ТурнирыМеждународный турнир в Гомеле. День 1. LIVE!РоссияАлен Лович: «Очень рад вновь надеть спартаковскую форму»Сборная УкраиныОприлюднено список кандидатів до збірної на ЧС серед студентівЭкстра-лигаОфіційно: Юрій Когут – новачок «Урагану»ТурнирыМіжнародний турнір “LVIV OPEN CUP 2018”: календар змаганьСборная УкраиныИстория выступлений сборной Украины на чемпионатах мира среди студентовБразилия«Пато Футзал» – обладатель Кубка Бразилии-2018!Экстра-лигаИгорь Калинин: «Турнир в Румынии прошел на высшем уровне»ПольшаВадим Иванов: «Будем бороться за чемпионство»БеларусьМихайло Грицина: "«Столиця» ставить перед собою найвищі завдання"Футзал в мире«Мес Сунгун Варзаган» – победитель клубного чемпионата Азии-2018ПольшаАндрей Бурдюг – игрок "Red Devils"!БеларусьВиктор Тарчило: «Хочется выигрывать всегда, но жертвовать собой пока очень рано»Экстра-лигаМаксим Почебут получил серьезную травмуЭкстра-лига«Эпицентр К Авангард» в Румынии: поражение и победаЭкстра-лига«Енергія» зіграє два контрольні матчі у ПольщіБеларусьПоддубный и Кручок забивают за «Гранит», Михайленко адаптируется в «УВД-Динамо»БеларусьКовельчанин Бобилєв змінив команду у БілорусіИспанияИспания. Лучшие голы сезона-2017/18. Элисандро и ХуанпиБеларусьАлександр Даниленко возглавит «Форте»

Гребінка: вдалий дебют "Арарату"

Ну ось і завершилися матчі 1 ліги групи «А» та «Вищої Ліги», які проходили в спорткомплексі «Локомотив» в м. Гребінка.
З кожними матчами, команди, які беруть участь з різними учасниками відповідних груп, показують свої навички командної гри, удосконалюють тактику , щодо суперника з яким вона грає, та як ми бачили на прикладі 26 листопада, як всі матчі того дня були активними, велися цікаві тактичні дії на полі гри, інколи були невдалими, за що гравці різних команд отримували безліч червоних та жовтих карток. Таким прикладом стала команда ФК «Дружба» з с. Короваї, яка отримала 2 жовтих картки та 2 червоних за гру проти ФК «Фермер»

Також хочеться відмітити ФК Фортуну, яка грала проти ФК «України» с. Овсюки і виграла матч з рахунком 6:0, гра була досить спокійною але злагодженою та зібраною.

Для всіх не секрет, що після початку зимового міні-футболу, до команд «Вищої Ліги» додалася команда з м. Лубни ФК «Арарат». Вболівальники та гравці з різних команд, не приховували своєї цікавості, що за команда та як вона себе покаже на полі. Склад команди ФК «Арарат» з минулорічного сезону змінився в деяких гравцях, але на полі себе показали досить непоганим злагодженим матчем проти ФК «Куйбешеве». В 1 таймі гри гравець Руслан Сисенко команди ФК «Куйбишеве» забиває гол у ворота ФК «Арарат», і говорилося б, що думка глядачів почала змінюватися, щодо ФК «Арарат», але вже на на 4 хв., гри, ФК «Арарат» розпочала показувати супернику на що вона здатна. Загальне положення матчу 6:4 на користь ФК «Арарат».

Далі не менш цікавою грою був матч ФК «Оржиця» та ФК «Савинці». Рахунок вдається відкрити команді ФК «Савинці» в 1 таймі, та вже в 2 таймі гри, матч став набирати оборотів і вже на 1 хв 2 тайму, команда ФК «Оржиці» забиває 1 гол у ворота суперника та 2 – ва голи вже наступні на 5 та 6 – ій хв. гри рахунок склав 3:1 на користь ФК «Оржиця». Зібравшись командою, Савинці розпочали масивну атаку у ворота ФК «Оржиця» та незважаючи на те, що команда ФК «Савинці» отримує жовту картку, здобуває такі очікувані для себе та вболівальників 2 – ва голи та зрівнює рахунок 3:3 і завершила матч в нічию під оплески глядачів та команди. Гра була досить цікавою та напруженою.

Неменше уваги до себе привернув матч ФК «Козацька» м. Пирятин та ФК «Світанок». 1 тайм гри та вже ФК «Козацька» забиває гол та відкриває рахунок на свою користь і відразу на 3 хв після першого голу забиває Курочка гол у ворота ФК «Світанок», рахунок склав 2:0 на користь Фк «Козацька». Хочемо відмітити гравців ФК «Козацька», які забили супернику по 2 голи кожний, а саме: Новосельцький та Курочка. Загальне положення матчу склав 6:3 на користь ФК «Козацька».

Далі грати розпочали ФК «Новооржицьке» та ФК «Енергетик». Гра була чесно кажучи неочікувана від результату матчу, яке розіграли гравці. В 1 таймі гравець під номером 10 Новооржицького забиває 1 гол і останній цього матчу у ворота ФК «Енергетик». Наступні 6 голів були у ворота ФК «Новооржицьке», де голами особливо відмітився Тищенко, а саме 3 забитих м’ячі. Рахунок склав 6:1 на користь ФК «Енергетик».

Ну і нарешті, гра різних команд але таких рідних по командному духу, тактиці та відомими особистостями з ФК «Локомотив». ФК «Аякс» та ФК «Локо». Читаючи назви таких команд, вболіваючи завжди за ФК «Локомотив» і знаючи склад команди, вболівальник приходить в стан ступору, «За кого вболівати..!??,,,». Склад ФК «Локо» в цьому сезоні оновився такими гравцями, як Дворник та Вихор. Під час гри , на 18 хв 1 тайму матчу, Кривошея Юрій відкриває рахунок, та ФК «Аякс» попереду з рахунком 1:0 і в кінці 1 тайму Олександр Некрилов подвоює рахунок ФК «Аякс». Рахунок 1 тайму склав 2:0 на користь ФК «Аякс». 2 тайм розпочався забитим голом у ворота ФК «Аякс» від гравця ФК «Локо» а саме Анточ Дмитра. Таким чином загальне положення матчу становить 5:2 на користь ФК «Аякс». Голами відзначилися гравці ФК «Локо» Дмитро Анточ – 2 голи та гравці ФК «Аякс» Кривошея Юрій – 1 гол, Олександр Некрилов – 2 голи та Шевченко Богдан - 2 голи.
Ось таким була субота матчів 1 ліги Групи «А» та «Вищої Ліги».