ВетераныАлександр Кабаненко: «Спасибо друзьям за то, что могу играть и ходить»Футзал в миреКлубный чемпионат Азии-2018: четыре команды обеспечили себе место в 1/4 финалаБеларусь"Энергия" в Беларуси: в первом матче – поражение от ВРЗФутзал в миреДилшод Саломов: "Прежде всего на этом турнире мы представляем Таджикистан"ЛьвовДанило Сивак: «Моє захоплення – футзал, без нього ніяк»ЛитваПавло Пікалов: «Завойовуючи медалі в інших країнах, ми певною мірою продовжуємо життя нашого "Локомотиву"»Экстра-лига“Сокіл” у Польщі: поразка у другому матчі (+відео)РоссияИгорь Путилов: «Регалии и звания не имеют значения» Ассоциация футзала УкраиныОфіційно: матч за Суперкубок України відбудеться у ЛьвовіЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов: "Береттьоуйфалу" заменил "Дьер"Экстра-лигаІгор Калінін: «У Кубку ліги даватимемо можливість проявити себе молодим футзалістам»Житомир“SAV” дає бій “ГазМясу”, “Грантех” громить “Олесану” – у Житомирі стартував Відкритий Кубок Житомирського міського головиТурнирыFUTSAL MASTERS 2018: став відомий календар матчівФутзал в миреКлубный чемпионат Азии-2018: состоялись матчи 1-го тура (+ видео)Экстра-лига“Сокіл” у Польщі: вдалий старт (+ відео)КазахстанКака: «Мы сделаем все, чтобы «Кайрат» вернул главные титулы»Казахстан«Кайрат» усилился двумя бразильскими игрокамиВетераныАлександр Кабаненко: «Мои главные наставники в футзале – Шур и Водян»Сербия«Экономац» начал подготовку к новому сезонуРоссияЭдер: «Будем создавать яркую и агрессивную команду»

“SAV” дає бій “ГазМясу”, “Грантех” громить “Олесану” – у Житомирі стартував Відкритий Кубок Житомирського міського голови

31 липня у Житомирі двома матчами розпочався розіграш традиційного турніру «Відкритий Кубок Житомирського міського голови»

Перший розіграш трофею відбувся ще у далекому 1995 році, а регулярним турнір став починаючи з 1998 року, тож цьогорічний розіграш Кубку буде ювілейним. Організаторами турніру є Асоціація футзалу м. Житомира спільно з Житомирською міською радою.

Цьогоріч за звання володаря Кубку посперечаються 20 команд, а окрім житомирських футзальних клубів участь у турнірі візьмуть декілька колективів із житомирської області, серед яких два представники Бердичівщини – ФК «Хажин» і «Три ведмеді», а також представник житомирського району ФК «Довжик».

Честь відкривати змагання випала гравцям “SAV” і “ГазМясу”. До слова, матч-відкриття турніру виправдав сподівання найвибагливіших вболівальників. “ГазМяс” почав гру “з місця в кар’єр”: Марцун відзначив своє повернення до житомирського футзалу швидким дублем, а до середини тайму “SAV” вже програвав 4:0. Натомість номінальні гості зусиллями Левчука ще у першій 13-хвилинці відквитали два м’ячі, а вже у другій половині матчу оформили камбек – 4:4. Але до сенсації гравцям “SAV” не вистачило двох хвилин – Михайленко і Максимчук влучними пострілами наприкінці матчу принесли “ГазМясу” непросту перемогу.

«ГазМяс» – «SAV» 6:4 (4:2)
Голи: Марцун 3, 4; Романюк 5; Селюченко 6; Михайленко 24; Максимчук 25; – Левчук 7, +10; Кирилюк 18; Чернишук 20;
Попередження: немає – Чернишук, Пліщук, Яковенко
У іншому матчі вівторка “Грантех”, попри цілковиту перевагу над “Олесаною”, у першому таймі обмежився двома голами. Натомість у другій половині матчу “Грантех” підтвердив реноме найрезультативнішої команди: хет-трик Алєксєєва, по дублю оформили Тищенко і Литвиновський. На дев’ять м’ячів у складі “Олесани” єдиним влучним пострілом відповів Сога – 9:1.

“Грантех” – “Олесана” 9:1 (2:0)
Голи: Лясковський 2; Алєксєєв 7, 14, 14; Тищенко 19, 25; Литвиновський 20, 26; Яліков 22; – Сога 15;
Попередження: немає