Испания7 гравців «Барселони Ласси» викликані у збірні Іспанії та БразиліїКубок УкраиныКубок України-2019/20. Перший попередній раунд. Результати, огляди, відеоБразилияБразилия. Плей-офф. 1/4 финала. Матч 1. Жарагуа – Тубаран. LIVE!Сборная УкраиныЗбірна України розпочала підготовку до матчів основного раунду кваліфікації КС-2020БеларусьКубок Беларуси-2019/20. 1/16 финала. Без неожиданностейИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 6-го тураИспанияИспания-2019/20. 6 тур. Первое поражение «Барсы»Кубок УкраиныКубок Украины. Первый предварительный раунд. LIVE!КазахстанКакау: «Какой тренер не хочет такого игрока, как Игита?» Женский футзалВища ліга (жінки)-2019/20. 2 тур. ПЗМС програє чемпіону, «Будстар-НПУ» не залишає шансів «Ладомиру»Экстра-лигаFavBet Екстра-ліга-2019/20. 5 тур. В турі безжальних господарів «Епіцентр К Авангард» здобув перші очкиЭкстра-лигаІван Скіцко – головний тренер «Food Centre-СумДУ»Чемпионат мираСергей Скорович: «Мотивация у сборной высочайшая, на кону – борьба за путевки на чемпионат мира»Чемпионат мираДамир Пушкар: «Сейчас все научились играть в футзал»Футзал в миреRFEF бере на себе організацію офіційних змагань з футзалу у Прімері і СегундіЛига чемпионов УЕФАКака: «Наша группа – это «группа смерти»Лига чемпионов УЕФАКайрат Оразбеков: «Мы рады тому, что можем играть против лучших клубов Европы на родной земле»РоссияАркадий Белый: «Задача в этом раунде может быть только одна – выход в Финал четырех»ТаджикистанДеян Джедович: «Наш главный матч – с Афганистаном»Футзал в миреЭдер и Сол Салеш отправились в Кувейт

FavBet Екстра-ліга-2019/20. 3 тур. «Ураган» і «Продексім» сильнішого не виявили, «Сокіл» здобув першу перемогу

Завершився третій тур Favbet Екстра-ліги сезону 2019/20

5 жовтня

3 тур. 5 жовтня 2019 року. Favbet Екстра-ліга. Київ. СКА ЗСУ
“ХІТ” (Київ) - “Енергія” (Львів) — 2:1 (1:0)
 Педяш (18), Черпорнюк (26) — Пелех (38).
На 38 хв. Струк (“Енергія”) не реалізував дабл-пенальті (Іваняк).
На 40 хв. Педяш (“ХІТ”) не реалізував дабл-пенальті (Войтович).
“ХІТ”: Іваняк — І.Борсук, Чепорнюк, Журба, Педяш, Боргун, Гайван, Школьний, Сірий, Цілик, Шамлі, Корнійчук, А.Борсук — Сухов.
"Енергія": Войтович (Пітуля, 39) — Струк, Пелех, Танський, Легендзевич, Ковальчук, Ременець, Гасюк, Буньо, Марциняк — Гнатів.
Попередження: Боргун (16), Шамлі (28) — Буньо (22), Пелех (40).
Арбітри: О. Фесенко (Харків), О. Єлшанський (Суми), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

Львівські енергетики зазнали поразки з рахунком 1:2 на виїзді в поєдинку проти київського “ХІТа”.
Більшу частину першого тайму суперники ніяк не могли відкрити рахунок. Найреальніша нагода була в енергетиків. Віталій Танський перехопив м'яч, віддав точну передачу у штрафний майданчик, а завершував атаку Мар'ян Пелех — однак лише поперечка.

Також були інші хороші нагоди у Віталія Танського та Степана Струка, але голкіпер господарів Євген Іваняк діяв надійно.
У свою чергу Назарій Войтович парирував удари Олександра Педяша та Євгена Сірого, а Валерій Гайван пробив вище воріт.
Все ж на 18 хвилині “ХІТу” вдалось відзначитись. Олександр Педяш обіграв захисника на підступах до штрафного майданчика і влучно пробив.

Львів'яни відповіли гострим моментом за участі Віталія Ковальчука та двома пострілами Олега Гасюка — свою команду знову врятував Євген Іваняк.
У другій половині зустрічі енергетики продовжили шукати можливості зрівняти рахунок: небезпечно пробивав Віталій Танський зі штрафного, двічі поспіль перевірив готовність воротаря Степан Струк, здалеку стріляв Андрій Ременець.

