Женский футзалЖіноча збірна України у першому товариському матчі обіграла збірну ІталіїПортугалияПортугалия. Финал. 2 матч. «Бенфика» сравнивает счетИспанияИспания. Лучшие голы, комбинации и сейвы 3, 4, 5 матчей финала плей-оффПортугалия21.30. Португалия. Финал. 2 матч. «Спортинг» – «Бенфика». LIVE!ИталияЭто футзал! This is Futsal - Ventottesima puntataРоссияЭмиль Алиев: "Хотим видеть комплексное развитие мини-футбола в регионах"БеларусьМорено покидает «Столицу»БеларусьОдин з найкращих бомбардирів Екстра-ліги продовжить кар’єру у БілорусіИталия«Лупаренсе» в следующем сезоне не сыграет в Серии АИспанияРикардиньо отменил переход в «Спортинг»Испания«Мовистар Интер» – чемпион Испании!Ассоциация футзала УкраиныУ Хмільнику пройшло підсумкове засідання Виконкому АФУФутзал в миреНовости от FutsalMania: Лео переходит в "Спортинг", Иван забивает в Бразилии, Сито Ривера переезжает в ПарижОдессаЛига Содружества. 6-й тур. «Эпицентр К Таирова» обыгрывает «Черное море» (+ видео)ПольшаFUTSAL MASTERS 2018: українські клуби дізналися своїх суперниківЭкстра-лигаОфіційно: Микита Сторожук – новачок «Урагану»Женский футзалЖіноча збірна України вилетіла в ІталіюБеларусьАлександр Даниленко: «Скепсиса по отношению к белорусскому футзалу нужно поубавить»РоссияАлексей Мохов: «Команда показала желание побеждать»Экстра-лигаСтаніслав Гончаренко очолив "Кардинал-Рівне"

Житомир. Вища ліга. 11 тур: попереду "Атлет", "ІнБев" та "Енергія"

“ІнБев” не без проблем долає “Коростень”

Баталії вищої ліги розпочалися ще у суботу, коли “Енергія” зустрілася з “Форцою” у рамках перенесеного матчу 10-го туру. Як виявилося, такий щільний графік пішов на користь “Форці”, яка хоча і поступилася у суботу “енергетикам”, у неділю розгромила “ГазМяс” із рахунком 7:2. Щодо “Енергії”, то підопічні Подранного за підсумками 11-го туру стали найрезультативнішою командою, відвантаживши у ворота СК “Візаж-Полісся” дев’ять м’ячів. Лідер Чемпіонату – ФК “Атлет-Житомир”, був скромнішим і обійшовся п’ятьма сухими голами у матчі з “Персеєм”, натомість у центральному матчі туру “ІнБев” не без проблем здолав “Коростень” завдяки дублю Дениса Бланка. Закриє програму 11 туру “Грантех” із “Медиком”. Цей матч відбудеться у вівторок, 16 січня, у залі ФОку о 20:00.

«Енергія» – ФзК «Форца» 3:1 (1:0) 10 тур Вищої ліги 17/18

Голи: Єлісєєв 7, –13, 15; Максимчук 26; – Меліченко 27;

Попередження: Яцковець – Чистяков, Оніщук

СК «Візаж-Полісся» – «Енергія» 1:9 (1:5)

Голи: Розпотнюк 8; – Добровінський 1; Петренко 6, 12, 13; Слюсар 14, 21; Максимчук 16; Базь 17; Єлісєєв 25;

Попередження: Богуславський – Максимчук

«Енергетики» зі стартових хвилин взялися за справу і до шостої хвилини Добровінський та Петренко почергово розписалися у воротах СК «Візаж-Полісся». Господарі організували відповідь за дві хвилини, коли Розпотнюк, виборовши м’яча у центральній зоні, втік «на побачення» з воротарем «Енергії» Левківським і не залишив тому шансів – 2:1. Останню гольову нагоду першого тайму у господарів мав Богуславський, та на відміну від Розпотнюка Олександр свій вихід віч-на-віч змарнував. Натомість «енергетики» продемонстрували супернику справжній майстер-клас із реалізації моментів, внаслідок чого Петренко ще у першому таймі оформив хет-трик, а Слюсар поклав початок своєму дублю.

У другій 14-хвилинці підопічні Подранного лише підтвердили свій статус фаворита, який втілився у чотири голи, авторами яких стали Слюсар, Базь, Максимчук та Єлісєєв. Після дев’ятого пропущеного м’яча футзалісти СК «Візаж-Полісся» почали грати з п’ятим польовим, але на рахунку це жодним чином не позначилось – розгромна перемога «Енергії» 9:1.

ФзК «Форца» – «ГазМяс» 7:2 (2:1)

Голи: Чистяков 12; Дзюба 12, 18, 24; Оніщук 16; Савчин 19; Шимановський 26; – Островський 13; Михайленко 27;

Попередження: немає – Островський

«Форца» повинна була відкривати рахунок ще на початку гри: всі уже бачили м’яч у воротах після удару Савчина, але круглий по-зрадницьки вдарився об поперечку і опустився до рук воротарю «ГазМясу» Собецькому. «Форца» додала в активності, однак забитих м’ячів у виконанні господарів довелося чекати аж до 12-ї хвилини. Зате після голу Чистякова команди роззабивалися: Дзюба одразу подвоїв перевагу «Форци», на що у гостів відповів Островський.

«Форца» зберегла гольовий настрій і на другий тайм. Так впродовж трьох хвилин другої половини матчу Дзюба, Оніщук і Савчин почергово розписалися у воротах «ГазМясу», збільшивши гандикап своєї команди до чотирьох м’ячів. Здобувши солідну перевагу, господарі ненадовго поступилися ініціативою «ГазМясу», опісля чого Дзюба оформив хет-трик, а Шимановський відправив у ворота «ГазМясу» сьомий м’яч. Та все ж «ГазМяс» без забитого голу не пішов і Михайленко на заключній хвилині матчу підсолодив для своєї команди гіркоту поразки.

ФК «ІнБев» – «Коростень» 2:1 (1:1)

Голи: Бланк 12, 22; – Пасечник 10;

Попередження: Горло – Козаренко

МФК «Персей» – ФК «Атлет-Житомир» 0:5 (0:3)

Голи: Борисюк 4, 12, 20; Киришун 7; Гусак 21;

Попередження: немає