Лига чемпионов УЕФА«Women`s European Tournament»: «Джимбі Ролдан» – найкраща жіноча футзальна команда ЄвропиРоссияРоссия. Суперлига. 18 тур. ВидеообзорыЭкстра-лигаЭкстра-лига-2018/19. 2 этап. 2 тур. Уход "Титана", разгром в Ровно и новый лидер (обновляется)Первая лига Первая лига. 1/2 финала плей-офф. Первые матчи. LIVE!ВетераныIV Регулярный чемпионат 40+. Финальный этап. День 2. «Черное море» – чемпион Украины "40+"!Экстра-лигаАнатолій Пучка про «Титан» і український футзалВторая лигаПідсумки виступу "Галицької здоби" в Другій лізі сезону 2018/2019Лига чемпионов УЕФАИстория финалов Кубка УЕФА. Сезон 2014/15РоссияСими Сайотти: «Выдадим максимум в плей-офф»ВетераныАлександр Тищенко: «Хочется сенсаций»ВетераныIV Регулярный чемпионат 40+. Финальный этап. День 1. "Золото" разыграют "Черное море" и АРПИ Экстра-лигаУ Степана Струка — 300 матчів за "Енергію"!Женский футзалEuropean Women`s Futsal Tournament-2019: «IMS-НУХТ» фінішує п’ятимАзербайджанСезар: «Хочу закрепиться в сборной Азербайджана»Экстра-лигаВиктор Бакум: «Мы играли в первую очередь за идею»Первая лига Іван Скіцко: «Досягнути поставлених цілей завадив великий футбол»АзербайджанЖозе Алесио: «С Испанией настрой будет намного лучше»Футзал в миреОбзоры товарищеских матчей национальный сборных 11-17 апреляДетский футзалКубок України (U-12). Підсумки турніруЭкстра-лигаПокровський «Титан» знімається з Екстра-ліги

Футзал: доповідь з поглядом у майбутнє

ФІФА опублікувала технічний звіт футзальних змагань на Юнацьких Олімпійських іграх


Олімпійські турніри з футзалу серед чоловіків і жінок, що пройшли 2018 року у Буенос-Айресі, мають історичне значення для спорту: це був не тільки перший випадок, коли футзал був включений в олімпійську програму, але й перший у світі жіночий турнір з футзалу.

Департамент по роботі з молоддю і юнаками, який є частиною відділу техніки і розвитку ФІФА, зараз підготував звіт про розвиток молодіжного футзалу, поділившись важливими моментами аналізу змагань у Буенос-Айресі 2018 року.

«Цей звіт був написаний, щоб визначити ключові напрямків розвитку, які будуть орієнтовані на обидві статі у віковій категорії від 15 до 18 років», - розповів менеджер департаменту ФІФА з розвитку футзалу та пляжного футболу Брент Рахім.

«Що ще більш важливо, оскільки це критичний період у їхньому технічному, тактичному, фізичному і психологічному розвитку, ми скористалися можливістю проаналізувати ці галузі в конкурентних турнірах для цієї вікової групи, і тепер цей аналіз може бути використаний нашими асоціаціями-членами для розвитку футзалу серед молоді».

Скачати Звіт про розвиток молодіжного футзалу (Буенос-Айрес 2018)

Ключову роль у доповіді відіграли два високоповажні інструктори ФІФА з футзалу: іспанець Хав'єр Лозано і англієць Грем Делл, які також були частиною технічної дослідної групи (TSG) турнірів у Буенос-Айресі.

«Ми вважаємо, що дуже важливо підвищити обізнаність серед асоціацій щодо необхідності впровадження планів розвитку футзалу для молодіжних категорій обох статей», - сказав FIFA.com дворазовий чемпіон світу як тренер Іспанії, і нинішній президент Національної ліги футзалу цієї країни Хав’єр Лозано.

«Звіт дає реальне уявлення потреб і недоліків кожної асоціації з точки зору розвитку. Ці дані є ключовими для ФІФА, щоб мати можливість працювати над програмами і матеріалами, які можуть допомогти асоціаціям», - продовжив Лозано, який консультував Аргентину від імені ФІФА щодо запуску своєї національної ліги, чий успішний перший сезон зараз є моделлю для інших країн регіону.

Делл, який зіграв ключову роль у зростанні популярності футзалу в Англії, підкреслює аналогічні аспекти. «Це корисний інструмент для визнання статусу молодіжного футзалу у всьому світі. Розвиток наступного покоління гравців і тренерів є ключем до еволюції спорту».

Він пішов ще далі, сказавши: «У доповіді підкреслюється необхідність надання програмам розвитку і підготовки кадрів вікової спрямованості, в якій потреби молодих гравців задовольняються фахівцями з футзалу цього віку, за допомогою відповідних матеріалів.»

Делл все пояснив на конкретному прикладі: «Доповідь показує, що для  того, щоб хлопчики і дівчатка могли насолоджуватися футзалом на будь-якому рівні, вони повинні спочатку оволодіти базовими технічними знаннями, і лише після цього повинні застосовуватися складні тактичні підходи до командної гри, оскільки ці два аспекти нерозривно пов'язані між собою.»

Джерело – ФІФА

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.