Захист киян із цією небезпекою впорався, натомість свою нагоду господарі реалізували. На 26 хвилині Сергій Чепорнюк отримав дальню передачу біля штрафного майдачника львів'ян на правому фланзі і відправив м'яч у сітку воріт.
Після цього енергетики ще більше активізувались, “ХІТ” гостро відповідав — моменти виникали один за одним. У львів'ян загрожували воротам суперників Олег Гасюк, Володимир Буньо, Олег Легендзевич. З дуже хорошої позиції пробивав Віталій Танський — голкіпер “ХІТа” знову виручив свою команду.

За чотири з половиною хвилини до закінчення гри Валерій Легчанов почав випускати п'ятим польовим Олега Легендзевича.
Це принесло результат на 38 хвилині. Енергетики скоротили відставання після дальнього удару Мар'яна Пелеха.
Одразу ж “зелено-білі” мали нагоду зрівняти рахунок. За шостий фол арбітр призначив дабл-пенальті у ворота “ХІТа”. Однак після удару Степана Струка вчергове підтвердив свій клас Євген Іваняк.

На останній хвилині шість фолів “назбирала” й “Енергія”. Десятиметровий пробивав Олександр Педяш, але він не зумів переграти Назарія Войтовича.
Таким чином фінальна сирена зафіксувала рахунок 1:2 на користь киян.

Джерело -
Прес-служба ФК “Енергія”

Обидное во всех отношениях поражение.

«Эпицентр К Авангард» Одесса – «Сокол» Хмельницкий – 1:2 (1:1)
5 октября, 2019 (суббота). 13:00. Одесса. Спорткомплекс СКА
«Эпицентр К Авангард»: 1.Зеленчук Виталий – 7.Остапчук Руслан, 23.Дрозд Дмитрий (к), 30.Бондаренко Константин, 33.Вершинин Александр – 8.Свиридов Евгений, 9.Гирка Александр, 10.Теряев Андрей, 77.Соцкий Денис – 11.Леонов Александр, 17.Сандул Роман, 5.Бондаренко Алексей, 14.Коваленко Сергей – 21.Панибратец Сергей. Главный тренер: Роман Смирнов.
«Сокол»: 2.Шевченко Сергей – 5.Хамдамов Андрей (к), 10.Подлюк Артур, 3.Сорока Дмитрий, 7.Гресь Владислав – 4.Первеев Владислав, 6.Токар Богдан, 8.Абзалов Константин, 9.Бабак Кирилл-Илья – 12.Черныш Владислав – 1.Липчинский Владислав. Главный тренер: Роман Ковальчик.
Голы: Подлюк, 5 (0:1). Дрозд, 8 – с пенальти (1:1). Шевченко, 40 (1:2).
Предупреждения: Сандул, 10, Дрозд, 12 – Шевченко, 8.
Арбитры: Артем Духан (Луганская область), Александр Билащенко (Чернигов).
Третий арбитр – Александр Гуляев (Черноморск).
Хронометрист – Алексей Диденко (Одесса).
Наблюдатель арбитража – Юрий Щепанский (Львов).

В Одессу вернулся большой футзал. Вернулся весьма интригующим поединком против соперника, матчи с которым и в минувшем сезоне выдались яркими и запоминающимися. То, что стартовать обеим командам довелось с двух поражений, на расклады в этой встрече большого влияния не оказало. Одесситы были полны решимости доказать, что стартовые неудачи показательны только в плане тяжелого «вкатывания» в сезон – и снова поднять голову никогда не поздно.

По первым минутам активнее смотрелись гости. За ними был контроль мяча, но до моментов дело не доходило. Чего не скажешь об одесситах. Улучив момент, Константин Бондаренко в ходе контратаки попытался пробить Шевченко, правда, сильным этот удар не получился. «Сокол» на 4 минуте ответил не менее остро. Это был выход один на один в исполнении Владислава Греся – и это же был не менее эффектный сэйв Виталия Зеленчука. А вот в эпизоде с угловым голкипер хозяев выручить, к сожалению, не смог. Впрочем, и винить его в пропущенном мяче едва ли будет справедливо. Слишком сильным и нацеленным получился удар у Артура Подлюка – 0:1.
Шанс выровнять положение у «Эпицентра» появился относительно скоро. И также – со «стандарта».

