КиевКиев. Высшая лига. 3-й тур. LIVE!Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 8. LIVE!Испания"Мовистар Интер": лучшие голы октября-2017Ветераны“Енергія-Тайм” — переможець турніру серед ветеранів “Кубок ректора СНУ” у Луцьку (ВІДЕО)ХарьковПередача Харьковский футзал от 02.11.17ХарьковЛучшие голы 8-го тура Кубка ФК Универ осень 2017ХмельницкийПреміум-ліга: прев’ю 2-ого туру у дивізіоні 1ЗапорожьеЗапорожье. Премьер-лига. Анонс матчей 3-го тура.Экстра-лигаЭкстра-лига. Дела судейские. Эпизод третий: о моде, погоде, чудесах и неприкасаемыхЭкстра-лигаАнонс 8-го тура: без «Оранжевой машины»РоссияРоссия. Суперлига. 6-й тур. LIVE!Кубок Украины19.00. Кубок України. Попередній етап. "Віза-Вторма"(Івано-Франківськ) - "Галицька Здоба"(Львів). LIVE!Кубок УкраиныКубок України: анонс матчів 3-5 листопада Сборная УкраиныУкраина в отборе ЮОИ-2018: юноши уступили Португалии, девушки – ИталииИталияДва хет-трика – и "Лупаренсе" оставил "Реал Риети" ни с чемИспанияИспания. Лучшие голы, комбинации и сейвы 8-го тураЮношеский футзалВіталій Розпаченюк: «Чекаємо старту юнацької Екстра-ліги»Сборная Украины18.00. Юношеские Олимпийские игры-2018. Отборочный турнир. LIVE!Ассоциация футзала УкраиныПІСЛЯМОВА-7. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕОХмельницкаяХмельницький. Найкращі голи Преміум-ліги. (1 тур)

Преміум-ліга: такі різні стартові перемоги фаворитів (+ відео)

Огляд матчів 1-ого туру у дивізіоні 1

«Вентс-Ротор-2» – «Сокіл-3» – 3:7 (2:2)
Голи: Гайдашевський (13, 34), Орошкевич (25) – Луцюк (10, 18, 52), Цилепа (38), Розпаченюк (42), Шумський (51), Ляпченко (54)
Вилучення: Дудар (48, друге попередження)

Програму 1-ого туру у дивізіоні 1 відкривав цікавий двобій між «Вентсом-Ротором-2» та «Соколом-3». Перший тайм завершився за рівного рахунку. «Сокіл-3» двічі був попереду після голів Луцюка, але його суперник в обох випадках знаходив в собі сили відігратись. Найпомітнішим у складі «салатових» був Орошкевич, який спочатку асистував Гайдашевському, а невдовзі відзначився і сам, втіливши у гол чудову передачу від Дударя. «Гойдалки» продовжилися і в дебюті другого тайму, коли забитими м’ячами обмінялися Гайдашевський та Цилепа.

Вирішальним став вихід на майданчик граючого тренера «соколят», Віталія Розпаченюка. «П’ятірка» номінальних гостей після кількох проведених хвилин став автором неймовірно шикарного голу, метрів з 15-ти по дузі спрямувавши сферу акурат у ліву «девятку», таким чином знову повернувши психологічну перевагу на бік номінальних гостей. Далі емоції били через край, а їх апогеєм стало вилучення Дударя, який протягом 11 хвилин отримав дві жовті картки. «Більшість» майже відразу реалізував Шумський, а далі довести справу до переможного завершення спіймавшим кураж молодим гравцям «Сокола-3» було справою техніки. Хет-трик оформив Луцюк, влучно пробивши під поперечину після прострілу з флангу від Мельника, а масну крапку в зустрічі поставив Ляпченко, влучно пробивши впритирку із стійкою на останніх секундах. Отже – перемога «Сокола-3» з рахунком 7:3, який розпочинає сезон з неймовірно важливої як і в турнірному, так і в психологічному планах перемоги.

