Экстра-лига«Екстра-футзал»: випуск № 14Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14. Лучшие голы, комбинации и сейвы«Цифры знают все»: есть 300!ВинницкаяФутбольний Тиждень 276 від 27.12.2017ТернопольДмитро Андрієшин: «За два роки підняли футзал на високий рівень»БеларусьСергей Крыкун: "В Беларуси в меня поверили"КиевКиев. Высшая лига. "Альтернатива" завершает год в лидерахПервая лига Особенности национального футзала-2017/18: первая лигаЭкстра-лигаЖоао Карлос Барбоза: «Наша цель – победа в Чемпионате Украины и путевка в кубок УЕФА»РоссияРоман Козлов: «Командой управляют обстоятельства»Экстра-лигаВладислав Щербань. Від ДЮСШ «Темп» до «Соколу»РоссияЭмиль Алиев: "Работа с регионами выйдет на новый уровень"ЧеркасскаяЧеркаси. Екстра-ліга. 5-тий тур. Двовладдя і прихований лідерБеларусьКубок Беларуси. 1/8 финала: "Столица" выбивает "Лидсельмаш"ЛьвовскаяГранд-ліга Львова: перші перемоги «Кордону» та CoreValueВолынскаяВолинь. Хто зупинить «ковельський бронепотяг»?Экстра-лигаМаксим Коптев. Интервью длиною в год. Часть 3. От ХИТа до «ИнБев/НПУ»Кубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Николай КостенкоЭкстра-лигаРоман Ковальчик підписав новий контрактЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 14: «ИнБев/НПУ» обыгрывает лидера

Преміум-ліга: у півфіналі Кубку зіграють виключно представники дивізіону 1 (+відео)

«Beerloga», «Хмельницькі делікатеси», «Динамо-ГУНП» та «АВІСТ-Cook Drive» продовжують боротьбу за кубковий трофей.

Першим путівку до півфіналу вибороло «Динамо-ГУНП», яке в 1/4 фіналу виявилося сильнішим за «Сокіл-3». Хоча, все як не можна краще розпочалося якраз для «соколят», яких в середині першого тайму вивів вперед у рахунку Луцюк, увінчавши блискучий сольний прохід у власному виконанні розкішним ударом у праву «дев’ятку», однак ще до перерви все у матчі змінилося на користь номінальних гостей. Спочатку відновив статус-кво Соботюк, влучним та сильним пострілом зльоту завершивши «домашню заготовку» «динамівців» при розіграші ауту, а через декілька секунд Подлюк, якому вдався точний удар майже з нульового кута вивів вперед вже «Динамо-ГУНП» – 1:2. Після перерви «Сокіл-3» активно застосовував в надії відігратися тактику гри з п’ятим польовим, однак забивали лише «динамівці». Бабій,результативно завершивши швидку контратаку, фактично зняв усі питання щодо переможця, а закріпив успіх «білих» Соколюк, двічі використавши разючі помилки суперника при розіграші «штучної більшості». В підсумку – 5:1 на користь «Динамо-ГУНП», яке впевнено крокує до півфіналу.

Окрасою ж стадії 1/4 фіналу став поєдинок між «АВІСТ-Cook Drive» та «UBC-Лезнево». Звичайно, представник дивізіону 3 у ньому виглядав явним андердогом у цій парі, проте початок матчу підвердив протилежне – ну занадто вже «авістівці» діяли на майданчику вальяжно та академічно, що було на руку збалансованим «чорним», які за рахунок швидких контратак створювали момент за моментом, однак рятував представника дивізіону 1 то голкіпер, то каркас воріт. Кількість перейшла у якість лише в дебюті другої 25-ти хвилинки, коли Сьомін м’якою підсічкою над голкіпером зробив натяк на ще одну сенсацію від «UBC-Лезнево» в Кубку (нагадаємо, на попередньому етапі підопічні Олександра Дрижі вибили з розіграшу «Вентс» – прим. автора), але далі дався взнаки більший клас «АВІСТ-Cook Drive». Підопічні Олександра Дяблова увімкнувши високі швидкості та грамотно застосовуючи розіграш п’ятого польового зуміли врятуватися від поразки у основний час завдяки автоголу Козовика, який необачно зрізав сферу у сітку власних воріт після силового прострілу з флангу, а у серії післяматчевих пенальті продемонстрували чудеса холоднокровності, реалізувавши усі свої чотири удари з «точки». А ось нерви дещо підвели гравців «UBC-Лезнево»: Ягринець з «позначки» не зумів переграти Сікору, а удар Дрижі прийшовся в «молоко». Отже – 4:2 на користь «АВІСТ-Cook Drive», яке крокує до півфіналу, де на нього очікує зустріч із «Динамо-ГУНП», а ось «UBC-Лезнево» з високо піднятою головою покидає розіграш Кубку.

