Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 15. LIVE!Беларусь18.00. Кубок Беларуси. 1/4 финала. "Столица" - "БЧ". LIVE!Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 15: разгром в Запорожье... (обновляется)Первая лига Перша ліга. Група "Захід". 6 тур. Прорив Зеленкевича та емоції ЕпіцентруВолынскаяУ Луцьку пройшла підсумкова нарада організаторівЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Анонс 15-го тура: кто встретит Новый год на первом месте?Желтые ВодыГеоргий Мещеряков: «Нужно объединять, а у нас разъединяют»УжгородМихайло Кополовець: «Хочеться десь поштовхатися, якийсь підкатик, а тут одразу фол»Экстра-лига«Екстра-футзал»: випуск № 14Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14. Лучшие голы, комбинации и сейвыЭкстра-лига«Цифры знают все»: есть 300!ВинницкаяФутбольний Тиждень 276 від 27.12.2017ТернопольДмитро Андрієшин: «За два роки підняли футзал на високий рівень»БеларусьСергей Крыкун: "В Беларуси в меня поверили"КиевКиев. Высшая лига. "Альтернатива" завершает год в лидерахПервая лига Особенности национального футзала-2017/18: первая лигаЭкстра-лигаЖоао Карлос Барбоза: «Наша цель – победа в Чемпионате Украины и путевка в кубок УЕФА»РоссияРоман Козлов: «Командой управляют обстоятельства»Экстра-лигаВладислав Щербань. Від ДЮСШ «Темп» до «Соколу»РоссияЭмиль Алиев: "Работа с регионами выйдет на новый уровень"

Гранд-ліга Львова: перші перемоги «Кордону» та CoreValue

У палаці спорту «Галичина» триває чемпіонат Львова з футзалу серед команд Гранд-ліги. У понеділок, 25 грудня, відбулися три матчі п’ятого туру

Центральним поєдинком цього ігрового дня стало протистояння між «Меркурієм» та «Бастіоном». Матч повністю виправдав сподівання вболівальників. Рівна гра достойних суперників завершилася мінімальною перемогою підопічних Романа Коріня.
Першими забити у матчі вдалося гравцям «Меркурія». Влучний удар на свій рахунок записав Назар Паращин. Через декілька хвилин Владислав Мазур міг подвоїти перевагу своєї команди, але за «Бастіон» на цей раз зіграла стійка.
Доля ж поєдинку вирішилася в другому таймі. Протягом однієї хвилини спочатку Андрій Любуська, а потім Олег Іванишин вивели «Бастіон» вперед.
До завершення гри «Меркурій» робив все можливе щоб відігратися, але вирівняти паритет на табло гравці цієї команди так і не змогли. У підсумку, перемога «Бастіону» - 2:1.
 «Меркурій» - «Бастіон» - 1:2 (1:0)
«Меркурій»: Кадира, Гринишин, Федорчук, Козирєв, Пштир, Іляш, Мазур, Паращин, Вишиваний
«Бастіон»: Русецький, Кольцун, Аврам, Чеботарьов, Іванишин, Кудінов, Любуська. Радько, Палиг, Лукьянов
Голи: Паращин, 9 – Любуська, 24, Іванишин, 24
Попередження: Іляш, 2, Мазур, 11, Пштир, 24, Кадира, 24 – Любуська, 14, Кудінов, 17, Палиг, 27
Поєдинок між «Здвигом» та «CoreValue» чимось нагадав перший поєдинок п’ятого ігрового дня між «Меркурієм» та «Бастіоном». Така ж рівна гра достойних суперників. Першими відзначилися гравці «Здвигу». Влучний удар на рахунку Івана Юськевича.
Пропустивши гол, гравці «CoreValue» одразу ж перейшли на гру в п’ять польових й саме ця тактика згодом принесла підопічним Євгена Москвіна необхідні дивіденди.
Голи Миколи Малецького до перерви та Івана Нагірного у другому таймі перехилили шальки терезів на користь «CoreValue».
«Здвиг» - «CoreValue» - 1:2 (1:1)
«Здвиг»: Зегарчук, Горбей, Майорчак, Можейко, Гірний, Бучак, Галах, Юськевич, Корнєв, Ващишин, Кухар, Ледневський,
«CoreValue»: Є. Москвін, Нагірний, Вл. Малецький, М. Малецький, Свищ, Дець, Петрушка, Патько, Блащук
Голи: Юськевич, 7 – Мик. Малецький, 13, Нагірний, 25
Попередження: Можейко, 11, Майорчак, 13 – Патько, 25
Хто відверто розчарував у п’ятому турі, так це «Фуджікура». Так виглядає, що підопічні Володимира Когута недооцінили свого суперника. Вже на 10-й хвилині гри «Кордон» вигравав з рахунком 3:0.
Гравці «Фуджікури» прокинулися після перерви. Завдяки дублю Романа Саприки вдалося скоротити рахунок у зустрічі, але не більше. «Кордон» у вечір понеділка був кращий у всіх компонентах й заслужено переміг з рахунком 10:4. Проваливши перший тайм матчу, «Фуджікура» так і не змогла виправити становище у грі з п’ятим польовим гравцем.
«Фуджікура» - «Кордон» - 4:10 (0:3)
«Фуджікура»: Гондецький, А. Задорожний, В. Когут, Танечник, Вербний, Саприка, Мірзаєв, І. Задорожний, Іванишин, Васенюк, Буцик
«Кордон»: Чеботар, Хмизов, Пузанський, А. Яценко, Дудаш, О. Яценко, Бойко, Остапець, Авраменко, Майовецький
Голи: Саприка, 18, 19, Васенюк, 26, 30 – А. Яценко, 5, Бойко, 5, 21, 28, 29, Ол. Яценко, 10, Хмизов, 23, Майовецький, 23, Дудаш, 30, Саприка, 30, автогол.