«Тетра» – «AVIVA–Beerloga» – 4:4 (3:2)
Голи: Глас (11), Задерейко (20), Скалій (24), Слива (30) – Папірович (21), Кульбачний (27), Антонов (29, 33)

Неймовірно відкритою грою потішив вболівальників наступний матч 1-ого туру, у якому на паркет спорткомплексу ГУНП вийшли «Тетра» та «AVIVA-Beerloga». Все розпочиналося як не можна краще для номінальних господарів, які до 20-ої хвилини оформили впевнену перевагу у два забиті м’ячі. Відкрив рахунок у зустрічі граючий тренер «Тетри», Глас, вишукано головою підправивши сферу у «дев’ятку» після навісної передачі від Скалія, а через декілька хвилин Задерейко, виявившись найспритнішим після розіграшу ауту подвоїв перевагу номінальних господарів. «AVIVA-Beerloga» майже відразу відповіла потужним та точним ударом в нижній кут з-за меж воротарського, автором якого став Папірович, але радість підопічних Володимира Громницького була недовгою. Вже через декілька хвилин Скалій, замкнувши ближню стійку після прострілу Монастирського, знову встановив «+2» на табло для «Тетри» – 3:1. Останні хвилини першої половини зустрічі краще провели «пивні». Найбільше виділявся Кульбачний, який спочатку поцілив у стійку, а через декілька хвилин холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із Алексейчуком, ожививши інтригу в зустрічі – 3:2.

Другий тайм став бенефісом Антонова. Два розкішні удари капітана «AVIVA-Beerlogи» у верхні кути по-праву займуть місце як мінімуму у підбірці кращих голів 1-ого туру, на що «Тетра» відповіла влучним ударом Сливи, який у падінні переправив шкіряний снаряд у ціль після прострілу з флангу. Відчайдушні спроби обох суперників вирвати перемогу на останніх хвилинах успіхом так і не увінчалися, а фінальний свисток зафіксував бойову нічию з рахунком 4:4.

«Епіцентр К-Forex Club» – «Ротор» – 3:0 (0:0)
Голи: Безвещук (29), Антонюк (30), Олянчук (39)

Завершував перемогу ігрової суботи матч між «Епіцентром К-Forex Club» та «Ротором». Перший тайм завершився без забитих м’ячів, хоча створили гольових моментів обидва суперника більше ніж достатньо. Цікавіше виглядали «будівельники», атакувальні випади яких були значно небезпечніші: Безвещук після розіграшу кутового поцілив у поперечину, а Олянчук, виявившись на ударній позиції, з кількох метрів пробив точнісінько у голкіпера. «Ротор» запам’ятався активністю Слободяна. Спочатку Андрію не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути дальню стійку після націленого прострілу від Сергеєва, а через декілька хвилин нападник «Ротора» вийшов переможеним у ближньому бою із Сандуловим.

Все вирішив відрізок в початку другого тайму, коли більш зіграні номінальні господарі з інтервалом в дві хвилини змусили двічі витягати Рудого сферу із сітки власних воріт. Відкрив лік забитим м’ячам Безвещук, якому після чудового пасу від Олянчука залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, а через декілька секунд поринув у обіймах партнерів і Антонюк, завершивши точним ударом під поперечину швидку контраатаку «будівельників» – 2:0. Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Віктора Власова стали активніше діяти в атаці, і на 39-ій хвилині це принесло свої плоди. Олянчук ефектно підсікши сферу у верхній кут після вивіреного пасу від Безвещука, фактично зняв усі питання щодо переможця – 3:0. Решта ігрового часу ознаменувалася грою «Ротора» із 5-им польовим, однак відповісти бодай голом престижу «салатовим» так і не вдалося – впевнена перемога «Епіцентру К-Forex Club» із рахунком 3:0.

«Феміда-Старлайф» – «Евеліна» – 3:2 (1:0)

Голи: Рибак (5, 50), Люблінський (47) – Ошовський (38), Штокало (54)

Найважче серед усіх фаворитів турніру в 1-ому турі три очки далися «Феміді-Старлайф», яка зустріла серйозний супротив з боку ярмолинецької «Евеліни». Хоча, початок матчу не обіцяв поганого життя підопічним Едуарда Щепанського. Включивши максимальні швидкості, «юристи» забили швидкий м’яч автором якого став Рибак, влучно пробивши у верхній кут з лінії воротарського після скидки Ткачука – 1:0. Далі «Феміда-Старлайф» діяла з позиції сили, міцно тримаючи ігрову ініціативу у своїх руках, а ось «Евеліна» вперто очікувала свого шансу. І дочекалася на 38-ій хвилині, коли фактурний Белінський, «розвернувши» Романюка, відпасував на Ошовського, який в підкаті переправив сферу у ціль з кількох метрів – 1:1.