На 11-й минуте Шевченко бросился в ноги Александру Гирке, сбив того в собственной штрафной – пенальти. К 6-метровой отметке подошел капитан одесситов Дмитрий Дрозд и свой шанс не упустил, вколотив мяч в левый от вратаря угол – 1:1. А какой же шанс не реализовал почти сразу Соцкий! Передача от Свиридова в ходе выхода «два в одного» была идеальной, но Шевченко вовремя выбросился на мяч. В противовес игроки «Сокола» включились в активный прессинг, преодолевать который (подчас весьма неплохо) удавалось посредством длинных забросов. Игру в целом нельзя было назвать изобилующей моментами. Вероятно, по этой причине Виталий Зеленчук рискнул подключаться к атакам, а его визави Сергею Шевченко вскоре довелось «тянуть» мощнейший удар от Александра Вершинина. Игра «вторым номером» нисколько не мешала хозяевам наносить ответные «уколы». В самой концовке Вершинин снова пробивал под стойку – и вновь голкипер перевел мяч на угловой.

Вторая половина матча началась с момента Алексея Бондаренко, который с близкого расстояния на скорости не сумел попасть в створ ворот. Одесситы замечательно настроились на второй тайм, и настрой этот был явно нацелен на победный результат. Вывести вперед «Эпицентр» мог и Андрей Теряев, с коварным ударом которого Шевченко справился не менее эффектно, нежели в предшествующих эпизодах. Вратарь гостей частенько оказывался в центре внимания, а это значит, что гол, как минимум, назревал. Впрочем, влететь он мог и в противоположные ворота, когда точности немного не хватило Подлюку – выше ворот. А вот выход на ворота дуэта Подлюк – Сорока мог вполне завершиться пропущенным мячом. Но, на счастье одесситов последнему не хватило точности.

В последнюю 10-минутку хмельницкий коллектив сумел отодвинуть игру от своих ворот, поэтому моменты хозяев уже не имели такой частоты. Тем не менее, дальние удары продолжались «сыпаться» на ворота Шевченко. Теряев, Вершинин, снова Теряев – вратарь гостей был надежен. Ну а на последней минуте решил и сам поучаствовать в атаке, пойдя вперед в качестве «пятого». Тут бы хозяевам глядеть «в оба глаза», но увы… 40 минута, передача от Артура Подлюка, и Сергей Шевченко не оставляет шансов Зеленчуку – 1:2. До сирены оставалось 36 секунд… Тут же удар Вершинина сотрясает перекладину, и это был последний шанс на спасение встречи.
Обидное во всех отношениях поражение. Владея преимуществом весь второй тайм, осадив ворота соперника градом ударов, «Эпицентр К Авангард» уходит с площадки проигравшим. Это урок, и, будем верить, из него команда Романа Смирнова сделает только нужные выводы.

Футзал Одессы

Кардинал-Рівне” — “Food Centre-СумДУ” – 6:3 (4:1)
Чемпіонат України з футзалу, Favbet Екстра-ліга, 3 тур
5 жовтня 2019 року, Рівне, ДЮСШ-4
“Кардинал-Рівне”: Сіріцький – Мілінький, Салтанов, Поночовний, Ардашніков – Кручок, Лисенко, Басич, Горпинич – Кравчук, Концеба. Запасні: Дяченко, Корнєв.
Головний тренер: Станіслав Гончаренко.
“Food Centre СумДУ”: Козаченко – Катеринін, Зеленкевич, Овсянніков, Прощенко – Острога, Радченко, Зеленський, Мороз – Гурєєв. Запасні: Петухов, Таранченко.
Головний тренер: Володимир Саєнко.
Голи: Горпинич (4), Салтанов (4), Поночовний (5), Мілінький (13), Лисенко (23), Басич (28) – Катеринін (2), Прощенко (32), Зеленський (32).
Попередження: Ардашніков (29) – Зеленський (8), Острога (30)
На 20-й хвилині Ігор Салтанов не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 33-й хвилині Віталій Катеринін не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 39-й хвилині Денис Овсянніков не реалізував дабл-пенальті (воротар)

У центральному матчі туру «Продексім» перед стартом у Лізі чемпіонів УЄФА за шаленої підтримки власних уболівальників на виїзді розійшовся миром з «Ураганом». «ХІТ» завдяки відмінній грі Євгена Іваняка втримав переможний рахунок в домашньому матчі проти «Енергії». Ще більшим героєм воротар став в іншій грі. Страж воріт «Сокола» Сергій Шевченко не тільки надуспішно виконував свою роботу на лінії воріт, а ще й перед фінальною сиреною невідпорним ударом приніс своїй команді першу перемогу у чемпіонаті. «Кардинал-Рівне» впевнено вів гру у домашньому матчі проти «Food Centre-СумДУ» і вів 6:1, але гостям вдалося впродовж хвилини забити двічі. На мить здалося, що підопічні Володимира Саєнка зможуть другий матч поспіль закінчити з рахунком 6:6, але підопічні Гончаренка взяли себе в руки і здобули 3 перемогу в 4 матчах.

