БеларусьБеларусь. 17-й тур. Столица (Минск) – ВРЗ (Гомель). LIVE!Женский футзалУкраїна – Росія: історія протистоянь жіночих збірних (+фото, відео)ВетераныІ Регулярный чемпионат Украины среди ветеранов "50+". Результаты второго дня Чемпионат ЕвропыРоссия – Украина. Прогноз и анонс на матч Финала четырех Евро-2019Сборная УкраиныЄвро-2019. Росія – Україна: думка фахівцяКубок УкраиныКубок Украины. 1/4 финала. Первые матчи. Шансы есть у всехФутзал в миреТОП-10. Лучшие голы Юношеских Олимпийских игр-2018Футзал в миреПредставляємо суперника: жіноча збірна РосіїРоссияКубок России. 1/2 финала. Ответные матчи. LIVE!Чемпионат ЕвропыЄвро-2019. 1/2 фіналу. Україна​ – Португалія​ – 1:5. ПіслямоваВторая лигаОлег Панчак: «Хороша команда не будується за короткий час»РоссияРоссия оспорит бронзу ЕВРО-19ВетераныІ Регулярный чемпионат Украины среди ветеранов "50+". Результаты первого дня (+ видео)Сборная УкраиныЄвро-2019 (жінки). Півфінал. Україна – Португалія – 1:5Сборная УкраиныПортугалія – Україна: думка фахівцівСборная УкраиныАліна Горобець: «Всі розуміють, що гра з Португалією є вирішальною»ИталияИталия. Серия А. 16-й тур. LIVE!Сборная УкраиныПортугалія - Україна. Анонс півфіналу Євро-2019Сборная УкраиныУкраїна – Португалія: історія протистоянь жіночих збірних (+фото, відео)ПортугалияРикардиньо: «Моя цель – стать послом УЕФА, чтобы продвигать и популяризировать футзал в других странах»

Друга ліга України. «Галицька здоба» розгромно поступилася «Володимиру»

У шостому турі Другої ліги України в гості до «Галицької здоби» завітав поточний лідер другої зони  «Володимир» із Тиврева.

У другому турі змагань ці команди вже зустрічалися між собою й тоді впевнену перемогу здобули футзалісти з Вінничини – 10:3.

Забігаючи наперед зазначимо, що і цього разу підопічним Сергія Тригубця не вдалося уникнути розгрому. А все ж так добре починалося.

Команди розпочали гру без розвідки вже на 2-й хвилині гості повели у рахунку. Це Юрій Онищук ударом головою відкрив рахунок.

Відповідь нашої команди була миттєвою.

На 3-й хвилині класною передачею від Сергія Тригубця скористався Павло Миколюк, а на 4-й індивідуальними якостями відзначився Ярослав Писько, який вдало розвернувся й пробив повз воротаря «Володимира» - 2:1.

Здається нічого не віщувало біди й «червоно-жовті», гнані власними фанами вперед, продовжать вдалий почин. Але, це було не так.

На тій же 4-й хвилині Юрій Онищук та Владислав Васалатій, а на 6-й знову Юрій Онищук відправляють у шок як гравців, так і фанів «Галицької здоби».

Гру треба було рятувати  й головний тренер «пекарів» Сергій Тригубець вдався до кардинальних рішень. Ярослав Шуптаря, в якого в цей вечір не пішла гра, замінили на Миколу Лещишина, який почав підключатися до атак нашої команди у ролі п’ятого польового.

Проте, й ця тактика не принесла необхідних дивідендів. Захист «Галицької здоби» тріщав по швах, команда сипалася на очах.

Як наслідок, наша команда до завершення першого тайму спромоглася лише на один гол від Ярослава Писька. Натомість у свої ми отримали ще чотири голи. У гостей відзначилися: Владислав Васалатій, Андрій Заводян, Юрій Онищук та Олександр Мунтян.