Цей гол додав нерву у грі, а вирішальним став більш високий рівень гравців номінальних господарів та їх вдалі розіграші «стандартів», які завершили влучними ударами Люблінський та той ж Рибак. «Евеліна» билася до кінця, і коли за 27 секунд до сирени Штокало, обікравши Бабака у карному майданчику «Феміди» та з кількох метрів розстріляв Купчанка, інтрига у матчі ожила знову. Але на більше зусиль команди з Ярмолинець не вистачило – непроста перемога «Феміди-Старлайф» з мінімальним рахунком 3:2.

«Кардіфф-Прикордонник» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:9 (0:5)

Голи: Цуприк (54) – Кащук (8, 17, 37), Акбар Нік (9, 40, 49), Токарчук (16), Сиворог (20), Глаз (42)

За очікуваннями центральний матч стартового туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Кардіфф-Прикордонник» та «Хмельницькі делікатеси» в підсумку не виправдав свій статус. Віддавши немало сил у
програному напередодні матчі за Суперкубок, «Кардіфф-Прикордонник» був розгромлений «Хмельницькими делікатесами». З погляду на рахунок на табло не можна сказати, що хід подій на паркеті нагадував цілковитий винос «помаранчевого» тіла, скоріше це був той день, коли в однієї з команд («Хмельницькі делікатеси» – прим. автора) на майданчику виходить майже все, а у іншої – жодним рахунком нічого. Вдало зігравши на помилках суперника та продемонструвавши майже стовідсоткову реалізацію, «делікатесні» вирішили долю зустрічі ще в першому таймі, провівши п’ять «сухих» голів у ворота свого опонента, а після перерви не зупинилися на досягнутому, а лише розвинули свою перевагу. Найбільше «феєрив» дует Кащук-Нік, кожен з яких відзначився хет-триком, а їх старання примножили власними точними ударами Токарчук, Глаз та Сиворога. Саме гол останнього і став найкрасивішим у матчі: капітан «Хмельницьких делікатесів» після вивіреної передачі розкішним ударом зльоту зняв павутину із правої «дев’ятки» воріт Біндаша. «Кардіфф-Прикордонник» ж теж створив чимало нагод, але не раз рятував номінальних гостей Самчук, а коли вже і він безсилим, «делікатеси» виручав каркас воріт, який по черзі потривожили Сологуб і Малишевський. Єдине, чим спромоглися відповісти підопічні Вадима Рефеля, так це голом престижу, автором якого на останніх секундах став Цуприк. В підсумку – надпереконлива перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 9:1, які завдяки цьому успіху виходять у лідери дивізіону 1 за підсумками першого туру.

«Динамо-ГУНП» – «Лада» – 3:0 (0:0)
Голи: Наскальний (45), Соботюк (48, 48)

З перемоги відкрив новий сезон і чинний чемпіон у дивізіоні 1, «Динамо-ГУНП», але для того, аби здобути три очки у матчі з одним із головних відкриттів сезону минулого, «Ладою», підопічним Миколи Сохорука довелося прикласти чимало зусиль. До середини другого тайму «бордові» більш ніж на рівних діяли із «динамівцями», а на паркеті можна було спостерігати справжні «гойдалки», у яких суперники мали рівні шанси на успіх. У «Лади» запам’яталися моменти Ярового, який потужним ударом з лінії воротарського ледве не зламав поперечину, а також шанс Зощука, постріл якого впритул ціною надзусиль парирував Попроцький. У Петричука роботи було дещо більше, але з нею кіпер номінальних гостей успішно справлявся, а коли вже і він був безсилим, «Ладу» відверто вибачив Соколюк, пробивши з кількох метрів у штангу після прострілу з флангу від Бабія.

