КазахстанСерик Жаманкулов: «Когда „Кайрат“ пригласил, я решил продолжить работу в банке»Женский футзалОлег Бортнік: «Матчем за Суперкубок вирішили популяризувати жіночий футзал на Волині»Женский футзалТарас Шпичка: «Довгий час не знали дату матчу за Суперкубок, тому не вдалося провести збори»Сборная УкраиныОлександр Косенко: «Турнір в Івано-Франківську — генеральна репетиція перед відбірними поєдинками ЧС-2020» УкраинаУ Хмельницькому почали зведення арени Палацу спортуКазахстанОпределились все участники четвертьфинала Кубка КазахстанаЭкстра-лигаЕкстра-Футзал №1 сезон 2019/2020Чемпионат ЕвропыХозяин ЕВРО-2022 определится 24 сентябряПортугалияПортугалія-2019/20. Тур 2. «Спортінг» громить «Белененсеш», «Бенфіка» натужно перемагаєЧемпионат ЕвропыЛатвийский блин комомЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи (U-19). Підсумки турніруУкраинаУ Києві відбулася церемонія нагородження найкращих студентських команд «Ukraine students football awards-2019»Вторая лигаОлько Возний: «Ми – велика футзальна сім’я «пекарів»ПольшаПольша-2018/19. Экстракласа. 2 тур. Волевая победа чемпионаИспанияФеде Видаль назвал состав на матчи с ПортугалиейФутзал в миреДушана Якіцу призначено новим головним тренером збірної СШАЭкстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Тур 1. Катком по КартахенеЧемпионат ЕвропыУЄФА оприлюднив символічну збірну Євро (U-19)

Євро U-19. Україна громить Нідерланди

Юніорська збірна України отримала честь відкривати чемпіонат Європи очним поєдинком проти нідерландських однолітків.

Перед грою були деякі побоювання щодо того, що ван Лонден та компанія зможуть попсувати нерви нашій команді. В принципі, у деяких епізодах так і було. Але все-таки клас українців виявився вищим. Про це – трохи детальніше.

Українці стартували дуже непогано. Принаймні, було видно, що підопічні Віталія Одегова налаштовані грати першим номером. По такій грі футзалістам збірної Нідерландів залишалось чекати на шанс заволодіти м’ячем. А поки вони намагались чинити опір за допомогою контактної боротьби, яка подекуди або призводила до фолу, або ж цілком реально могла призвести. Що стосується моментів, то перший небезпечний епізод у грі був в активі української команди. На старті гри варто відзначити Белана, який був, мабуть, найактивнішим у складі «синьо-жовтих» у цей відрізок часу. Тому, і не дивно, що саме він забив перший м’яч у цій зустрічі. Таким чином, Данило увійшов в історію як автор першого голу чемпіонатів Європи серед 19-річних.

Початок було покладено, і тепер цю перевагу треба було розвивати надалі. І у нашої збірної були моменти для того, щоб збільшити рахунок на свою користь. Зокрема, намагались відзначитись Негела та Нагорний. Але разом з тим, треба відзначити, що у нідерландців подекуди теж з’являлись моменти. І кілька разів Гуйвану довелось рятувати нашу команду. А коли був безсилий наш голкіпер, то на боці «синьо-жовтих» був фарт. Так, в одному з епізодів м’яч прийняла на себе стійка, а після одного випаду, який цілком міг завершитись голом, Гуйвана підстрахував Негела. Втім, незважаючи на ці тривожні епізоди, все-таки більше м’ячем володіли українці. Вони швидше рухались, ніж суперники, змушували їх більше грати без м’яча. І це призводило до того, що футзалісти з Нідерландів іноді фолили.

Те, що українці навіть індивідуально сильніші за своїх опонентів, на 12-й хвилині підтвердив Бланк, який класно обіграв суперника та пробив по воротах Бен-Салема – 2:0. Ще одним фактором на користь української команди були помилки їх візаві. Одна з них призвела до третього взяття воріт Бен-Салема. Це Белан оформив дубль після того, як біля своїх воріт помилився Беналі, влучивши у нашого гравця, від якого м’яч і відскочив у ворота. Але треба все-таки віддати належне нідерландцям, які, незважаючи на такий рахунок, все-таки намагались бодай би відквитати один м’яч ще у другому таймі. Однак, цього їм все-таки не вдалося зробити.

Другий тайм футзалісти збірної Нідерландів намагались розпочати активніше, навіть подекуди старались застосовувати високий пресинг. Однак, підопічні Віталія Одегова давали собі раду з цим. А на 24-й хвилині українці збільшили свою перевагу після того, як Нагорний організував стрімкий випад на ворота Бен-Салема. Гравець краматорського «Авангарда» зміг віддати передачу на «п’ятачок», де Масевич просто переправив м’яч у ворота. Так рахунок став 4:0. Після цього гра поступово почала заспокоюватись, хоча подекуди були «спалахи» від нідерландців. Однак, незважаючи на це, підопічні Віталія Одегова контролювали гру та могли собі дозволити грати за рахунком. Відповідно, у деяких епізодах рахунок міг би стати і більшим.

