ЧехияТолько семерки от ЭРА-ПАКа: 7 мячей в седьмой победе в седьмом туреЭкстра-лига«Ураган» - «Продексім». Передмова до матчуЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017-18. Анонс 7-го тура: когда каждый матч – центральныйРоссияКубок России. 1/8 финала. LIVE!Женский футзалЧемпіонат України серед жінок (Вища ліга). Група «А». Анонс матчів 2 туруЖенский футзалЧемпіонат України серед жінок (Вища ліга). Група «Б». Анонс матчів 3 туру Ассоциация футзала УкраиныПІСЛЯМОВА-6. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО ХарьковЛучшие голы 7-го тура Кубка ФК Универ осень 2017Юні футзалістки з Черкащини подолали I етап чемпіонату країниДетский футзалУ Дніпрі відбувся турнір "FUTSAL CHILDREN OPEN CUP "OLIMPIA+"Юношеский футзалКобзар та Чернишов готують збірну Харківської обл. до старту у ЮФЕЛКиевКиев. Высшая лига. 1-й тур: урок, душ и опыт против молодостиЭдуардо: «Хочу показать себя на международной арене»ВетераныВиталий Чернышев: «Без дисциплины результата нет»ОдессаМКВ – обладатель Суперкубка Одессы!Экстра-лигаРоман Ковальчик: «Чекаю на видовищну гру»ХарьковскаяТакой футзал нам не нужен!!! Нокаут от Романа ПерадзеЛьвовМФК “Княжий ринок” припинив існування?Экстра-лига«Екстра-футзал»: випуск № 6Женский футзалТарас Шпичка: «Корективи обов’язково будуть, і тактично зіграємо по-іншому»

Преміум-ліга: камбек «Ротора» та герой Сікора (+ відео)

Розпочнемо з останнього туру регулярного чемпіонату, матчі якого сформували остаточну розстановку сил напередодні вирішальної стадії турніру. Переможцем тут стали «Хмельницькі делікатеси», які так і не дочекалися на майданчику «Beerlogу»«Пивних» ж ця поразка опустила з третьої на четверту позицію, оскільки їх випередило «Динамо-ГУНП». «Динамівці» у неймовірно видовищному поєдинку здолали «Ротор». Перша половина зустрічі завершилася без забитих м’ячів, а «роторці», які діяли взагалі без замін виглядали навіть дещо гостріше, роблячи акцент на швидкі контратаки. Однак після перерви номінальні господарі вдало використовуючи свою фірмову тактику гри з п’ятим польовим зуміли таки знайти слабкі місця у досить організованій обороні суперника, в підсумку змусивши п’ять разів капітулювати Рудого. Найбільш активним у складі «динамівців» був Соколюк, який окрім двох забитих м’ячів у матчі постійно загострював дії в атаці своєї команди, а ось «салатові» зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Туз – 5:1 на користь «Динамо-ГУНП».

«Ротор» таким чином залишився на підсумковій шостій позиції, а «Динамо-ГУНП» ж стрибнуло з четвертої відразу на другу сходинку. Це стало можливим після того, як зазнав поразки «Прикордонник», який поступився «Ротору-2». Сам матч видався на рідкість драматичним. До середини другого тайму на майданчику домінували «салатові», які до цього провели три «сухі» голи у ворота свого опонента, однак «прикордонники», змінивши голкіпера на п’ятого польового зуміли продемонструвати характер, і протягом семи хвилин чотири рази змусити капітулювати Паляницю та перевернути у матчі все з ніг на голову – 4:3!!! Але зачепитися бодай за нічию в цій грі підопічним Сергія Каштеляна не судилося, а ось «роторці», в складі яких солювало тріо Гайдашевський-Камінський-Крутяков, кожен з якого оформив в підсумку по дублю, зуміли не лише відігратися, а й вирвати три очки – вольова перемога «Ротора-2» з рахунком 6:4, який таким чином фінішує у «регулярці» на сьомому місці.

П’ятим ж прийшов до фінішу у регулярному чемпіонаті «АВІСТ-Cook Drive», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за аутсайдера дивізіону 1, «Тетру». У «грі без захисту» вирішальними стали більша індивідуальна майстерність номінальних господарів та геній Шкрябця, який в цій грі розродився покером – 7:4 на користь «АВІСТ-Cook Drive».

