Экстра-лига«Суми» розпочали другий етап підготовки до зустрічей плей-оф проти «Продексіму»Женский футзал«ЗХО-Тесла» здобула другу перемогу поспіль, впевнено обігравши «Багіру-ДЮСШ»Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія 2:7. Післямова: Олександр Косенко, Сергій МалишкоЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Отборочные матчи. LIVE!C 8 Марта!БразилияБразилия-2020/21. Магнус – Коринтианс. LIVE!БразилияВ LNF-2021 сыграет 23 командыБеларусьНаталия Королишин: «Иногда хочется выйти на поле и сказать, «Вы чего, блин, давайте, соберитесь»Сборная УкраиныКарантинний виїзд в Осієк. Кваліфікація Євро-2022. Хорватія – УкраїнаСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Збірна Хорватії обіграла Україну в ЗапоріжжіСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія. АнонсБеларусьАндрей Медведев: «Май будет жарким»Женский футзал«IMS-НУХТ» у вогняному київському дербі мінімально здолав «Університет Драгоманова»Испания«Картахена» переподписывает лидеров, Шагинья уйдет в «Пальму»Экстра-лигаУ «ДЕ Трейдинга» з’явилися дублериЭкстра-лига«Енергія» розписує мирову з «ІнБевом», «Кардинал-Рівне» громить «Славуту»ФранцияДжамель Арун: «Я все еще волнуюсь»Женский футзалАнна Прокопенко: «Комментаторы могут смело называть наши матчи с «IMS-НУХТ» столичным дерби»Женский футзалВера Дятел: «Такие матчи, как с «IMS-НУХТ», очень ценные, так как наш чемпионат оставляет желать лучшего»Экстра-лига «Енергія», «Кардинал-Рівне» та «ІнБев» провели товариські матчі у рамках підготовки до плей-оф

Favbet Кубок України 2020/21. 1/8 фіналу. Стартові матчі. Результати, огляди, відео

Пропонуємо вашій увазі результати перших матчів 1/8 фіналу Favbet Кубка України 2020/2021.

16 січня

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «ХІТ» (Київ) 2:7
Голи: Тесля, 21, 30 – Ліфер, 8, Салтанов, 12, 27, 33, Поночовний, 21, Школьний, 37, Чернявський, 37
Попередження: І. Борсук, 22 (ХІТ)
11:00. м. Запоріжжя, ПС «ЗАБ»
Арбітри: І. Дудінов, І. Андрєєв, К. Кандибей (всі – Дніпро)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

Цими вихідними пройшли перші матчі 1/8-ої фіналу Кубку України з футзалу сезону 2020/2021 – наш «ХІТ» їздив у Запоріжжя, де переміг місцеву аматорську команду «Запоріжпромгруп» 7:2.

Зрозуміло, що клас наших гравців дозволить здобути впевнену перемогу, хоча потрібно віддати належне господарям – вони старалися як могли, і тримали свої ворота сухими аж до восьмої хвилини. Аж поки наші не розіграли красиву комбінацію – Школьний п’ятою віддав передачу на Ліфера, який і відкрив рахунок.

За чотири хвилини знову асистентом виступив Школьний – після його прострілу з флангу Ігорю Салтанову залишалося переправити м’яч у сітку – 0:2.

Пізніше Школьний мав забивати сам, проте влучив у поперечину воріт. Надалі у столичних була купа моментів, але до перерви рахунок не змінився. Дуже старалися і запоріжці, проте з їхніми ударами Олександр Сіріцький впевнено впорався.

Одразу ж після відпочинку сольний прохід Поночовного перетворився у третій гол «ХІТа», після якого наші хлопці великодушно дозволили гравцям суперника скоротити відставання – зі штрафного відзначився Володимир Тесля.

На 27-ій хвилині після зручного пасу Чернявського дубль оформив Салтанов, проте і Володимир Тесля згодом відзначився своїм другим голом у матчі і рахунок став 4:2. Далі забивали тільки кияни – Салтанов на 33-ій хвилині вдало зіграв на добиванні, і записав у свій актив перший хет-трик за «ХІТ», з чим ми Ігоря і вітаємо.

На 37-ій хвилині нарешті вдалося відзначитися Школьному, який використав пас Ігоря Борсука, а вже в наступній атаці Ігор Чернявський встановив остаточний рахунок – 7:2.

Матч-відповідь «ХІТ» — «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» відбудеться у Києві 6 лютого.