Незадовго до кінця гри Віталій Одегов потроху став давати відпочинок провідним гравцям, даючи пограти іншим. У той же час нідерландці спробували пограти з п’ятим, але розіграш зайвого у них не виходив. Більше того – вони отримали ще два м’ячі у свої ворота. На 36-й хвилині по м’ячу забили Нагорний та Негела, які однозначно заслужили право стати авторами голів у цьому матчі. А фінальну крапку поставив той, хто і розпочав цей розгром – Белан оформив хет-трик. 7:0 – такий же самий результат, який був напередодні зафіксований у матчі за Суперкубок України, де «Ураган» обіграв «Продексім». Дуже хороший результат, який може закласти хороший фундамент для вдалого виступу юніорської збірної України на чемпіонаті Європи.

Україна (U-19) – Нідерланди (U-19) – 7:0
Белан (5, 16, 37), Бланк (12), Масевич (24), Нагорний (36), Негела (36)
Україна (U-19): Гуйван – Бланк, Завертаний, Волков, Бєлан – Квасній, Нагорний, Негела, Тимців – Масевич, Сенюк, Сорокін, Меденець
Нідерланди (U-19): Бен-Салем – Тейлор, ван Лонден, Камп, Бізен – Беналі, Бен-Халу, ван Халдерен, Аззанагі – Амхейє, Ель-Террахі
Попередження: Бен-Халу (10)

Джерело - Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підопічні Віталія Одегова вдало розпочали свою ходу на юнацькому Євро-2019, розгромно здолавши нідерландських однолітків у першому матчі групи В.

Українці від самого початку почали активно діяти біля чужих воріт. Вже на першій хвилині міг забивати Владислав Завертаний, але пробив повз ворота.

На 4-ій хвилині свій шанс на гол отримав Нагорний. Едуард вдало втік від опонента на фланзі, але Бен Салем вдало зіграв на останньому рубежі.

Втім, менш ніж за 60 секунд відбитися нідерландцям не вдалося. Після розіграшу ауту пробивав Денис Бланк, з ударом якого впорався кіпер наших суперників. Першим на добиванні опинився Данило Бєлан, який точно пробив у верхній кут його воріт.

На 7-ій хвилині свій момент створила команда Х'ялмара Коекеми, однак, після удару Беналі Гуйван перевів м'яч на кутовий. Не скидали обертів і українці. За 5 хвилин Бланк вдало накрутив двох суперників, точно пробивши у кут воріт Бен Салема.

Ще один гол «жовто-сині» забили після жахливої помилки Беналі, який вибиваючи м'яч вперед влучив у ногу Бєлана, дозволивши Данилу оформити дубль.

Наприкінці тайму мали нідерландці мали шанс на те, аби відквитати один м'яч. Втім, після швидкої атаки 3 в 1 ворота Гуйвана врятувала стійка.

Після перерви наша команда продовжила активно йти вперед. На 22-ій хвилині міг забивати Волков, але м'яч після його удару на кутовий перевів Бен Салем.

Підопічні Одегова не стали довго запрягати з першим голом і після відпочинку. Сольний прохід Нагорного лівим флангом завершився точним пасом на Масевича, який з кількох метрів розстріляв воротаря суперників.

Натомість, ще один м'яч нідерландці пропустили після сумбуру під час розіграшу кутового біля їхніх воріт. Цією ситуацією зумів скористатися Бєлан та оформив хет-трик.

За 6 хвилин до завершення зустрічі команда Коекеми почала застосовувати п'ятого польового. Втім, гра за штучної більшості у неї не пішла. Спочатку Едуард Нагорний, перехопивши м'яч, вразив порожні ворота, а потім Ван Халдерен, який посів місце у воротах під час гри з п'ятьма польовими, не зумів впоратися з потужним ударом Негели.

Чудовий шанс, аби забити гол престижу мав Камп, але після пасу Лондена капітан нідерландців не поцілив у порожні ворота.

Єдиним негативним моментом для нашої збірної стала травма Завертаного, якої капітан зазнав наприкінці зустрічі. Зичимо Владиславу якнайшвидшого одужання та констатуємо чудовий початок турніру від українців.

Україна (U-19) –​ Нідерланди (U-19) – 7:0 (3:0)
Бєлан (5, 12, 27), Бланк (12), Масевич (24), Нагорний (35), Негела (36)
Попередження: Бен Халу (10)

Україна (U-19): Гуйван – Завертаний (к), Бланк, Волков, Бєлан, Квасній, Негела, Нагорний, Тимців, Масевич, Сенюк, Сорокін, Меденець, Козлов
Франція (U-19): Бен Салем – Тейлор, Ван Лонден, Камп (к), Бізен, Ель Террахі, Хендрікс, Ван Хальдерен, Аззангуі, Беналі, Бен Халу, Амхеле, Папілая, Стеркенбург

Зазначимо, що свій наступний поєдинок у рамках Євро-2019 команда Віталія Одегова проведе завтра о 15:00. Її суперником стане юнацька збірна Іспанії.