Сборная УкраиныЮнацька збірна України U-17 у першому спарингу всуху обіграла однолітків із Сербії Кубок УкраиныВизначено дату жеребкування 1/8 фіналу Кубка УкраїниВетераныМатч за Суперкубок України серед ветеранів 40+ відбудеться 23 грудня в РівномуКыргызстанФутзалисты кыргызского EREMа поддержали обвиняемого в коррупции президента клубаАссоциация футзала УкраиныЛьвівські арбітри обслужать товариські матчі між юнацькими збірними України і СербіїВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. Календар змаганьЭкстра-лига«Эпицентр К Авангард» расстался с Романом Смирновым и Александром ЛеоновымКубок УкраиныКубок України. Львівський «Максимус» вибиває луцький «Любарт»Вторая лигаДруга ліга 2019/20. Групи 3 і 4. Результати першого туруЖенский футзалВища ліга (жінки) 2019/20. 7 тур. Визначилися всі учасники другого етапуИспанияФабио: «Я не думаю, что в прошлом году играл настолько плохо, чтобы весь сезон просидеть в запасе»ИспанияИспания-2019/20. 12 тур. Подвиг Матамороса и победа «Барсы» над «Интером»Бразилия«Пато Футзал» – чемпион Бразилии-2019!ИталияИталия-2019/20. 12 тур. «Аква&Сапоне» снова первыйКубок УкраиныКубок України 2019/20. Другий попередній раунд. Результати, огляди, відеоЭкстра-лигаFavBet Екстра-ліга 2019/20. 10 тур. «Продексім» обігрує «ХІТ», а «Сокіл» вривається у шісткуВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 1. 5 тур. «Уж» здобув перші очки в сезоніБразилияБразилия. Финал. Матч 2. Магнус – Пато. LIVE!ИталияИталия. 12 тур. LIVE!Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 5 тур. «Енергетики» вивозять з Харкова 5 очок

Друга ліга 2019/20. Група 1. 2 тур. «Ужнет» і «Беркут» здобули свої другі перемоги

Сьогодні, 16 листопада, зіграли всі матчі у 2 турі 1-ї зони Другої ліги (Суперліги Ужгородської футзальної ліги).

День був насиченим та не по-осінньому гарячим.

Задала ритм цього дня гра між двома лідерами минулорічного чемпіонату – «Ужнетом» та «Медеєю». Обидві команди розраховували лише на 3 очки, тому на майданчику «Зінедіна» точилася безкомпромісна боротьба. Все вирішилося у першому таймі. «Ужнет» скористався помилками суперника і забив у перші 15 хвилин 3 голи (один зі стандарту). «Медея» не перестала грати за такого рахунку і один гол відіграла. Була можливість забити і більше, але Владислав Хмельовський демонстрував класну гру. На жаль, у другому таймі футзалістам «Медеї» заважали грати емоції, через що отримали 2 непотрібних вилучення. Після цього гра срібного призера розладилася, а «Ужнет», навпаки, закріпив перевагу ще одним голом. У підсумку – 4:1 (Білан-2, Демідов, автогол – Дудаш) на користь минулорічних чемпіонів.

Інші матчі були не менш цікавими. «Патріот» доволі неочікувано впевнено розібрався з «Вопаком». Вони забили 5 голів (Бакура-2, Жолтанич-2, Гамак) у ворота суперника і не пропустили жодного – ефектна перемога.

Свою другу поспіль здобув «Беркут». У грі з «Юніповим» їх лідер Дмитро Рацин у першому таймі зробив хет-трик і це був серйозний заділ для перемоги. У другому «Юніпов» хоч і відіграв один гол, але на більше не спроміглися. Наприкінці матчу команди ще обмінялися голами, що тільки закріпило перемогу мукачівців 6:3 (Рацин – 4, Бако, Гочерчак – Шкірта, Іванов, Черевка).

Яскравим вийшов і матч між «Ужом» і «Худльовим». Володарі Кубка Ужгорода швидко забили 2 голи і вели весь перший тайм 2:1, але у другому пропустили три. А відігратися не змогли – друга поспіль їх поразка. «Уж» – «Худльово» 3:4 (Мицак-2, Лучин – Баркасі, Мадяр, Волошин, Лащо)