«Минас» – обладатель Кубка Бразилии-2021Кубок УкраиныFavbet Кубок України 2020/21. 1/4 фіналу. BudmonsteR (Київ) – Моноліт-Viva Cup (Харків). АнонсАргентинаСегодня стартует Суперкубок Аргентины-2021РоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 14. LIVE!РоссияИван Мельников: «Наш принцип – поступательное движение вперед»Россия«Тюмень» рассталась с Вилианом и подписала РуанаЛига чемпионов УЕФАКака: «Чтобы выиграть Лигу чемпионов, ты всегда должен выиграть минимум три больших, серьезных матча»Футзал в миреПарагвай и Панама сыграют два товарищеских матчаБеларусьОпределен состав сборной Беларуси на матчи группового этапа квалификации Евро-2022 против КазахстанаЛига чемпионов УЕФА«Кайрат» – «Бенфика»: пятая серия принципиального противостоянияЭкстра-лигаДмитрий Шувалов: «Мне очень импонирует образ, харизма и знания Станислава Гончаренко»Чемпионат мираСборная Гватемалы проведет сбор в БразилииЛига чемпионов УЕФАФинал восьми Лиги чемпионов-2020/21 пройдет в ХорватииИталия-2020/21. Лучшие голы и сейвы 21-го тураИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы, комбинации и сейвы 21-го тураЭкстра-лигаСтатистика гравців «ХІТа» після першого кубкового чвертьфіналуЛига чемпионов УЕФАЧингиз Есенаманов: «Результат матча с «Бенфикой» будет зависеть от нас самих»Сборная УкраиныВизначено склад збірної України на матчі відбору до Євро-2022 проти ХорватіїВизначено учасників Вищої, Першої та Другої ліг чемпіонату України серед дівочих команд 2008-2009 рр.н.Лига чемпионов УЕФАКака: «Преимущество будет известно после того, как станет ясно, где пройдет матч – в Минске, Алматы, Москве или Португалии»

Favbet Екстра-ліга 2019/20. 18 тур. «Продексім» збільшив відрив, а «Енергія» утрималася в шістці

Завершився останній тур першого етапу Favbet Екстра-ліги сезону 2019/20.

«Продексім» знову зіграв невиразно, але в повній мірі скористався традиційною рівненською хворобою останніх секунд і здійснив камбек, продовживши свою безпрограшну серію. Херсонська машина потрохи збавляє хід, але за першу половину сезону зароблено настільки великий гандикап, що його втратити буде дуже складно. Тим паче, що найближчий переслідувач «ХІТ» вдома вдруге в сезоні програв «Урагану». Гріх не відзначити другий поспіль хет-трик в чемпіонаті Даниіла Абакшина, який в останніх 5 матчах першості забив 10 голів. Отже, «мельники» хоч і оступилися, але все одно збільшили відрив від другого місця, а «дракони» зуміли покращити свої позиції у «срібних перегонах». Свого роду фінал за місце у шістці виграла трохи більш досвідчена «Енергія». Тарас Кузь продовжує святкувати своє повернення додому, забивши надважливий перший гол у Сумах. А якщо ще й згадати дуже потрібний хет-трик у матчі з «Соколом», то можна сміливо стверджувати, що саме повернення Тараса стало одним з важливих факторів того, що «енергетики» ледь не опустилися нижче 6 місце. Востаннє таке з ними було у далекому сезоні 2008/09. «ІнБев» вдома навіть в експериментальному складі переміг «Сокіл». Тепер же залишається лише сподіватися на те, що коронавірус не сильно зачепит нашу країну і футзальний сезон можна буде завершити.

14 березня

"ХІТ" Київ - "Ураган" Івано-Франківськ - 2:5 (0:2)
14 березня. Favbet Екстра-ліга, 18-й тур. м. Київ, ЦСК ЗСУ - 12:00.
Голи: Корнійчук (23), Педяш (25) - Фаренюк (9), Абакшин (19, 27, 29), Кардаш (38).
На 35-ій хвилині Педяш (ХІТ) не реалізував десятиметровий удар (воротар). На 40-ій хвилині Колесников (ХІТ) не реалізував десятиметровий удар (повз ворота).
"ХІТ": Іваняк (Сухов, 28) - Шамлі, Педяш, Боргун, Журба - І. Борсук (к), Чепорнюк, А. Борсук, Колесников, Корнійчук, Школьний, Жук, Цілик.
В. о. головного тренера: Олег Лук'яненко.
"Ураган": Кардаш (в) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коваль - Федюк (к), Микитюк, Кордоба, Фаренюк - Радевич, Швед, Колток (в).
Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: А. Борсук (17), Колесников (29), Корнічук (39) - Кордоба (39).

