АргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»СумскаяЄвген Петраков: «Приємно мати команду з Сум на найвищому рівні»Экстра-лигаІгор Москвичов: «Чекаємо продовження чемпіонату, але вже і думаємо за наступний сезон»ЧеркассыІсторія виступів представників Черкащини у професіональних змаганнях 1990-2020 рр.Вторая лигаДва роки тому «Шевченків край» (Звенигородський р-н) виграв «бронзу» чемпіонату України у Другій лізіФутзал в миреЧемпіонат Європи-2020 серед студентів перенесеноГерманияМихал Салак: «В Германии чемпион пока не объявлен»БеларусьБеларусь: старт плей-офф перенесен на 25 апреляИспанияРикардиньо: «Я скучаю по многим вещам... мы были счастливы и не знали об этом»Первая лига Сергій Задорожний: «Сезон триває сім мiсяцiв, а ми граємо всього 10-12 iгор»ИталияФульвио Колини: «Сложно было сделать это лучше, чем это сделали мы»ИспанияХаві Родрігес: «Гравці збірної України не вірять у себе»Женский футзал#Тренуйсявдома: "гарячі" тренування від українських футзалісток

Чемпіонат України (U-13): «Гопри» – чемпіон

З 17 по 21 лютого у Крижанівці, що під Одесою, відбувся фінальний етап чемпіонату України з футзалу сезону 2019/2020 р. р. у віковій категорії U-13.


Зазначимо, що у цьому сезоні до фінальної частини чемпіонату України (U-13) пробились шістнадцять команд – по чотири з кожної Конференції. Тобто, від Західної Конференції до фіналу пробились «Ураган» (Івано-Франківськ), «Ладомир» (Володимир-Волинський), «ДЮСШ-Respect» (смт Маневичі, Волинська область), ДЮСШ № 4 (Рівне), від Східної Конференції – «Юніор» (смт Пісочин, Харківська область), КДЮСШ № 12 (Харків), КДЮСШ № 7-«Хвиля» (Харків), «Темп-ЗАЕС» (Енергодар), від Центральної Конференції – «Явір-Олімп» (Сміла), СДЮШОР № 2 (Кропивницький), ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський район, Донецька область), КДЮСШ-1 «Дніпро» (Черкаси), і від Південної Конференції – «Флагман» (Одеса), «Чорне море» (Одеса), «Іллічівець» (Чорноморськ) та «Гопри» (Гола Пристань).

Усі шістнадцять команд-учасниць фінального етапу були розбиті на чотири групи. За підсумками групового раунду визначились команди, які боролись за підсумкові 1-8 та 9-16 місця.

Що стосується фіналу, то до нього вийшли команди «Гопри» та ДЮСШ № 4. Основний час не визначив переможця цього поєдинку, а ось у серії пенальті вдача була на боці команди з Голої Пристані, яка здобула чемпіонський титул завдяки влучному вирішальному удару від Івана Жаданова.

Пропонуємо Вашій увазі результати всіх поєдинків фінального етапу чемпіонату України (U-13).

Група «А»
«Явір-Олімп» (Сміла)
«Ураган» (Івано-Франківськ)
КДЮСШ № 12 (Харків)
«Чорне море» (Одеса)

17 лютого.
«Явір-Олімп» – «Ураган» – 7:4
КДЮСШ № 12 – «Чорне море» – 2:2 (по пенальті – 2:0)
«Ураган» – КДЮСШ № 12 – 4:4 (по пенальті – 2:1)

18 лютого.
«Чорне море» – «Явір-Олімп» – 3:6
«Явір-Олімп» – КДЮСШ № 12 – 1:1 (по пенальті – 2:0)
«Чорне море» – «Ураган» – 1:2

Група «В»
«Юніор» (Пісочин)
ДЮСШ № 4 (Рівне)
СДЮШОР № 2 (Кропивницький)
«Іллічівець» (Чорноморськ)

17 лютого.
ДЮСШ № 4 – «Іллічівець» – 9:3
СДЮШОР № 2 – «Юніор» – 1:2
«Юніор» – ДЮСШ № 4 – 1:1 (по пенальті – 2:0)

18 лютого.
«Іллічівець» – СДЮШОР № 2 – 2:3
«Юніор» – «Іллічівець» – 3:1
ДЮСШ № 4 – СДЮШОР № 2 – 1:1 (по пенальті – 3:2)

Група «С»
«Флагман» (Одеса)
«Ладомир» (Володимир-Волинський)
КДЮСШ № 7-«Хвиля» (Харків)
ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський район)

17 лютого.
«Ладомир» – ДЮСШ «Колос» – 5:0
«Флагман» – КДЮСШ № 7-«Хвиля» – 2:4
ДЮСШ «Колос» – «Флагман» – 1:10
КДЮСШ № 7-«Хвиля» – «Ладомир» – 2:4

