РоссияРоссия. Суперлига. 2 тур. LIVE!Экстра-лигаМар’ян Пелех: «Цей трофей для мене – перший у кар’єрі»ВетераныВетерани. Календар змаганьБеларусьБеларусь. 1 тур. «Столица» – «Борисов-900». LIVE!Экстра-лига«Энергия» – обладатель Суперкубка Украины!Экстра-лига13.00. Суперкубок Украины. «Продэксим» (Херсон) – «Энергия» (Львов». LIVE!БеларусьМини-чемпионат Украины на просторах Беларуси на старте. Версия-2018/19ЧехияЧехия. 1 тур. «ЭРА-ПАК» побеждает, Емельянов забиваетЭкстра-лигаОфіційно: Нікіта Єлфімов – гравець СК "Сокіл"ПортугалияНуну Диаш: «Секрет моего успеха – люди, которые работают со мной»Суперкубок Украины. Продэксим – Энергия. Анонс матчаФутзал в миреТОП-5. Голы Феррао на Межконтинентальном кубке-2018Экстра-лига«Суперкубок України»: передматчеві прогнози експертівЭкстра-лигаВалерій Легчанов: «Хочеться порадувати львів’ян і змістовною грою, і результатом»ВетераныВетераны. Итоги жеребьевкиЭкстра-лигаИстория Суперкубка Украины. От «Шахтера» до ХИТаБразилияЛучшие голы 16-го тура чемпионата Бразилии-2018ВетераныЧемпионат Украины «50+». Система розыгрышаВетераныКубок Украины «40+». Система розыгрышаЖенский футзалЖіноча збірна України здолала Польщу

Жіноча збірна України здолала Польщу

Контрольний поєдинок у Черкасах завершився на користь нашої збірної

Підопічні Олега Шайтанова здолали суперниць у кожному з таймів та здобули загальну перемогу з результатом 5:2. «Жовто-сині» пропустили першими. На 11-й хвилині ворота нашої збірної вразила Сандел Ліхтенштейн.

Втім, наші дівчата своєю активністю змусили суперників набрати шість фолів вже до 15-ї хвилини. Дабл-пенальті вдало реалізувала Юлія Дударчук. Ще два фоли гостей закінчилися для них так само сумно, а представниця полтавського «ПЗМС» оформила хет-трик. Тож, на перерву команди пішли з результатом 3:1 на користь «жовто-синіх».

На початку другого тайму Юлія Баста дуже швидко відіграла один м’яч. Втім, після того забивали лише українки. Ірина Дубицька повернула господаркам перевагу у два голи, а Юлія Титова встановила на табло фінальний рахунок. 5:2 – яскрава перемога українок.

Україна – Польща – 5:2 (3:1)

Україна:
Вікторія Сагайдачна, Олена Цикаленко, Юлія Дударчук, Анна Сидоренко, Анастасія Кліпаченко, Юлія Титова, Альона Кирильчук, Сніжана Воловенко, Ірина Майбородіна, Ірина Дубицька, Таїсія Бабенко, Юлія Форсюк, Олена Павленко.

Голи: Дударчук (15, 18, 19, всі – дп), Дубицька (24), Титова (30) – Ліхтенштейн (11), Баста (21)

Попередження: Дубицька (23), Павленко (31), Сидоренко (38) – Ухваст (15)

НТЗ у Черкасах триватиме до 10 вересня. Потім Олег Шайтанов визначиться із 12-ма гравцями, які потраплять до заявки на відбірні матчі Євро-2019. Першим суперником синьо-жовтих 12 вересня стане збірна Угорщини. Нагадаємо, усі поєдинки нашої групи відбудуться в Черкасах у ПС «Будівельник».