Экстра-лига«Екстра-футзал»: випуск № 14Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14. Лучшие голы, комбинации и сейвы«Цифры знают все»: есть 300!ВинницкаяФутбольний Тиждень 276 від 27.12.2017ТернопольДмитро Андрієшин: «За два роки підняли футзал на високий рівень»БеларусьСергей Крыкун: "В Беларуси в меня поверили"КиевКиев. Высшая лига. "Альтернатива" завершает год в лидерахПервая лига Особенности национального футзала-2017/18: первая лигаЭкстра-лигаЖоао Карлос Барбоза: «Наша цель – победа в Чемпионате Украины и путевка в кубок УЕФА»РоссияРоман Козлов: «Командой управляют обстоятельства»Экстра-лигаВладислав Щербань. Від ДЮСШ «Темп» до «Соколу»РоссияЭмиль Алиев: "Работа с регионами выйдет на новый уровень"ЧеркасскаяЧеркаси. Екстра-ліга. 5-тий тур. Двовладдя і прихований лідерБеларусьКубок Беларуси. 1/8 финала: "Столица" выбивает "Лидсельмаш"ЛьвовскаяГранд-ліга Львова: перші перемоги «Кордону» та CoreValueВолынскаяВолинь. Хто зупинить «ковельський бронепотяг»?Экстра-лигаМаксим Коптев. Интервью длиною в год. Часть 3. От ХИТа до «ИнБев/НПУ»Кубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Николай КостенкоЭкстра-лигаРоман Ковальчик підписав новий контрактЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14: «ИнБев/НПУ» обыгрывает лидера

Преміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» - чемпіони Першого дивізіону! (+ відео)

У фінальній серії плей-офф у дивізіоні 1 «делікатесні» двічі переграли «Ротор»

Найбільший інтерес вболівальників ж викликали матчі фінальної серії у дивізіоні 1 між «Хмельницькими делікатесами» та «Ротором». В першій грі «делікатесні» явно зробили ставку на швидкий гол, і вона себе виправдала, коли на 4-ій хвилині Морочківський ефектно підсік сферу у праву «дев’ятку» після чудового пасу від Сиворога. Надалі «білі» міцно володіли ігровою ініціативою, втіливши її у черговий забитий м’яч в дебюті другого тайму, коли відзначився Нік. «Ротор» ж зумів відповісти дуже своєчасним голом Ращика, який результативно чудовий пас врозріз від Кострицького, відродивши інтригу в матчі та скоротити розрив у рахунку до мінімуму. Через декілька хвилин «делікатесні» залишилися в меншості після вилучення Бармака, але використати з користю чисельну перемогу «Ротор» не зумів. А коли гра поновилася в рівних складах, номінальним господарям вдалася чудова атака, яку завершив влучним ударом на дальній стійці Рябоконь, встановивши остаточний рахунок на табло – 3:1 на користь «Хмельницьких делікатесів» в першому матчі фінальної серії.

Другий матч серії між цими суперниками розпочався під знаком досить обережної боротьби. Моментів біля обох воріт виникало обмаль, але перспективнішими вони були у підопічних Віктора Вербового. Саме їм і пощастило відкрити рахунок в матчі, коли під завісу першого тайму точний удар у верхній кут метрів з 9-ти вдався Ситнику, а далі «делікатесні», відчувши впевненість у власних силах стали діяти значно активніше. Морочківський та Кащук власними голами до середини другого тайму довели рахунок на табло до розгромного, на що «Ротор» зумів відповісти влучним ударом Красножона. Але тінь інтриги в матчі жила недовго: майже відразу Рябоконьповернув перевагу «делікатесних» у три забиті м’ячі, а Нік, оформивши дубль на останніх хвилинах, довів справу до розгромної перемоги номінальних гостей – 6:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які таким чином стають чемпіонами у дивізіоні 1, «Ротору» ж дістаються срібні медалі.

В останньому турі Кубку Поділля вирішальним був поєдинок між «Ротором-2» та «Соколом-3». Обидва суперники до очної битви підходили із максимальним очковим доробком, і саме в очному протиборстві визначали, кому дістанеться почесний трофей та підсумкове п’яте місце за підсумками сезону. Після досить жвавого стартового відрізку, у якому курйозними голами обмінялися Глас та Логвіненко, далі привабливіше виглядали «салатові», в складі яких Дудар та Орошкевич, використавши помилки суперника в захисті, забезпечили номінальним господарям вагому заявку на підсумковий успіх. Це неабияк додало спортивної злості «соколятам», які продемонструвавши характер та впевнену гру з п’ятим польовим зуміли відігратися до середини другого тайму, а далі «Ротор-2», аби вирвати переможний результат теж вдався до гри з п’ятим польовим. Але цей тактичний хід себе не виправдав, і Замогильний та Луцюк, по черзі вразивши вже порожні ворота суперника, схилили шальки терезів на користь номінальних гостей у цьому емоційному матчі – 6:4 на користь «Сокола-3», який стає володарем Кубку Поділля та здобуває підсумкову п’яту позицію.

«Хмельницькі делікатеси» – «Ротор» – 3:1 (1:0)
Рахунок у серії: 1:0
Голи: Морочківський (4), Нік (28), Рябоконь (40) – Ращик (32)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Ситник, Рябоконь, Морочківський, Нік, Кащук, Богдан, Токарчук, Жаріков, Леонов, Дячук, Бармак
«Ротор»: Рудий, Шлапак, Сергеєв, Шпаков, Слободян, Туз, Стасюк, Красножон, Ращик, Кострицький
Вилучення: Бармак (35, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Ротор» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:6 (0:1)
Рахунок у серії: 0:2
Голи: Красножон (44) – Ситник (22), Морочківський (28), Кащук (36), Рябоконь (46), Нік (49, 50)
«Ротор»: Рудий, Шпаков, Шлапак, Стасюк, Красножон, Слободян, Кострицький, Туз, Сергеєв, Грищук
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Рябоконь, Ситник, Романюк, Морочківський, Нік, Кащук, Леонов, Богдан, Жаріков, Дячук
Попередження: Туз (18), Стасюк (19) – Сиворог (23)

«Ротор-2» – «Сокіл-3» – 4:6 (3:2)
Голи: Логвіненко (5), Дудар (7), Орошкевич (11, 44) – Глас (4), Першин (13, 39), Луцюк (42, 48), Замогильний (46)
Попередження: Дудар (29)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області