Экстра-лига«Екстра-футзал»: випуск № 14Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14. Лучшие голы, комбинации и сейвы«Цифры знают все»: есть 300!ВинницкаяФутбольний Тиждень 276 від 27.12.2017ТернопольДмитро Андрієшин: «За два роки підняли футзал на високий рівень»БеларусьСергей Крыкун: "В Беларуси в меня поверили"КиевКиев. Высшая лига. "Альтернатива" завершает год в лидерахПервая лига Особенности национального футзала-2017/18: первая лигаЭкстра-лигаЖоао Карлос Барбоза: «Наша цель – победа в Чемпионате Украины и путевка в кубок УЕФА»РоссияРоман Козлов: «Командой управляют обстоятельства»Экстра-лигаВладислав Щербань. Від ДЮСШ «Темп» до «Соколу»РоссияЭмиль Алиев: "Работа с регионами выйдет на новый уровень"ЧеркасскаяЧеркаси. Екстра-ліга. 5-тий тур. Двовладдя і прихований лідерБеларусьКубок Беларуси. 1/8 финала: "Столица" выбивает "Лидсельмаш"ЛьвовскаяГранд-ліга Львова: перші перемоги «Кордону» та CoreValueВолынскаяВолинь. Хто зупинить «ковельський бронепотяг»?Экстра-лигаМаксим Коптев. Интервью длиною в год. Часть 3. От ХИТа до «ИнБев/НПУ»Кубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Николай КостенкоЭкстра-лигаРоман Ковальчик підписав новий контрактЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14: «ИнБев/НПУ» обыгрывает лидера

Преміум-ліга: "Ротор" виходить у фінал! (+ відео)

«Ротор» – «Динамо-ГУНП» – 7:3 (4:0)
Рахунок у серії: 2:0
Голи: Шлапак (13, 50), Кострицький (15), Шпаков (16, 48), Красножон (20, 40) – Наскальний (35, 46), Колесников (46)

“Динамівці”, які поступилися в першому матчі серії з рахунком 2:5, з перших хвилин пішли вперед, намагаючись забити швидкий гол. Однак досвідчені гравці “Ротора” в обороні грали безпомилково і при першій нагоді відповідали гострими випадами. Доля матчу вирішилася в середині тайму – протягом трьох хвилин Шлапак, Кострицький і Шпаков забили три голи в ворота “біло-блакитних”, а на 20-й хвилині Красножондовів перевагу “Ротора” до чотирьох м’ячів. Весь другий тайм “Динамо” грало з п’ятим польовим, але забити змогло лише тричі, стільки ж і пропустивши. У підсумку – 7:3, впевнена перемога “салатових”, яка виводить команду Валерія Алексейчука в фінал, “Динамо-ГУНП” ж дістаються бронзові медалі.

«Beerloga» – «Ротор-2» – 6:8 (4:3)
Голи: Папірович (2, 13), Зощук (18), Підручний (24), Нємий (28, 50) – Глушко (5), Гайдашевський (10, 45), Крутяков (11), Камінський (30, 47), Олексійчук (38, пен.), Штолько (40)

Наступний матч став справжнім святом відкритого футболу. Першим, але не єдиним. «Beerloga», в складі якої на цей матч зібралося лише п’ять чоловік, як зазвичай, грала, в гостроатакуючий, відчайдушний футбол за принципом “ви заб’єте, скільки зможете, ми – скільки захочемо”. І в першому таймі “пивні” забили на один гол більше за суперника. У складі якого на цей матч зібралося дві повноцінних четвірки. Що і відбилося в другому таймі – “резервісти” “Ротора” кваліфіковано “розібрали на запчастини” оборону “салатових” і здобули заслужену перемогу з рахунком 8:6.

«Тетра» – «Forex Club» – 2:7
Матч завершено на 13-ій хвилині
Голи: Ахмедов (4, 10) – Овчинніков (1), Олянчук (3, 8, 10), Власов (8, 12), Вербовий (13)

У цьому матчі голів було дев’ять, гравців дванадцять, а ігрових хвилин – тринадцять … “Тетра”, яка насилу зібрала склад на гру, до 13-ої хвилині зустрічі пропустила сім м’ячів і припинила боротьбу…

«Червона Зірка» – «Вентс» – 7:9 (4:5)
Голи: Голець (6, 8, 34), Сироватко (16), Савчук (21, 50), Д. Огороднічук (38) – Побережник (6, 20, 24), Дикий (18, 40), Діброва (20, 36), Нік (31), Святий (41)

А найрезультативнішим матчем суботи стала остання гра дня – «Червона Зірка» і «Вентс» забили на двох шістнадцять м’ячів, порадувавши глядачів голами на будь-який смак. Красивих голів було багато, але особливо відзначаємо другий гол Олександра Дикого, забитий точним ударом в дальню “дев’ятку”.

«Прикордонник» – «Сокіл-3» – 1:7 (1:3)
Голи: Малишевський (16) – Глас (15), Першин (16, 45), Луцюк (21), Замогильний (36), Чемерис (38), Розпаченюк (42)

Єдиний матч дивізіону 1, зіграний у неділю, приніс впевнену перемогу “Соколу-3”. У “соколят” багато що виходило в цей день, чого не скажеш про їх суперників, знекровлених кадровими втратами. За відсутності своїх лідерів “прикордонники” протрималися лише перший тайм, поступившись у ньому з рахунком 1:3. У другому таймі “Сокіл-3” забив ще чотири рази, здобувши в підсумку впевнену перемогу з підсумковим рахунком 7:1.

Сергій Бабіков, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області