Джерело - Прес-служба ФК «ХІТ»

"ІнБев" Житомир - "Ураган" Івано-Франківськ - 3:3 (1:2)
Бланк (7, 23, 35) - Шеремета (7), Радевич (17), Лебідь (34).
"ІнБев": Мельник (в, к) - Чеберяк, Бакум, Мосійчук, Карбула - Боднарчук, Бланк, Дзюба, Івановський, Литвиновський, Семенченко, Петренко - Сорокін (в). Головний тренер: Михайло Соколовський.
"Ураган": Кардаш (Левандівський, Колток) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коробка - Радевич, Кордоба (к), Фаренюк, Масевич - Онуфрак, Швед, Дичук. Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Мосійчук (7), Сорокін (12), Семенченко (26), Карбула (34) - Абакшин (16).

Головний тренер "драконів" Максим Павленко у звітному поєдинку не міг розраховувати на Миколу Микитюка, який пропускав гру через дискваліфікацію. Натомість були і приємні новини - Назар Швед після тривалої паузи повернувся на майданчик. Також вперше за останні матчі до основної команди долучився Тарас Онуфрак. Щодо складу, то потрібно відзначити і постійну ротацію голкіперів у рамці "Урагану" протягом матчу, тож Володимир Кардаш, Роман Колток та Тарас Левандівський отримали майже однакову кількість ігрового часу.

Розпочався поєдинок в Житомирі з небезпечного удару від Чеберяка, з яким впорався Кардаш. "Дракони" відповіли гострим випадом від Радевича і вже Мельнику довелось вступати у гру. Далі суперники перейшли на позиційну боротьбу, яка завершилась гольовою бурею. Це Бланк, перехопивши "круглого" на своїй половині майданчика, здійснив рейд до чужих воріт і пробив у ближній від Кардаша кут - 1:0. Затяжна атака франківців у відповідь, під час якої два поспіль удари Лебедя прийняли на себе воротар та захисники, завершилась точним ударом в дев'ятку від Шеремети - 1:1. За нічийного рахунку ініціативу до своїх ніг перебрали гості і вже Лебідь двічі опинявся в центрі подій - спочатку з його пострілом впорався страж воріт, а згодом удар з лету пройшов над поперечкою. Втім, на 17-ій хвилині "Ураган" таки добився свого - Радевич підправив ігровий снаряд після удару Фаренюка і вивів свою команду вперед. Могли "пивовари" зрівняти рахунок ще у першому таймі, та гострий випад від Семенченка з другої спроби ліквідував Колток.

По перерві суперники обмінялись гострими атаками. Та якщо постріл Кордоби мужньо на себе прийняв Мельник, то більярдний удар Бланка досягнув мети - 2:2. Як і в першому таймі, за нічийного рахунку більше часу в атаці проводили франківці, тож голкіперу "пивоварів" довелось демонструвати свою майстерність після ударів Радевича та Кордоби, а Швед після триходівки Дичук-Онуфрак-Швед не влучив вже у порожні ворота. Міг відзначитись і Онуфрак, та, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, задалеко відпустив м'яча і дозволив Мельнику прочитати свій задум. Все ж на 34-ій хвилині гості знову вийшли вперед - дальній удар Лебедя поцілив точно у нижню "шістку". Не минуйло й хвилини, як господарі вдруге зрівняли рахунок - Бланк оформив хет-трик. У заключні п'ять хвилин суперники вирішили не ризикувати, а найкращі можливості для зміни рахунку на табло втратили Масевич та Дзюба, тож, в підсумку - 3:3, доля кубкового протистоянні вирішиться за три тижні в Івано-Франківську.

Джерело - Пресслужба НФК "Ураган"

«Сокіл» (Хмельницький) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків) – 6:5 (3:2)
Хмельницький. Спорткомплекс ГУНП
Арбітри: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Олександр Плахов (Чернівці)
Голи: Бабак, 1, Абзалов, 3, Пєрвєєв, 15, Хамдамов, 26, 37, 38 – Терентьєв, 4, 15, Головень, В. Моспан, 33, В. Сорокін, 34
Попередження: Подлюк, 38 – В. Чуднов, 34, Овсянніков, 38, Т. Рибак, 38
«Сокіл»: С. Шевченко (Бабенко, 33) – Хамдамов, Бабак, Пєрвєєв, Абзалов – Сохорук, Гуцуляк, В. Данилюк, Подлюк, Макєєв, О. Боднар, А. Боднар – Чайка.
Головний тренер: Роман Ковальчик
«Моноліт-Viva Cup»: Мирошниченко – Т. Рибак, Овсянніков, В. Моспан, В. Чуднов – Пугач, В. Сорокін, Головень, Зміївський, Терентьєв, Масленніков, Лутай, Васильєв – Положій.
Адміністратор: Андрій Новиченко

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Inter» (Донецьк) 2:5
Доманський, 21. Родрігіньо, 30 Яблонько, 1 Степаненко, 4, Літвінов, 9, 23, Нестерук, 23
Попередження: Калуков, 36, Виставной, 37 Захаров, 18, Аксьонов, 27
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри: Д. Дудка (Обухів), Р. Гейло (Біла Церква), А. Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: А. Федоріщев (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: О. Король (Донецька обл.)

