ТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. День 3. LIVE!ТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. День 2. Пять претендентов на два места в финалеЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. 3 день. Александр и Дмитрий Бондари – четыре гола на двоихТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. День 2. LIVE!Футзал в мире«Agenta Girls» з українками у складі став срібним призером турніру ELTE-BEAC CupЖенский футзалОлег Шайтанов оголосив список гравців жіночої збірної України з футзалу на НТЗ у ЧеркасахЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. «Лео» громит исландцев, «Витис» побеждает «Мурату»Футзал в миреМежконтинентальный кубок. День 3. «Магнус» обыгрывает «Барселону»Сербия​Витор Хуго да Силва – новый игрок КМФ «Экономац»ТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. День 1. Град голов от «Титана» и минимальная победа «Энергии»ТурнирыFUTSAL MASTERS-2018. День 2. Дві поразки українських клубівЛига чемпионов УЕФА29.08.2018. Лига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. LIVE!БеларусьВячеслав Цвирко: «От таких предложений не отказываются»Чемпионат мираАрнольд Кнауб: «Никто не верил и не думал, что казахи умеют так хорошо играть»Футзал в миреМежконтинентальный кубок. День 2. Фолья и Леандро Лино – семь голов на двоихЛига чемпионов УЕФАУдачный старт украинцев в Лиге чемпионовТурнирыFUTSAL MASTERS-2018. «Алга Бішкек» – «Ураган» 5:7ПольшаFUTSAL MASTERS-2018: У Польщі стартує міжнародний турнірЛига чемпионов УЕФА28.08.2018. Лига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. LIVE!Германия«Хохенштайн» – победитель международного турнира «Svarog Open Cup»

FUTSAL MASTERS-2018. «Алга Бішкек» – «Ураган» 5:7

Івано-франківці розпочали турнір з вольової перемоги

Стартовий поєдинок міжнародного турніру "Futsal Masters 2018", який 28 серпня розпочався у Польщі, видався надрезультативним. Віце-чемпіон Киргизстану "Алга Бішкек" та оновлений у міжсезоння івано-франківський "Ураган" на двох забили аж 12 (!) м'ячів, причому сім з них вболівальники побачили ще до перерви.

На 11-й хвилині першого тайму завдяки хет-трику Когута івано-франківська команда була попереду - 0:3. А далі на майданчику за влучним висловом польського коментатора сталася "оказія": всього за якихось дві з половиною хвилини гравці "Алги" зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед, здійснивши камбек по-киргизьки - 4:3! Більше того, перед самою перервою у воротах "драконів" міг пробувати і п'ятий м'яч, однак на допомогу українцям прийшла стійка...

У середині другого тайму голи Фаренюка і Микитюка вивели "Ураган" вперед - 4:5. За три хвилини до завершення поєдинку гол Федюка дещо заспокоїв івано-франківців, однак перший вихід з п'ятим польовим приніс успіх киргизстанцям, а Сардоров також оформив хет-трик - 5:6. Мінімальна перевага у рахунку протримала у напрузі майже до самого кінця матчу, і лише гол Кордоби за півхвилини до фінальної сирени фактично зняв питання щодо переможця - 5:7.

Futsal Masters 2018. Група В. 1 тур
"Алга Бішкек" (Киргизстан) - "Ураган" (Україна) - 5:7 (4:3)
Ураган: Колток (Кардаш, 20) - Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут - Микитюк, Сторожук, Абакшин, Моспан - Цілик, Лисенко.
Голи: Гафуров (12), Сардоров (12, 13, 37), Данібаєв (13) - Когут (2, 11, 11), Фаренюк (29), Микитюк (31), Федюк (37), Кордоба (40).
Попередження: Сардоров (34) - Моспан (13).