Вторая лигаДмитро Романюк: «Сергій Піддубний акцентує увагу на маленьких дрібницях, які грають важливу роль у грі команди»Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2019/20. 14 тур. LIVE!Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 7 тур. Завдяки двом перемогам «Кардинал-ДЮСШ №4» піднявся на третю сходинкуЧехияЖеронимо и Криштиану Кардосо покидают ЧехиюЭкстра-лигаОлександр Розпотнюк та Максим Войток посилять «ІнБев»Ветераны31 січня стартує перший етап чемпіонату України серед ветеранів 50+Чемпионат мираРодриго: «Никто никогда не приблизится к Фалькао»Чемпионат ЕвропыЯрослав Вовчок, В’ячеслав Дараган та Олег Іванов отримали призначення на міжнародні матчіИспанияРикардиньо: «Мне нужно то, чего у меня сейчас нет в Movistar»КазахстанЕще один бразилец покинул МФК «Жетысу»Ивано-ФранковскФранківець поповнив свою колекцію ігровою футболкою ФалкаоСборная УкраиныМикола Чхайло: «Мої підопічні не бачать воріт суперника зі своєї половини майданчика»Вторая лигаПідсумки 3 туру Другої ліги Чемпіонату України. Група 6Россия«Ухта»: Морено вместо ЖоанаЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2019/20. 14 тур. АнонсИспанияВингер сборной Вьетнама возвращается в «О Парруло Ферроль»ПортугалияГитта, Ронкальо, Фитс и Роша не сыграют в главном дерби ПортугалииЧемпионат мираВизначено склад збірної України на елітний раунд кваліфікації до ЧС-2020Чемпионат мираКазахстан: состав сборной на матчи отбора на ЧМ-2020 определенФутзал в миреРоберто Осимани: «Мы достигнем наших целей – это вопрос времени»

Друга ліга 2019/20. Група 1. 5 тур. «Уж» здобув перші очки в сезоні

Матчі 5 туру групи 1 Другої ліги України (Суперліги УФЛ) пройшли без сюрпризів.

Принаймні, для лідерів. І «Ужнет», і «Беркут» свої матчі виграли і продовжують лідирувати у чемпіонаті без втрат. Також нарешті позбувся нуля у графі «очки» і володар Кубка Ужгорода – «Уж».

Розпочалися ігри ще у п’ятницю. Саме тоді відбулося два матчі. І вони видалися доволі яскравими. «Уж» нарешті переміг – у досить рівній грі вони на один гол більше забили «Патріоту» - рахунок 4:3 (Сегедій, Лучин, Готра, автогол – Волонтир-2, Гартманн).

Не менш цікавим видався і поєдинок «Беркута» з «Худльовим». Останні гідно боролися з мукачівцями – і до 24-ої хвилини рахунок був рівним. Але далі умови диктував «Беркут», який зумів у другому таймі наколотити супернику 4 голи – підсумковий рахунок 7:3 (Рацин-2, Мкртичан-2, Росул, Бако, Волошин – Баркасі, Волошин, Мадяр).

А ось «Ужнет» свій матч виграв без особливих проблем. Вже на 8-ій хвилині матчу минулорічний чемпіон вів у рахунку 3:0 проти «Вопака» і суперник від такого удару вже не оправився. Підсумок - 5:1 на користь «Ужнета» (Мирончук, Чедрик-2, Багрій, Білан – Лукачина).

Поєдинок «Медея» - «Юніпов» був перенесений на прохання останніх. Коли саме він відбудеться – повідомлять згодом.