Экстра-лига«Суми» розпочали другий етап підготовки до зустрічей плей-оф проти «Продексіму»Женский футзал«ЗХО-Тесла» здобула другу перемогу поспіль, впевнено обігравши «Багіру-ДЮСШ»Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія 2:7. Післямова: Олександр Косенко, Сергій МалишкоЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Отборочные матчи. LIVE!C 8 Марта!БразилияБразилия-2020/21. Магнус – Коринтианс. LIVE!БразилияВ LNF-2021 сыграет 23 командыБеларусьНаталия Королишин: «Иногда хочется выйти на поле и сказать, «Вы чего, блин, давайте, соберитесь»Сборная УкраиныКарантинний виїзд в Осієк. Кваліфікація Євро-2022. Хорватія – УкраїнаСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Збірна Хорватії обіграла Україну в ЗапоріжжіСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія. АнонсБеларусьАндрей Медведев: «Май будет жарким»Женский футзал«IMS-НУХТ» у вогняному київському дербі мінімально здолав «Університет Драгоманова»Испания«Картахена» переподписывает лидеров, Шагинья уйдет в «Пальму»Экстра-лигаУ «ДЕ Трейдинга» з’явилися дублериЭкстра-лига«Енергія» розписує мирову з «ІнБевом», «Кардинал-Рівне» громить «Славуту»ФранцияДжамель Арун: «Я все еще волнуюсь»Женский футзалАнна Прокопенко: «Комментаторы могут смело называть наши матчи с «IMS-НУХТ» столичным дерби»Женский футзалВера Дятел: «Такие матчи, как с «IMS-НУХТ», очень ценные, так как наш чемпионат оставляет желать лучшего»Экстра-лига «Енергія», «Кардинал-Рівне» та «ІнБев» провели товариські матчі у рамках підготовки до плей-оф

8 постулатів, щоб стати класним футзальним воротарем

Список «обов'язкових» рис класного футзального голкіпера від Душана Матича


Щоб стати найкращим футзальним воротарем треба знати кілька речей. Це величезна помилка, що воротар може стати дуже хорошим гравцем лише завдяки фізичній підготовці. Тренування визначає рівень майстерності воротаря, а це означає, що вони можуть бути хорошими і поганими.

Добре засвоєні навички є передумовою стати кращим воротарем, тоді як, з іншого боку, погане тренування призводить до набуття шкідливих звичок, які рано чи пізно проявляться.

Тренування визначають рівень майстерності воротаря, і ви можете навчитися ставати кращими.

Однак для досягнення найвищих досягнень воротар повинен мати 8 таких «обов'язкових» рис:

1. Дисциплінованість

Дисципліна означає дотримання спортивного способу життя і підкорення власної волі потребам, волі і вимогам клубу.

2. Воля

Воля – це характеристика, яку повинен мати воротар. Вона тренується з часом (під наглядом професіоналів), оскільки кожен воротар протягом своєї кар’єри стикається з різними психологічними і фізичними перешкодами, які йому доводиться вирішувати індивідуально або за допомогою професійної допомоги.

3. Мужність

Мужність – це властивість, яка допомагає переборювати негативні емоційні стани, спричинені втомою, болем, труднощами... Можливий страх суперників, м’яча, поразки тощо Його можна подолати через тренування і матчі за допомогою професійного нагляду.

4. Рішучість

Рішучість – це вміння, що допомагає знайти рішення і застосувати його найбільш ефективно, навіть у найскладніших ситуаціях.

 
Душан Матич разом зі своїми підопічними

5. Готовність докладати зусилля

Готовність докладати зусилля – це якість, яку повинен мати кожен воротар, якщо він хоче бути найкращим. Кожне успішне подолання почуття втоми, режиму тренувань і потенційної загрози свідчить про величезне бажання воротаря працювати і робити це наполегливо.

6. Спонукання

Спонукання – це властивість, яка проявляється у здатності нести відповідальність. Воротар, який має цю якість, позитивно впливає на команду і «заохочує» членів колективу, тоді як пасивний воротар має руйнівний ефект.

7. Талант

Талант – це те, що повинен мати кожен воротар. Деякі воротарі є більш талановитими, ніж інші, але ця якість сама по собі не гарантує успіху, оскільки дає повний потенціал лише в поєднанні з важкою працею і тренуванням. Талант без роботи не дає ефекту.

8. Цілепокладання 

Цілепокладання – одна з критичних характеристик наміру воротаря стати компетентним, неперевершеним або воротарем рівня національної збірної.

Ця стаття написана Душаном Матичем, тренером воротарів національної збірної Фінляндії і автором книги «Goalkeeper in Futsal» (пер. Голкіпер у футзалі).

Джерело – F
utsalFeed

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.