"Кардинал-Рівне" - "Budmonster" - 2:1 (1:0)
Горпинич (10), Кравчук (31) - Шклярук (37).
16 січня 2021 року, Рівне, ДЮСШ4
"Кардинал-Рівне": Бакінський - Басич, Бондар, Горпинич, Мануйленко - Мілінький, Концеба, Кручок, Кравчук - Шпигар. Запасні: Дяченко, Рибіцький, Малиновський, Конько.
Головний тренер: Ігор Москвичов.
"Budmonster": Тимошенко (Нещерет, 22) - Заворотний, Кібиш, Кодацький, Потапов - Шклярук, Хижняк, Клименко, Семенов - Савенко.
Головний тренер: Ільдар Макаєв.

АФФК “Суми” – “Eldorado” – 2:3
АФФК “Суми”:
Пєтухов (Сітнер) – Зеленський, Зеленкевич, Катеринін, Ессаргіні – Кефа, Цілик, Фетько, Острога – Ігумнов, Сметаненко, Гурєєв.
“Eldorado”: Ільків – Науменко, Киян, Омельченко, Шамотій, Солонина, Медвідь, Мельник, Фещенко, Шундрик – Клименко, Рахметов.
Голи: Ігумнов, 24 (з пенальті), Ессаргіні, 33 – Шамотій, 13, Шундрик, 16, Солонина, 29
Попередження: Ессаргіні, 23, Зеленський, 27, Ігумнов, 35 – Шамотій, 23, Медвідь, 24, Шундрик, 31, Солонина, 32

АФФК “Суми” у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України вдома поступилися київській аматорській команді “Eldorado” (2:3).

У складі нашої команди у другому таймі відзначилися Дмитро Ігумнов (з пенальті) та Яссін Ессаргіні, у киян забивали Олександр Шамотій, Артем Шундрик та Максим Солонина.

Із самого початку гри було помітно, що ініціатива перейшла на сторону гостей. Господарі дуже багато помилялися під час контролю м’яча і нічого не могли створити біля чужих воріт. Не можна сказати, що кияни турбували Пєтухова, але матч йшов до першої помилки, і її припустилися підопічні Івана Скіцка. Шамотій після розіграшу ауту отримав м’яч на лівому фланзі, і носком пробив на силу, а Пєтухов не встиг виставити руки.

Недовго чекали глядачі і другого пропущеного м’яча. Знову провал, тепер справа, прохід по флангу, і Шундрик без проблем замкнув простріл вздовж воріт.До перерви у господарів був лише один реальний шанс відігратися, коли Зеленський класно убрал суперника на замасі в пробив у правий кут – Ільків встиг перевести м’яч у каркас.

Після перерви на майданчику замість Пєтухова з’явився Сітнер, господарі почали давити на чужі вороті, і змусили киян помилитися. У простій ситуації Острога зумів підставитися у чужому штрафному майданчику, і суперник разом із м’ячем виніс в аут і ногу Руслана. Пенальті – і Ігумнов скоротив різницю в рахунку.

Здавалося, у такій ситуації команді Скіцка потрібно йти і добивати суперника, але замістть цього отримали ще один гол у свої ворота. Цілик помилився у центрі майданчику, перехват, швидка атака, і Солонина реалізував вихід один на один із Сітнером.

По такій грі, будемо відтвертими курйозний м’яч Яссіна повернув інтригу в матч, але на більше “Сум” не вистачило, хоча можливості забити були і у Катериніна, і у того ж Яссіна, проте рахунок залишився незмінним. 2:3 – і тепер потрібно їхати до столиці з думками про різницю в один м’яч, яку треба відігрувати.

Але спершу – важлива гра з “ІнБевом” у чемпіонаті, де буде розігруватися путівка в плей-оф Екстра-ліги.

Матч-відповідь відбудеться у Києві на початку наступного місяця, базова дата – шосте лютого.

Джерело - foodcentresumy.com.ua

«Гепард» (Харків) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) 4:3
Голи: О. Іванов, 8, 26, 35, Дуплій, 30 (пен.) – Воловик, 6, Луцюк, 12, Мартинюк, 36
Попередження: Сорін, 16 – Малишевський, 30
Вилучення: Воловик, 33 (ХД)