В заключному турі "регулярного" чемпіонату Favbet Екстра-ліги на майданчику столичного спорткомплексу ЦСК ЗСУ зійшлись претенденти на найвищі місця поточного сезону - київський "ХІТ" та франківський "Ураган", які наразі посідають другу та третю сходинку турнірної таблиці.

З перших хвилин краще виглядали господарі, які влаштували облогу воріт Володимира Кардаша. Втім, впоравшись зі стартовим натиском, команда Максима Павленка відповіла результативно. Капітан гостей Андрій Федюк змусив помилитись ексураганівця Цілика, тоді як Артем Фаренюк опинився у потрібний час і в потрібному місці - 0:1. Подвоїти свою перевагу драконам вдалось під завісу тайму. Це Руслан Шеремета перехитрив Іваняка і віддав на Даниіла Абакшина, який вразив вже порожні ворота - 0:2.

Початок другого тайму залишився за киянами, що краще увійшли у гру по перерві. Спочатку Олександр Корнійчук дальнім пострілом сквитав один м'яч, а згодом і Олександр Педяш повторив той же прийом після розіграшу кутового - 2:2. Втім, паритет на табло протримався недовго. Даниіл Абакшин підтвердив реноме кращого голеадора чемпіонату, двічі відзначившись після асистів Володимира Кардаша та Сергія Коваля – 2:4.

Повернувши собі перевагу у два м'ячі, "дракони" свідомо віддали ініціативу суперникам, граючи на контратаках, а на перший план вийшла голкіперська майстерність Володимира Кардаша. Так, спочатку досвідчений страж воріт потягнув десятиметровий у виконанні Олександра Педяша, а згодом відзначився сам, покаравши киян за невдалі дії при розіграші "зайвого" - 2:5. На останній хвилині зустрічі "ХІТ" отримав шанс скоротити відставання, та Олександр Колесников виконуючи дабл-пенальті, пробив вище воріт. В підсумку, 2:5 – "Ураган" перемагає у Києві і входить у фінальну "шістку" на третій позиції.

Максим ПАВЛЕНКО (головний тренер НФК "Ураган"):
 Враження від поєдинку лише позитивні, адже здобули таку необхідну для нас перемогу. Дуже вдячний хлопцям за розуміння того, що цю гру потрібно вигравати. При будь-якому іншому результаті ми б відпускали і "Продексім", і "ХІТ". Наразі ж скоротили відставання від столичної команди і з переможним настроєм підходимо до матчів фінальної частини.

Сьогодні ми побачили дещо незвичні четвірки. З чим це пов'язано?
 Це пов'язано з тим, що Юрій Когут ще не до кінця відновився після пошкодження, тож ми надали йому час для повного відновлення. Також сьогодні після тривалої паузи на майданчик повернувся Микола Микитюк. Попри те, що Микола довший час не тренувався, він сьогодні вийшов з величезним бажанням, продемонстрував морально-вольові якості і віддав всі сили на майданчику. Хочеться подякувати всім хлопцям за самовіддачу у сьогоднішній грі, яка у вирішальний момент допомогла втримати потрібну нам перевагу.

На початку другого тайму суперник доволі швидко зумів зрівняти рахунок. На Вашу думку, чому так сталось?
 Своє вагоме слово сказала майстерність футзалістів "ХІТа". Вони розуміли, що немає куди відступати і потрібно зрівнювати рахунок. Якщо в першому таймі ми впорались з натиском киян у стартові хвилини, то початок другогої половини зустрічі нам не вдався. За нічийного рахунку нам було не зовсім комфортно і добре, що вдалось не лише забити, а й збільшити перевагу. Хочу відзначити і вдалі дії голкіпера та хлопців у захисті, які стали запорукою нашої сьогоднішньої перемоги.

Микола МИКИТЮК (гравець НФК "Ураган"):
 Дуже радий, що сьогодні вдалось здобути три очки, адже команда заслужила на цю перемогу. Я лише недавно повернувся в загальну групу, тож вдвічі приємнішим є сьогоднішній тріумф. Звісно, розумію, що ще знаходжусь не в оптимальних кондиціях, але в подальшому наполегливо тренуватимусь, щоб покращити свою форму.

