Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів-2019/20. Основний раунд. День 6. Бондар забиває, але «Рекорд» вилітаєЖенский футзалВища ліга (жінки)-2019/20. 1 турПервая лига «Авангард» (Краматорськ) з нового сезону переформатується в «ДЕ-Трейдінг» (смт. Миколаївка)РоссияСергей Марадуда: «В элитном раунде не будет слабых соперников»Лига чемпионов УЕФАВоробус побував на матчах Ліги Чемпіонів в УгорщиніЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 5. Осталась одна путевкаЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга-2019/20. 4 тур. Тур довжиною у вічністьЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 4. «Рекорд» уступает чемпиону РумынииРоссияАлексей Кудлай: «Уверен, что Сытин поможет нам в решении поставленных задач»Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів. «Продексім» розгромив «Араз»ФранцияУ Франції підбили проміжні підсумки стратегії розвитку футзалу і визначили нові орієнтириЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 3. Десять известных из шестнадцатиЛига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів. Основний раунд. «Продексім» – «Араз». АнонсРоссияРоман Букин: «Играя в Суперлиге, ты должен прогрессировать»Лига чемпионов УЕФА«Халле Гоойк» (Бельгія) – «Продексім» (Україна) – 3:7. ПіслямоваФутзал в миреАлі Хасанзаде: «Розгроми бувають з усіма»ПольшаНиколай Морозов: «Здесь мой второй дом»ПольшаПольша-2019/20. Разгромное поражение лидераЧехияЧехия назвала состав на матчи отбора к ЧМ-2020Футзал в миреНаши за границей. «ЭРА-ПАК» побеждает «Спарту»

Андрій Кіданов: «Я повністю викладаюся в усьому, що роблю, особливо коли справа доходить до футзалу»

Український легіонер дав інтерв’ю прес-службі «Етуаль Лавалуаз»

 

 Андрію, ти повернувся на наступний сезон після декількох матчів в минулому сезоні. Чи це означає, що тобі сподобався клубний проект і команда?
 Так, дуже! Попри короткий час, що я міг бути присутнім у минулому сезоні, він все ж дозволив мені добре її пізнати. Проект підвищення у Дивізіон 1 є реалістичним і захоплюючим викликом. Сьогодні цей клуб для мене, як друга сім'я. У ньому сімейна і професійна атмосфера, яку я не відчував ніде. Я відчуваю себе, як вдома.

 Ти принесеш у клуб свою суворість і прагнення працювати в команді, що є твоєю найбільшою чеснотою?
 Я не знаю, чи можна це сприймати як чесноту (посміхається), але я повністю викладаюся в усьому, що роблю, і всім серцем, особливо коли справа доходить до футзалу. І я сподіваюся, що це може бути прикладом і допомогою для інших.

 В чому головна різниця між чемпіонатом Франції та іншими чемпіонатами, в яких ти грав?
 На відміну від інших чемпіонатів, тут виступають гравці багатьох національностей. Кожен привносить свою техніку, свої знання, свій стиль, який, як на мене, дозволяє французькому чемпіонату зростати ще швидше.

 Які твої амбіції на наступний сезон?
 Я б сказав, що маю амбіції на все (сміється). Зокрема я хочу допомогти клубу реалізувати свій проект і зробити для цього все від себе залежне.

Джерело  
«Етуаль Лавалуаз»

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.