3:8 – після першого тайму на користь гостей. Фани «пекарів» на такий результат не розраховували аж ніяк.

Після перерви малюнок гри на майданчику істотно не змінився. «Галицька здоба» відмовилася від гри у п’ять  польових й намагалася змінити хід гри у рівних складах. «Володимир» грав переважно по рахунку. Тим не менше, цій команді вдалося відвантажити у ворота нашої команди ще чотири голи. Тричі відзначився Владислава Васалатія, ще один гол на свій рахунок записав Олексій Пивовар.

Щодо команди Романа Палідовича, то у другому таймі наші футзалісти виглядали краще, змогли забити три голи (Назар Яцишин та дубль Сергія Тригубця), але вже було пізно. Результат цієї гри було вирішено ще у першій 20-ти хвилинці.

Неозброєним оком помітно, що у нас є серйозні проблеми у захисті. 39-ть пропущених м’ячів після 6 матчів –дуже багато як для команди, яка хоче замахнутися на перемогу у змаганнях Другої ліги України.

«Володимир» переміг – 12:6 й з хорошим настроєм готується до наступних матчів.

У нашої команди справи кепські й навіть за таких обставин «пекарі» ще зберігають шанси вийти у наступний раунд змагань. Для цього у наступних двох матчах треба брати максимум очок й сподіватися, що рівненський «InterbetonBud-Rivne-112» втратить очки у своїх поєдинках.

Завдання у наших футзалістів не легке, але, тим не менше, віримо у команду, адже наш девіз – тільки перемога.

Користуючись нагодою ФК «Галицька здоба» дякує всім вболівальників, які вчора підтримували нашу команду з перших і до останніх хвилин. Це стосується не лише фанів «пекарів», а й керівництво та гравців МФК «Здвиг».

Склад «Галицької здоби» у вчорашній грі: Шуптар  - Яцишин, Шафранський, Писько, Лещишин, Сивак, Миколюк, Богданов, Стефанків, Партика, Тригубець

P.S. «Галицька здоба» просить вболівальників з повагою відноситися до команд-гостей. Ми - за спорт без образ.

Після гри, в якій "Галицька здоба" поступилася "Володимиру" - 6:12 представники команд поспілкувалися із прес-слубою "пекарів".

Сергій Тригубець, головний тренер «Галицької здоби»

- Сергію, знову поразка, розгромна, Ваш коментар по цій грі?

- Команда «Володимир» переважала нас сьогодні про всіх компонентах гри: руху, бажанні, дисципліні. «Галицька здоба» програла заслужено. Вітаю суперника з перемогою. Для нас особисто – це вже другий урок від цієї команди, маю надію, що ми таки зробимо висновки з цих поразок  й з оптимізмом дивимося у майбутнє

- «Галицька здоба» дуже багато пропускає.

- Вся команда жахливо грає у захисті й цей поєдинок не став виключенням. «Володимир» забив гарні голи, голи футзальні.

- Чому лише декілька хвилин зіграв у цій грі Сергій Шафранський?

- Цей гравець отримав травму й зараз важко сказати скільки часу піде йому на відновлення.

Роман Стадничук, головний тренер «Володимира»

- Пане Романе, вітаємо з перемогою, закономірною, Ваш коментар по грі?

- Дякую, ми налаштовувалися на цю гру дуже серйозно. Знали, що для «Галицької здоби» ця гра буде надважливою й якщо ця команда хоче пройти далі, то зобов’язана набирати очки.  Перед протистоянням уважно вивчали суперника. Особисто я заходив у Вашу групу в соціальній мережі фейсбук, читав коментарі, переглядав відео. Дякую своїм хлопцям за те що виклалися, перемогли, крокуємо далі.

- Все-таки, за рахунок чого вдалося перемогти?

- Напевно таки за рахунок бажання. Ми приїхали на цю гру за день до її початку, відпочили, тренувалися у залі й навіть відвідали гру Екстра ліги між «Енергією» та «ХІТом».