Гра йшла, що називається «до голу», і забити його пощастило номінальним господарям. Сталося це на 45-ій хвилині, коли Наскальному вдався потужний постріл у лівий нижній кут з-за меж воротарського, а Петричуку, закритому власними захисниками, зреагувати як слід на удар не вдалося. А далі настала «хвилина слави» Соботюка, який оформивши дубль протягом 48-ої хвилини зняв усі питання щодо переможця. Спочатку «десятка» номінальних господарів втілив у гол силовий простріл Бабія з флангу, а через декілька секунд виявився першим на добиванні. «Лада» ж намагалася відповісти бодай голом престижу, але не склалося – «Динамо-ГУНП» на останніх хвилинах після підступного удару активного Ярового знову врятував каркас воріт. Отже – 3:0 на користь «динамівців», які розпочинають захист чемпіонського титулу із перемоги над досить непростим суперником.

«Олімп» – «АВІСТ-Helpix» – 2:6 (0:1)
Голи: Падневич (38), Біляк (54) – Алексєєв (27), Шкрябець (33, 53), Олексюк (43, 54), Бриндак (47)

Завершував перший тур поєдинок між дебютантом класу найсильніших, деражнянським «Олімпом», та одним з фаворитів сезону, «АВІСТ-Helpix».
Перший тайм проходив за мінімальної ігрової переваги «клітчатих», атакам яких вперто не вистачало останнього удару. Найбільш близькими до взяття воріт «Олімпу» були Олексюк, який продемонструвавши чудовий дриблінг з лінії воротарського поцілив у стійку, а також Мельник, який після вдалої гри на перехопленні не зумів переграти у ближньому бою Гайновського. Здавалося, що суперники підуть відпочивати без забитих м’ячів, але зовсім по-іншому вважав Алексєєв. Відгукнувшись на скидку Шкрябця головою він з сиреною зльоту поцілив у лівий верхній кут – 0:1.

Здавалося, що пропущений «гол у роздягальню» надломив деражнянців. Пітвердив це влучний удар Шкрябця в дебюті другого тайму, коли Шкрябцю після чудового пасу від Олексюка залишалося не промахнутися з кількох метрів – 0:2. Підопічні Ігоря Глушка вирішили «на класі» довести справу до перемоги, але не тут то було. За відсутності Романова, який першу гру сезону пропускав через травму, тон атакам «Олімпа» задавав швидкий Падневич, потужний постріл якого в правий нижній кут метрів з 15-ти повернув інтригу – 1:2. Далі все розвивалося за сценарієм «Олімпа», але свої моменти «чорні» не реалізували: Дмитришен ударом у голкіпера з кількох метрів запоров стрімку атаку «3 в 2», а ось після пострілів активного Падневича шкіряний снаряд двічі пролітав у лічених сантиметрах поруч із стійкою воріт «АВІСТа». Номінальні гості ж подібною марнотратністю не страждали, і вдало провівши відрізок з 43-ої по 47-ої хвилини довели рахунок на табло до розгромного. Спочатку відзначився Олексюк, несильним, але точним пострілом низом завершивши «домашню заготовку» при розіграші штрафного, а далі в обійми партнерів поринув і Бриндак, якому вдався відмінний удар «з точки в точку» – 1:4. «АВІСТ» не зупинявся, і на останніх хвилинах дублі оформили настирні Шкрябець та Олексюк, але «останнє слово» в цій битві залишилося за командою з Деражні. Біляк потужним ударом в праву «шістку» з сиреною встановив остаточний рахунок на табло – 6:2 на користь «АВІСТ-Helpixа».

У наступному, 2-ому турі (матчі 4-5 листопада), зустрінуться наступні пари команд: «АВІСТ-Helpix» – «Сокіл-3», «Евеліна» – «Вентс-Ротор-2», «AVIVA–Beerloga» – «Феміда-Старлайф», «Хмельницькі делікатеси» – «Тетра», «Лада» – «Кардіфф-Прикордонник», «Ротор» – «Динамо-ГУНП», «Олімп» – «Епіцентр К-Forex Club».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області