ВенгрияВенгрия-2020/21. Тур 4. LIVE!Футзал в миреМаксим Лисенко: «В Казахстані Цой був начальником, а я йому допомагав на складі»РоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 3. LIVE!Детский футзалДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна/Чорноморськ) – переможець Кубку ліги U-17КазахстанВиктор Тарчило: «Мы будем показывать красивую, агрессивную и современную игру»КазахстанДмитрий Клочко: «От сезона жду только положительных эмоций»КазахстанВ столице Казахстана создается профессиональный футзальный клубМолдоваАлександр Голбан: «В скором будущем мы опубликуем Стратегию развития футзала в Молдове»БеларусьБеларусь-2020/21. Тур 4. LIVE!Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. Квартет йде у відривКазахстанАлександр Соколов – новый главный тренер МФК «Аят»ИспанияМатеус Преа: «Мне было бы очень интересно снова встретиться с командой из Казахстана»ВенгрияВолодимир Колок: «Треба навчитись вірити й чекати результату, адже він не приходить швидко»Женский футзалДанило Єрьомка: «УАФ може врятувати жіночий футзал одним розчерком пера»ФранцияФранция-2020/21. Тур 2. LIVE!МолдоваКристиан Малышенко: «Никто не давал нам ни единого шанса, когда мы отправились во Францию»Лига чемпионов УЕФАСтало известно расписание финала четырех Лиги чемпионов УЕФА 2020/21Первая лига Юрій Іванишин: «У Рівному на нас очікувала своєрідна контрольна робота»КазахстанБразильский вратарь Веллозу перейдет в МФК «Атырау»Футзал в миреНаши за границей. Первая победа Олега Зозули

Друга ліга 2019/20. Група 2. 1 тур. Дебютанти СК «Городенка» і «Рівнестандарт» перемагають

Відбувся перший тур у групі 2 Другої ліги України сезону 2019/20.

Друга ліга 2019/2020. Група №2

6 грудня

ФК «Галицька здоба» - СК «Городенка» - 1:7 (0:1)
ФК «Галицька здоба»:
Денчук, Жук, Панасюк, Богданов, Партика, Стефанків, Матляк, Тригубець, Гірний, Труш, Галянт, Данилевич, Васюта, Великий
СК «Городенка»: Орищук, Григорів, Липчук, Гультай, Блащук, Сімка, Валовецький, Білик, Москалик, Кушецький, Данів, Паньків
Голи: Панасюк, 30 – Кушецький, 6, 26, Сімка, 29, 40, Данів, 31, Липчук, 40, 40
Найкращі гравці за версією прес-служби у складах обох команд: Антон Денчук – Ігор Кушецький

6 грудня, поєдинком між ФК «Галицькою здобою» та СК «Городенка» стартував новий сезон у групі 2 (Західна зона) Другої ліги України.

Двобій у Львові викликав чималий ажіотаж серед глядачів. Те, що «пекарів» на домашніх матчах часто підтримують віддані фани відомо всім. А ось приїзд до міста Лева ультрасів з Івано-Франківської області був неочікуваним.

Тим не менше, фани обох команд влаштували справжню «перестрілку», ні на мить не замовкаючи, і команди їм віддячили результативною грою.

Розпочали гру суперники дуже обережно, немовби приглядаючись один до одного.

Першими створили небезпеку біля воріт суперника гравці «Галицької здоби». Цей Сергій Тригубець наважився на удар із-за меж штрафної, але досвідчений воротар «Городенки» Олег Орищук був на місці.

Гості відповіли небезпечним ударом від Назарія Даніва, але вже воротар «пекарів» Антон Дечнук не підвів.

А потім відбувся гол, який у подальшому багато у чому вирішив долю гри.

Йшла шоста хвилина першого тайму, коли рефері гри призначив вільний удар у наші ворота через другий пас воротарю. Гравці «Городенки» такий подарунок долі використали на всі сто відсотків. Класний розіграш завершився влучним ударом від екс-гравця «Галицької здоби» Ігоря Кушецького – 0:1.

У наступній атаці гості могли подвоїти свою перевагу в рахунку, але на цей раз Антон Денчук виграв дуель у Станіслава Паньківа.

Здавалося після пропущеного голу «Галицька здоба» мала би додати в грі, але цього не спостерігалося. Наші гравці часто нервували й фолили. Тому, не дивно, що на 18-й хвилині гості «заробили» шостий командний фол.

Головний тренер «пекарів» Сергій Тригубець тут же змінив воротаря. Місце у воротах зайняв Андрій Жук і саме він та стійка воріт не дозволили тому ж таки Ігорю Кушецькому оформити дубль.

Цей епізод на декілька хвилин розбудив нашу команду й вже Святослав Гірний чудом не зрівнює рахунок у грі.

За рахунку – 0:1 на користь СК «Городенка» команди й пішли на перерву.

Після неї малюнок гри на майданчику «Галичини» суттєво не змінився. «Галицька здоба» всіма можливими шляхами намагалася змінити рахунок у грі, але зусилля наших футзалістів були надто кволими. Склалося таке враження, що гравці нашої команди банально «перегоріли».

Перед тим, як Ігор Кушецький зробить рахунок у грі – 2:0 на користь своєї команди, міг забивати Сергій Тригубець, але Олег Орищук знову був на висоті.

Звичайно, гнані своїми фанами вперед гравці «Галицької здоби» не хотіли миритися з поразкою і після другого пропущеного голу «коуч» прийняв рішення зняти воротаря і випустити Олега Партику у футболці п’ятого польового гравця.