6 жовтня

Останній матч 3 туру по праву вважався центральним. І недивно, що саме він закривав програму туру. Дуже цікаво було подивитись на «Продексім» перед стартом у Основному раунді Ліги чемпіонів, у якому «мельникам» доведеться зіграти вже 9 жовтня. Що стосується «Урагану», то він, звичайно, хотів підтвердити, що розгромна перемога над «Продексімом» у матчі за FAVBET Суперкубок України не була випадковою. До того ж, підопічні Максима Павленка хотіли порадувати своїх вболівальників ще однією перемогою.

«Ураган» відносно швидко повів у рахунку – вже на 3-й хвилині, коли Кордоба скористався деякими неузгодженими діями гравців «Продексіма» та пробив здалеку. Так рахунок став 1:0 на користь господарів майданчику, і тепер було цікаво подивитись на відповідь з боку чемпіонів України. Підопічні Хаві Родрігеса швидко відповісти не змогли, хоча по ходу першого тайму в них подекуди виникали моменти. Зокрема, були нагоди зрівняти рахунок у Корсуна, Зварича, Шотурми. Але ворота Кардаша залишались на замку. Однак, на 9-й хвилині «Ураган» все-таки був змушений розпочати з центра майданчику. Федюк припустився помилки, якою скористався Роніньйо, чий пас вивів на ударну позицію Скорого. Капітан херсонців зміг «пробити» Кардаша, і рахунок став рівним.

Проте, незважаючи на все, треба зазначити, що «Ураган» все-таки більше був на м’ячі та намагався більше створювати моментів біля чужих воріт. Однак, до другого взяття воріт Ципуна справа не доходила. Хоча якби були трохи влучнішими, наприклад, Лебідь або Радевич, то «дракони» могли би вигравати як мінімум з різницею в два м’ячі. Однак, івано-франківцям вдалося лише раз засмутити Ципуна – це зробив Лебідь. І знову наслідком голу стали деякі помилки гравців «Продексіма» в обороні. І це взяття воріт було якщо не заявкою «Урагану» на перемогу, то невеличким кроком до здобуття домашньої звитяги.

Херсонцям треба було зробити висновки в перерві, щоб у другому таймі більше не припускатися таких помилок, які були у першій половині гри. І майже на початку другої 20-хвилинки «мельники» забили у ворота Кардаша. Точніше, забив у власні ворота «ураганівець» Шеремета, який зрізав м’яч у «рамку» після прострілу Білоцерківця. Тепер вже «Урагану» треба було чимось відповісти. Але забити одразу підопічним Максима Павленка не вдалося. А вже ближче до екватору другого тайму поєдинок став нагадувати таку собі шахову партію, в якій будь-яка помилка могла призвести до неприємностей. Тому, обидві команди намагались грати зосереджено та обережно біля своїх воріт, хоча при цьому треба додати, що боротьби на паркеті манежу Коледжу фізвиховання все-таки вистачало. Вочевидь, обидві команди розуміли, що кожна помилка може привести до фатальних наслідків, тому намагалися не ризикувати.

Втім, це не означає, що «Ураган» та «Продексім» не мали моментів для взяття воріт. Звичайно, моменти були в обох команд, але все-таки бажання не поступитись було сильнішим, і це давалося взнаки при створенні потенційно гольових атак. Зрештою, це призвело до того, що очна зустріч чемпіона та віце-чемпіона завершилася внічию. Тепер «Продексім» має зосередитись на виступі в Основному раунді Ліги чемпіонів. Що стосується «Урагану», то навряд чи підопічні Максима Павленка можуть бути задоволені таким результатом.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон) – 2:2
Кордоба (3), Лебідь (17) – Скорий (9), Шеремета (25 – автогол)
«Ураган»: Кардаш – Федюк, Кордоба, Когут, Фаренюк – Шеремета, Лебідь, Абакшин, Микитюк – Кузь, Радевич, Коваль, Мануйленко
«Продексім»: Ципун (Савенко, 21) – Скорий, Роніньйо, Волянюк, Даніель – Корсун, Шотурма, Зварич, Білоцерківець – Ланко, Давід, Бессалов, Д. Сорокін
Попередження: Радевич (20) – Роніньйо (17), Савенко (31), Даніель (34)