Без боротьби здобула путівку до четвірки кращих «Beerloga», яка так і не дочекалася на майданчику в матчі 1/4 фіналу «Тетру». Як повідомив прес-службі Асоціації президент «синіх», Віктор Кузьмін, його команда не зуміла зібратися на звітний поєдинок через відчутні кадрові проблеми, і тепер зконцентрується на продовженні виступів у чемпіонаті, де веде боротьбу за збереження прописки у дивізіоні 1. Таким чином «Тетра» має у власному пасиві вже один «невихід», і у разі повторної неявки ризикує бути знятою із розіграшу.

У півфіналі на «Beerloga» очікує зустріч із «Хмельницькими делікатесами», які в 1/4 фіналу впевнено переграли «Forex Club». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першому таймі, коли у ворота «форексівців» влетіло три «сухі» м’ячі. Відкрив рахунок у зустрічі Кащук, виявившись першим на добиванні після сейву Сандулова з пенальті, а далі впродовж 20-ої хвилини Глаз та Бармак, по черзі залишивши свій результативний «автограф» у воротах суперника, оформили більш ніж переконливу заявку «делікатесних» на вихід у наступний етап. Після перерви підопічні Віктора Вербового, відчувши впевненість у власних силах, ще чотири рази колективними зусиллями засмутили кіпера «форексівців», а героєм зустрічі став Романюк, який окрім двох забитих м’ячів запам’ятався ще й тим, що постійно терзав захист «Forex Club». Номінальні гості ж зуміли відповісти лише двома влучними ударами, і також… нереалізованим пенальті. На останній секунді арбітри призначили «вирок» у ворота «делікатесних», однак блиснув майстерністю вже Самчук, взявши удар з «позначки» від Олянчука. Отже – 7:2 на користь «Хмельницьких делікатесів», які стають останнім півфіналістом розіграшу Кубку.

Отже, у боротьбі за трофей залишилися дійсно достойні один одного суперники, серед яких важко визначити явного фаворита, і тим цікавішою обіцяє бути розв’язка розіграшу Кубку.

У 1/2 фіналу (матчі 23 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Beerloga» – «Хмельницькі делікатеси», «Динамо-ГУНП» – «АВІСТ-Cook Drive».

«Сокіл-3» – «Динамо-ГУНП» – 1:5 (1:2)
Голи: Луцюк (10) – Соботюк (22), Подлюк (23), Бабій (37), Соколюк (39, 41)
«АВІСТ-Cook Drive» – «UBC-Лезнево» – 1:1 (0:0) пен. 4:2
Голи: Козовик (45, аг.) – Сьомін (32)
Серія пенальті: Гарібян – 1:0, Сокирко – 1:1, Середюк – 2:1, Ягринець – 2:1 (воротар), Шкрябець – 3:1, Козовик – 3:2, Семенчук – 4:2, Дрижа – 4:2 (повз ворота)
«Beerloga» – «Тетра» – +:-
«Хмельницькі делікатеси» – «Forex Club» – 7:2 (3:0)
Голи: Кащук (9), Глаз (20), Бармак (20, 41), Романюк (30, 37), Рябоконь (50) – Безвещук (31), Олянчук (45)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області