ВетераныАлександр Карнаушенко: «От полуфинала «Черное море» – «Шахтер» получил огромное удовольствие»ИспанияИспания. Лучшие голы сезона-2017/18. РикардиньоЭкстра-лигаЭкстра-лига-2018/19. Тур 1. LIVE!РоссияРоссия. Суперлига. 3 тур. LIVE!Женский футзалЧемпіонат Європи серед жінок. Стали відомі всі учасники «Фіналу чотирьох»Женский футзалЄвро-2019 з футзалу серед жіночих команд: Україна розгромила Казахстан і здобула путівку на ЄвроВетераныИгорь Ментюков: «Во время таких турниров чувствуешь себя молодым»Женский футзалЄвро-2019 серед жінок. Основний раунд. День 3. LIVE!ВетераныВетераны. День 4. ФиналыЖенский футзалЧемпіонат Європи серед жінок. Основний раунд. Казахстан – Україна. АнонсПольшаПольша. Экстракласа. 1 тур. АнонсЭкстра-лигаЄвгеній Смоловик: "Готуємося до гри з "Соколом" в штатному режимі"РоссияАлександр Астафьев: «Задача – выйти в плей-офф»ЛьвовВолодимир Котович: Мрію зіграти за «Галицьку здобу» в Екстра-ЛізіКиевПрограмма кандидата на должность Председателя Федерации футзала города КиеваРоссияРомуло: «Тино Перес – для меня особенный тренер»Экстра-лигаЭкстра-лига-2018/19. Тур 1. Анонс. Уравнение со многими неизвестнымиЖенский футзалУкраїна – Білорусь – 4:2. Післямова + ВІДЕО ВетераныВетераны. День 3Чемпионат ЕвропыУкраїна - Угорщина - 4:4. Післямова + ВІДЕО

Євро-2019 з футзалу серед жінок: збірна України здобула вольову перемогу над командою Білорусі

Підопічні Олега Шайтанова поступалися після першого тайму з рахунком 0:2, однак зуміли переломити хід поєдинку

У Черкасах відбулися матчі другого туру відбірного турніру Євро-2019 з футзалу серед жінок. Збірна України не без проблем обіграла команду Білорусі. Суперниці краще провели перший тайм і пішли на перерву, виграючи з рахунком 2:0. Тим не менше, синьо-жовті показали характер і у другій половині зустрічі відзначилися чотири рази.

Спершу українки зусиллями Юлії Форсюк та Ірини Дубицької зрівняли рахунок, після чого одна з білорусок отримала червону картку. На 30-й хвилині Юлія Дударчук вивела нашу команду вперед, а насамкінець Анна Сидоренко реалізувала пенальті.

Здобувши три очки, збірна України розташувалася на другому місці у групі. Тепер задля перемоги у квартеті синьо-жовтим потрібно перемагати команду Казахстану, причому з якомога впевненішим рахунком.
Відбірний етап Євро-2019 з футзалу серед жінок. Група 3

Україна — Білорусь — 4:2 (0:2)

Голи: Форсюк (22), Дубицька (26), Дударчук (30), Сидоренко (39, з пенальті) — Попова (2, 15).

Попередження: Сидоренко — Слесарчік, Пельовіна, Шатіленя.

15.09     18.00     Казахстан — Україна

До фінальної стадії потраплять чотири переможці груп основного раунду. Перший в історії чемпіонат Європи з футзалу серед жінок відбудеться 14—17 лютого 2019 року на майданчику однієї з країн-учасниць.