Який момент у грі міг би назвати ключовим?
 Думаю, ключовим епізодом став четвертий гол Даниіла Абакшина. Саме він додав більшої впевненості у діях і дозволив зіграти більш розкуто. За нічийного рахунку на майданчику точилась доволі нервова гра, а от після голу Дані відчули, що все у наших руках і довели матч до заслуженої перемоги.

Джерело  Пресслужба НФК "Ураган"

«ІнБев» (Житомир) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:2 (3:2)
Житомир. Спорткомплекс «ФОК»
Арбітри: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Ігор Дудінов (Дніпро)
«ІнБев»: 21. М. Сорокін – 3. М. Войток, 17. Івановський, 28. Сєхов, 44. Розпотнюк – 7. Дзюба, 11. Чеберяк, 90. Мосійчук, 99. Вакула, 10. Д. Іванов – 9. А. Мельник
Головний тренер: Михайло Соколовський
«Сокіл»: 2. С. Шевченко (1. Ліпчинський, 21) – 3. Сорока, 5. Хамдамов, 9. Бабак, 10. Подлюк – 4. Пєрвєєв, 6. Токар, 8. Абзалов, 12. Черниш, 15. Вербовий
Головний тренер: Роман Ковальчик
Голи: Вакула, 8, М. Войток, 18, Івановський, 20 – Сорока, 16, Вербовий, 20
Попередження: Івановський, 10, Сєхов, 25 (обидва  ІнБев)

“Кардинал-Рівне” – “Продексім” – 2:2 (1:0)
14 березня 2020 року, Рівне, ДЮСШ №4, без глядачів
“Кардинал-Рівне”: Бакінський – Мілінький, Салтанов, Поночовний, Шпигар – Кручок, Лисенко, Концеба, Горпинич – Басич.
Запасні: Масалов, Дяченко, Кравчук, Рибіцький.
Головний тренер: Ігор Москвичов.
“Продексім”: Савенко – Скорий, Роніньо, Волянюк, Бессалов – Зварич, Шотурма, Білоцерківець, Корсун – Д. Сорокін, С. Моспан.
Запасний: Заєць.
В.о. головного тренера: Дмитро Бербенцев.
Голи: Поночовний (9, 32) – Роніньо (35), Білоцерківець (40).

Через загрозу поширення епідемії коронавірусу в Україні матч у Рівному, як і інші поєдинки заключного туру регулярного чемпіонату Favbet Екстра-ліги, пройшов без глядачів. Обидві команди вже давно гарантували собі місце у першій шістці – тож у звітному матчі билися вже за “золоті” очки.

Господарі першими відкрили рахунок. В середині першого тайму Анатолій Мілінький виконав закидання на хід Володимиру Поночовному. Той класно розібрався із опікуном і пробив повз Юрія Савенка – 1:0.

Вже після перерви збільшити перевагу господарів міг Микита Шпигар – його удар прийшовся у стійку. Втім, знову забив Володимир Поночовний. Після другого за гру результативного асисту від Мілінького він обіграв Савенка і закотив м’яча у порожні ворота – 2:0.

“Кардинал-Рівне” був близьким до сенсації. Але у вирішальний момент рівняни не вистояли. “Продексім” пішов вперед із п’ятим польовим. А Ілля Бакінський, який дотепер грав безпомилково пропустив гол поміж ніг після несильного удару Роніньо – 2:1.

Далі знову настав “час заключної хвилини”. Цього разу рівняни пропустили за 54 секунди до сирени. А врятував для херсонців нічию Микола Білоцерківець – 2:2.

Джерело  Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”

"Food Centre-СумДУ" (Суми)  “Енергія” (Львів) — 1:3 (0:2)
Горбатий (34) — Кузь (16), Ковальчук (18), Пітуля (40).
"Food Centre-СумДУ": Сіріцький — Овсянніков, Катеринін, Зеленкевич, Мороз, Радченко, Зеленський, Ігумнов, Горбатий, Прощенко, Острога — Пєтухов, Гурєєв.
"Енергія": Пітуля — Струк, Пелех, Кузь, Буньо, Танський, Легендзевич, Ковальчук, Гасюк, Марциняк — Войтович,  Ременець.
Попередження: Зеленський (32) — Пітуля (30), Струк (32).
Вилучення: Струк (38, повторне попередження).
Арбітри: С. Подворний (Хмельницький), А. Духан (Луганська обл.), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ)