Экстра-лигаСергій Кривенький: «Через пандемію були змушені відмовитись від закордонних зборів»ХорватияХорватия-2019/20. 18 тур. LIVE!ФранцияБатерия: «Я надеюсь, что подписание меня и Эки помогут «Кингерсхайму» получить повышение»Азербайджан«Араз» – чемпион Азербайджана-2019/20БеларусьСтанислав Лемешко и «ВРЗ» прекратили сотрудничествоАссоциация футзала УкраиныВолодимир Гримайло: «Ми усі повинні собі давати відповідь: ми беремо участь у спортивних змаганнях чи у рухових активностях?»ФранцияКевин Рамирес – игрок «Орши Певель»Экстра-лигаМФК «Продэксим» начал тренировочные сборыАматорыВ Одесі вчергове відбудеться турнір «Odessa Open Cup»ПольшаАндрій Бурдюг повертається в польський «Ред Девілс»ПортугалияФернандиньо – новый игрок АФК «Кайрат»Экстра-лига«Кардинал-Рівне» розпочав підготовку до нового сезонуЭкстра-лигаУкраинский футзал: профессионалы или гастарбайтеры? Часть 1. Сборная и преемственность поколенийМолдоваЕвгений Мадан: «Думаю, что после такой паузы уже не стоит доигрывать сезон в Дивизии А»Женский футзалВизначено призерів сезону 2019/2020 у Вищій лізі серед жіночих командБеларусьВалерий Зыков: «Накалу финалов плей-офф могут позавидовать и некоторые зарубежные футзальные державы»Бельгия«Халле-Гоойк»: кардинальная перестройкаЖенский футзалПідсумки сезону у жінок: "Будстар-НПУ" – чемпіон, Шульга – найкраща гравчиняЭкстра-лигаМаксим Мануйленко повернувся до «Кардинала-Рівне»Лига чемпионов УЕФАПобедитель Лиги чемпионов-2019/20 получит путевку в следующий розыгрыш турнира

Друга ліга 2019/20. Група 1. 5 тур. «Уж» здобув перші очки в сезоні

Матчі 5 туру групи 1 Другої ліги України (Суперліги УФЛ) пройшли без сюрпризів.

Принаймні, для лідерів. І «Ужнет», і «Беркут» свої матчі виграли і продовжують лідирувати у чемпіонаті без втрат. Також нарешті позбувся нуля у графі «очки» і володар Кубка Ужгорода – «Уж».

Розпочалися ігри ще у п’ятницю. Саме тоді відбулося два матчі. І вони видалися доволі яскравими. «Уж» нарешті переміг – у досить рівній грі вони на один гол більше забили «Патріоту» - рахунок 4:3 (Сегедій, Лучин, Готра, автогол – Волонтир-2, Гартманн).

Не менш цікавим видався і поєдинок «Беркута» з «Худльовим». Останні гідно боролися з мукачівцями – і до 24-ої хвилини рахунок був рівним. Але далі умови диктував «Беркут», який зумів у другому таймі наколотити супернику 4 голи – підсумковий рахунок 7:3 (Рацин-2, Мкртичан-2, Росул, Бако, Волошин – Баркасі, Волошин, Мадяр).

А ось «Ужнет» свій матч виграв без особливих проблем. Вже на 8-ій хвилині матчу минулорічний чемпіон вів у рахунку 3:0 проти «Вопака» і суперник від такого удару вже не оправився. Підсумок - 5:1 на користь «Ужнета» (Мирончук, Чедрик-2, Багрій, Білан – Лукачина).

Поєдинок «Медея» - «Юніпов» був перенесений на прохання останніх. Коли саме він відбудеться – повідомлять згодом.