Найбільший інтерес у 11-ому турі привертало протистояння між «Forex Club» та «Соколом-3», які у очній битві з’ясовували кому ж дістанеться остання вакантна путівка до плей-офф дивізіону 1. Спочатку ближчими до успіху були «форексівці», яких вивів вперед вже на 4-ій хвилині Олянчук, результативно завершивши швидку контратаку, на що «соколята» вже майже відразу відповіли дуже своєчасним голом Луцюка. Надалі на майданчику панували справжні «гойдалки» у яких впевненіше виглядали номінальні гості, яким аби вийти у плей-офф потрібно було лише перемагати. Для цього «Сокіл-3» пішов на ризик, перейшовши на гру з п’ятим польовим, і цей хід себе виправдав сповна, а героєм зустрічі став Розпаченюк, який завершивши затяжний розіграш «зайвого» сильним та точним ударом з кута воротарського і забив м’яч, який в підсумку став вирішальним – 2:1 на користь «Сокола-3», який таким чином стає останнім учасником плей-офф у дивізіоні 1, а ось «Forex Club» опускається відразу на десяту позицію. Випередив його «Вентс», який в останньому турі розгромив вже вилетівшу «Червону Зірку» – 8:2, і тепер як і «Forex Club» завершуватиме сезон стиковими матчами за збереження прописки у елітному дивізіоні на наступний сезон.

«Родзинкою» вік-енду ж стали перші матчі чвертьфінальних серій плей-офф. Їх програму відкривала зустріч між «Хмельницькими делікатесами» та «Соколом-3». Її долю багато в чому вирішив відносно швидкий гол Ситника, який вдало замкнув дальню стійку після силового прострілу з флангу, а коли всередині першого тайму Сиворог після вдалої гри у відборі пробив сильно і точно акурат у ліву «дев’ятку», перевага «делікатесних» у рахунку стала ще більш відчутнішою. Далі підопічні Віктора Вербового закріпили власний успіх вдалими діями у другому таймі: Бармак холоднокровно реалізував пенальті, а Нік влучно завершив швидку багатоходівку «білих». «Сокіл-3» ж активно намагався переламати хід подій за рахунок гри з п’ятим, і гол Чемериса, здавалося, подарував надію номінальним гостям, однак невдовзі Рябоконь власним точним ударом зняв усі питання щодо переможця – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які таким чином виходять вперед у серії до двох перемог.

Зробило перший крок до і півфіналу і «Динамо-ГУНП», яке в першій грі 1/4 фіналу плей-офф каменя на камені не залишило від «Ротора-2». Чи то «роторці» віддали багато сил і емоцій у переможній грі з «Прикордонником» напередодні, однак даний поєдинок переважно нагадував вулицю з одностороннім рухом. «Рухалося» нею «Динамо-ГУНП», яке у всіх ігрових компонентах переважало свого опонента, в підсумку втіливши власну перевагу у вісім забитих м’ячів на будь-який смак вибагливої публіки, а найбільш активними у стадії завершення атак «білих» були Федорко та Колесников, оформивши в підсумку дублі. «Ротор-2» ж двома влучними ударами під завісу поєдинку зуміло лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «Динамо-ГУНП».

А ось справжня драма розігралася у першому матчі серії між «Прикордонником» та «Ротором». Хоча початок зустрічі такого явно не обіцяв, а голи Рефеля та Мельникова в середині першого тайму забезпечили «прикордонникам» комфортний гандикап у два забиті м’ячі, але «Ротор» не розгубився, і завдяки влучному удару Шпакова під завісу першої 25-ти хвилинки зумів відродити у матчі інтригу. Після перерви довгий час на табло зберігалася мінімальна перевага номінальних господарів, а найцікавіше відбулося наприкінці матчу. Сергеєв власним голом встановив статус-кво, і після цього психологічна перевага була вже на боці «салатових», які окрилені успіхом відчайдушно прагнули все вирішити у основний час, і домоглися свого за 3 (!) секунди, коли досяг цілі шалений удар Туза, а шкіряний снаряд від стійки залетів у сітку. Аби врятуватися від поразки у «Прикордонника» вже не було ні часу ні можливості – вольова перемога «Ротора» з рахунком 3:2.

Справжнім подарунком для вболівальників став перший матч серії між «Beerlogою» та «АВІСТ-Cook Drive». У матчі команд, які основний акцент роблять на гру в атаці, 50 хвилин основного часу завершилися бойовою нічиєю – 4:4, і хто ж вийде вперед у серії вирішувалося у післяматчевій «лотореї». По чотири перші її удари гравці обох команд впевнено реалізували, і як у класиці жанру, все вирішили п’яті спроби, які виконували голкіпери. Тут себе з найкращої сторони проявив Сікора, який спочатку забив сам, а через декілька секунд парирував удар з «точки» від Стеценка – 5:4 на користь «АВІСТ-Cook Drive» в серії післяматчевих 6-ти метрових ударів, який завдяки цьому успіху на крок за суперника стає ближчим до виходу у півфінал.