На жаль, ця тактика себе не виправдала і на один забитий гол у виконанні Олега Панасюка, гості відповіли аж п’ятьма, які вони забивали у пусті ворота.

Дублями у «Городенки» відзначилися: екс-гравець «Урагану», «Візи-Вторми» Андрій Сімка, Микола Липчук. Ще один гол на свій рахунок записав Назарій Данів.

Поразка – 1:7, поразка – заслужена і нашій команді є над чим задуматися перед наступними матчами, які відбудуться вже незабаром. Перший іспит - через два тижні. «Галицька здоба» знову зіграє вдома, на цей раз із добре відомим луцьким «Любартом».

Одразу семеро футзалістів ФК «Галицька здоба», а саме: воротар Антон Денчук та польові гравці: Маркіян Данилевич, Андрій Труш, Олесь Великий, Святослав Гірний, Романа Васюта та Олег Галянт провели свої дебютні матчі у змаганнях Другої ліги України.

Андрій Сімка, гравець СК «Городенка»

- Вітаємо з перемогою, Ваші враження від гри?
- Дякую, враження лише позитивні. Перемога далася нам не легко, «Галицька здоба» - хороша команда, ми серйозно готувалися до цього протистояння, передивлялися попередні матчі суперника. Дякую хлопцям за жагу до перемоги і вболівальникам, які сьогодні приїхали нас підтримати.

- За рахунок чого вдалося перемогти?
- За рахунок бажання та командних дій. Налаштування на грe відчувалося як по дорозі до Львова, так і вже згодом на майданчику. Ми дуже хотіли перемогти.

- Андрій Сімка свого часу не один рік пограв в Екстра-лізі, як Вам змагання Другої ліги України?
- У змаганнях бере участь 32 команди, у кожній групі є свої фаворити, є багато класних команд, прогнозується серйозна боротьба у кожному матчі. Турнірний шлях буде важким, тому кожна перемога на вагу золота. У нашої команди завдання на цей турнір максимальні, тому будемо рухатися вперед, тільки до перемоги.

- Сьогодні у палаці спорту «Галичина» було шумно. Як Вам атмосфера?
- Слідкую за «Галицькою здобою» давно, адже тут грає Сергій Тригубець з яким ми товаришуємо і неодноразово зустрічалися пліч-о-пліч на майданчику. Завдяки хорошій роботі мас-медіа дивлюся не лише як грає команда, а й як готується до гри, як вболівають фани. Ми знали куди їдемо, тому не дивуйтеся що і СК «Городенка» привезла свої вболівальників. Я би сказав, що гра була на рівні Екстра-ліги.

Святослав Гірний, гравець ФК «Галицька здоба»

- Поразка – 1:7. Поразка заслужена?

- Звичайно, що розчаровані поразкою. Проте, варто визнати, у даній грі суперник був кращим за нас. Чому програли? Мабуть тому, що цього тижня не було тренування і не вдалося як слід підготуватися до гри.

- Склалося таке враження, особливо в 1 таймі, що багато із футзалістів нашої команди перегоріло.
- Я не можу погодитися з цією тезою. Так, це перша гра в 2 лізі, для багатьох хлопців вона стала дебютною у подібного роду змаганнях, а невпевнено грали у першому таймі, бо приглядалися до суперника. У другій же двадцятихвилинці вже намагалися відігратися.

Джерело - FC Halytska zdoba

2 грудня

Любарт (Луцьк) – Рівнестандарт (Рівне) 1:4 (0:1)
Жук, 36 Жак, 20, 39, Дацюк, 33, Чудля, 40
Рівнестандарт: 1. Юрій Свинарчук, 3. Павло Дармовіс, 7. Віктор Чудля, 13. Дмитро Ситник, 9. Роман Дацюк, 8. Сергій Москалик, 10. Дмитро Жовтун, 14. Вадим Жак, 11. Владислав Гарбарук, 2. Вадим Басюк, 6. Олександр Крук, 5. Володимир Сондак, 20. Юрій Колодюк.
Любарт: 1. Андрій Янчук, 70. Сергій Піддубний, 77. Владислав Сизик, 22. Владислав Козачок, 7. Микола Жук – 8. Дмитро Романюк, 23. Роман Кузьмич, 21. Олег Нечепуренко, 92. Сергій Вишневський, 89. Ігор Заболотний, 69. Антон Дригульський, 9. Олександр Лисенко, 9. Олександр Шитов.

Цікавий, драматичний поєдинок мали можливість поспостерігати вболівальники минулого тижня на матчі Другої ліги України з футзалу між ФК «Любарт» та ФК «Рівнестандарт».

В цілому рівна гра і шальки терезів могли зміститися як в одну так і в іншу сторону. Вкінці першого тайму рівненчани провели разючу атаку, що завершилася 6 метровим ударом у наші ворота, який став результативним.

2 тайм. Любарт у ролі наздоганяючих, чинить тиск на ворота суперників, деякі атаки чудом не стали гольовими. Але в такий момент зіграв досвід нашим суперників, які одну з не багато чисельних атак у 2 таймі перетворили в гол і комфорту перевагу 2-0.

В певний момент могло б здатися, що у наших хлопців опустилися руки, проте ні, вболівальники, які гнали свою команду вперед не дали цього зробити. Гол Миколи Жука вселив надію на порятунок, і зароблений дабл пенальті, хороший шанс на зрівняний рахунок, але використати його нам не вдалося.

Втрачені можливості, які суперник такого рівня не пробачає, ще вкінці підтвердив це через необачні дії в захисті.

Як наслідок 2 пропущені голи на останній хвилині матчу та в підсумкову 4-1.

Перша гра в Другій лізі завершилась, працюємо над помилками та рухаємось далі.