут - Микитюк, Лисенко, Цілик, Абакшин.
Голи: Хуго Алонсо (27), Дельгадо (33) - Микитюк (6), Кордоба (35), Федюк (39).

Переможцем "Futsal Masters 2018" стали господарі турніру - команда "Оржель Футзал", яка у фінальному протистоянні була сильнішою за французький "Кремлін Бісетр Юнайтед"  2:1. У матчі за третє місце "Ураган" відсвяткував вольову звитягу над іспанською "Барселоною Б Ласса" (3:2). П'ята підсумкова позиція дісталася киргизькій команді "Алга Бішкек", яка з двозначним рахунком 12:2 розгромила данський "Копенгаген". Перемогою у поєдинку за 7-е місце завершив турнір хмельницький "Сокіл", мінімально перегравши польський "Пяст" - 3:2.