18 лютого.
ДЮСШ «Колос» – КДЮСШ № 7-«Хвиля» – 0:2
«Флагман» – «Ладомир» – 3:1

Група «D»
«ДЮСШ-Respect» (Маневичі)
«Гопри» (Гола Пристань)
КДЮСШ-1 «Дніпро» (Черкаси)
«Темп-ЗАЕС» (Енергодар)

17 лютого.
«Гопри» – «ДЮСШ-Respect» – 2:2 (по пенальті – 3:4)
«Темп-ЗАЕС» – КДЮСШ-1 «Дніпро» – 3:4

18 лютого.
«ДЮСШ-Respect» – «Темп-ЗАЕС» – 7:0
КДЮСШ-1 «Дніпро» – «Гопри» – 1:3
«ДЮСШ-Respect» – КДЮСШ-1 «Дніпро» – 1:1 (по пенальті – 4:3)
«Темп-ЗАЕС» – «Гопри» – 1:3

Чвертьфінали (9-16 місця)

19 лютого.

КДЮСШ № 12 – ДЮСШ «Колос» – 1:6
«Ладомир» – «Чорне море» – 3:1
СДЮШОР № 2 – «Темп-ЗАЕС» – 4:4 (по пенальті – 2:0)
КДЮСШ-1 «Дніпро» – «Іллічівець» – 0:3

Чвертьфінали (1-8 місця)

19 лютого.

«Явір-Олімп» – «Флагман» – 4:2
КДЮСШ №7-«Хвиля» – «Ураган» – 0:3
«Юніор» – «Гопри» – 0:1
«ДЮСШ-Respect» – ДЮСШ № 4 – 3:5

Півфінали (13-16 місця)

20 лютого.

КДЮСШ № 12 – «Темп-ЗАЕС» – 6:2
«Чорне море» – КДЮСШ-1 «Дніпро» – 3:0

Півфінали (9-12 місця)

20 лютого.

ДЮСШ «Колос» – СДЮШОР № 2 – 1:5
«Ладомир» – «Іллічівець» – 1:3

Півфінали (5-8 місця)

20 лютого.

«Флагман» – «Юніор» – 2:1
КДЮСШ № 7-«Хвиля» – «ДЮСШ-Respect» – 1:6

Півфінали (1-4 місця)

20 лютого.

«Явір-Олімп» – «Гопри» – 2:7
«Ураган» – ДЮСШ № 4 – 0:1

Матчі за підсумкові місця

21 лютого.

Матч за 15 місце.

КДЮСШ-1 «Дніпро» – «Темп-ЗАЕС» – 1:2

Матч за 13 місце.
«Чорне море» – КДЮСШ № 12 – 2:2 (по пенальті – 4:3)

Матч за 11 місце.
ДЮСШ «Колос» – «Ладомир» – 3:7

Матч за 9 місце.
СДЮШОР № 2 – «Іллічівець» – 6:1

Матч за 7 місце.
«Юніор» – КДЮСШ № 7-«Хвиля» – 1:1 (по пенальті – 3:2)

Матч за 5 місце.
«Флагман» – «ДЮСШ-Respect» – 1:3

Матч за 3 місце.
«Явір-Олімп» – «Ураган» – 5:0

Фінал.
«Гопри» – ДЮСШ № 4 – 2:2 (по пенальті – 2:1)

За підсумками фінального етапу чемпіонату України (U-13) найкращими гравцями у командах були визнані:

Іваненко Артем (ФК «Гопри»)
Артишевський Назар (ДЮСШ № 4)
Копиця Роман («Явір-Олімп»)
Єрмохін Павло («Ураган»)
Воронюк Тарас («ДЮСШ-Respect»)
Акбарі Амір («Флагман»)
Ткаченко Олександр («Юніор»)
Господенко Роман (КДЮСШ №7-«Хвиля»)
Матковський Олександр (СДЮШОР № 2)
Корба Юрій («Іллічівець»)
Абрамчук Олександр («Ладомир»)
Мазніченко Кирило (ДЮСШ «Колос»)
Діброва Дмитро («Чорне море»)
Кузнєцов Тихон (КДЮСШ № 12)
Першин Назар («Темп-ЗАЕС»)
Ковальов Артем (КДЮСШ-1 «Дніпро»)

Найкращими гравцями чемпіонату були визнані:

найкращий воротар – Левченко Макар (ДЮСШ №4);
найкращий гравець захисного плану – Міщанин Станіслав («Ураган»);
найкращий гравець атакувального плану – Лятуринський Олександр («Гопри»);
найкращий бомбардир – Прудніков Антон («Явір-Олімп») – 54 м’ячі;
найкращий гравець – Кузьмич Назар («ДЮСШ-Respect»).

Джерело - Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Олександр Лесик

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.