Экстра-лига«Ураган» двічі переграв «червоних дияволів» Экстра-лига«Продэксим» в Ужгороде разгромил «Мимель»Первая лига Перша ліга: коментарі представників команд перед стартомЧемпионат мираСтудентський чемпіонат світу: чоловіча збірна України у чвертьфіналі зіграє з ПольщеюЧемпионат мираОлег Шайтанов: «З Днем Незалежності, Україно!»Чемпионат мираЖіноча студентська збірна України обіграла збірну РосіїВенгрияВалерий Власович на просмотре в венгерском «Ньирдьюлай»Экстра-лигаСтепан Струк: «Запрошую усіх на поєдинок за Суперкубок України»ИзраильИзраильский «Маккаби» готовится к Лиге чемпионовПервая лига Перша ліга: нарада представників напередодні стартуЭкстра-лигаАлександр Сухов и Виталий Дзюба – в «ХИТе»!Чемпионат мираЧоловіча студентська збірна України завершила груповий етап на першому місціЧемпионат мираЖіноча студентська збірна України здолала КанадуКазахстанКака: «На чемпионате мира буду болеть за Казахстан»Чемпионат мираЧемпіонат світу серед студентів. Чоловіки. Група «С». Хорватія – Україна. АнонсЭкстра-лигаСтаніслав Гончаренко: «Нам потрібні ще один-два гравці»Чемпионат мираОлег Шайтанов: «Ми самі «зробили» м’ячі у свої ворота, але забили на гол більше»Чемпионат мираЮлія Дударчук: «Перша гра була важливою у моральному плані»Чемпионат мираМар'ян Пелех: «Ми робили все, що награвали»Чоловіча студентська збірна України здобула перемогу над Таїландом

Жіноча студентська збірна України здолала Канаду

Підопічні Олега Шайтанова вдруге тріумфували на турнірі, здобувши шість очок за підсумками двох проведених матчів.

Після перемоги над Польщею наші дівчата отримали у суперниці представниць Північної Америки. «Біло-червоні» у надзвичайно непоступливому стилі намагалися вибороти очки у головного конкурента за турнірною таблицею, адже канадки так само зуміли стартувати з перемоги, здолавши Ізраїль – 5:2.

Перший тайм показав, що легко нашій збірній з північноамериканками не буде. За результатом стартової двадцятихвилинки «жовто-сині» завдяки голам Ірини Дубицької, яка спочатку не реалізувала шестиметровий, але першою встигла на добивання, та Яни Дичко зуміли оформити мінімальну перевагу – 2:1.

Початок другого тайму знову дозволив канадкам зробити рахунок рівним – 2:2. Тож, обидва суперники мали фактично цілий тайм, щоб визначити лідера групи. Зрештою, це вдалося здійснити збірній України, яка знову вийшла вперед завдяки влучному удару Юлії Шевченко – 3:2.

Кінцівка зустрічі проходила досить нервово. Наші суперниці пішли грати у п’ять польових і «жовто-сині» декілька разів могли остаточно поховати опоненток, які залишили порожніми свої ворота. Зрештою, свої моменти мала і команда з Північної Америки. Однак, рахунок залишився незмінним.

Як підсумок, підопічні Олега Шайтанова здобувають шосте очко і завтра матимуть день перепочинку перед протистоянням з Росією.