Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Збірна Хорватії обіграла Україну в ЗапоріжжіЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Отборочные матчи. LIVE!БразилияБразилия-2020/21. Магнус – Коринтианс. LIVE!БразилияВ LNF-2021 сыграет 23 командыБеларусьНаталия Королишин: «Иногда хочется выйти на поле и сказать, «Вы чего, блин, давайте, соберитесь»Сборная УкраиныКарантинний виїзд в Осієк. Кваліфікація Євро-2022. Хорватія – УкраїнаСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія. АнонсБеларусьАндрей Медведев: «Май будет жарким»Женский футзал«IMS-НУХТ» у вогняному київському дербі мінімально здолав «Університет Драгоманова»Испания«Картахена» переподписывает лидеров, Шагинья уйдет в «Пальму»Экстра-лигаУ «ДЕ Трейдинга» з’явилися дублериЭкстра-лига«Енергія» розписує мирову з «ІнБевом», «Кардинал-Рівне» громить «Славуту»Женский футзалАнна Прокопенко: «Комментаторы могут смело называть наши матчи с «IMS-НУХТ» столичным дерби»Женский футзалВера Дятел: «Такие матчи, как с «IMS-НУХТ», очень ценные, так как наш чемпионат оставляет желать лучшего»ФранцияДежамель Арун: «Я все еще волнуюсь»Экстра-лига «Енергія», «Кардинал-Рівне» та «ІнБев» провели товариські матчі у рамках підготовки до плей-офЮношеский футзал«ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт» – чемпіон Екстра-ліги U-17Экстра-лигаВіталій Радевич: «Останній рік в «Енергії» був важким і я зрозумів, що треба спробувати щось нове»Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Хорватія – Україна 3:2. Післямова: Олександр Косенко, Сергій ЖурбаАссоциация футзала УкраиныСуддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 9

«Кобра-НПУ» – володар Кубка України серед жінок сезону 2019/20!

У п'ятницю, 25 грудня, IMS-НУХТ зіграв другий поєдинок з Коброю-НПУ у фіналі Кубка України серед жіночих команд.

Бойова нічия дозволила команді Ратича здобути перемогу та стати володаркою трофею.

IMS-НУХТ – Кобра-НПУ 3:3
Воловенко, 6, Павленко, 17, Кліпаченко, 32 – Дятел, 18, Дудка, 20 (п), Скибіна, 29
  • Перед вирішальним поєдинком Кобра-НПУ створила комфортну перевагу у рахунку – 4:2. Голами за них відзначились Дятел, Васковець та Дудка. Ще одного разу допомогли суперниці, автогол у пасиві Дехтяр. За київських конкуренток забивали Кліпаченко та Каверзіна. Тож на вболівальників українського жіночого футзалу чекало справжнє київське дербі у фіналі Кубка України, пише 24 канал.

Камбек гостей

Вже зі старту поєдинку обидві команди пішли в атаку. Гості були ближчими до того, щоб відкрити рахунок у зустрічі та ще збільшити перевагу над суперником. Футзалістки IMS-НУХТ пристрілювались з дальньої відстані. перша гострота біля воріт гостей була після удару Дубицької. Гравчиня збірної України ефектно обіграла опікунку. Але її потужний удар відбила голкіперка.

100-відсоткову нагоду змарнували господарки. Кирильчук виконала гостру передачу на Шевченка – Славич у бездоганному стрибку впоралась з ударом.

Вже на 6-й хвилині рахунок зустрічі було відкрито. Кирильчук заробила перспективний штрафний, який взялась виконувати капітанка IMS-НУХТ Воловенко та не прогадала. М'яч після її потужного удару полетів прямо у кут воріт – 1:0.

Господарки відчули кураж та побігли в атаку. Дубицька продемонструвала, що може не лише грати надійно у захисті, а й у атаці. Вона накрутила двох суперниць, але знову на заваді стала впевнена гра голкіперки.

Підопічні Ратича у середині першого тайму почали використовувати високий пресинг, що змушував суперниць робити дитячі помилки. Дятел змарнувала момент після передачі з глибини від Прокопенко – м'яч розминувся зі стійкою.

Наприкінці першої 20-хвилинки Крамна у падінні таки віддала передачу на неприкриту Павленко. Олені нічого не заваджало записати прізвище у протокол. Рахунок 2:0.

Ще до перерви гості скоротили рахунок. Дятел потужно пробила з далекої дистанції – голкіперка Терех зіграла не надто надійно, 2:1. Знову Дятел продемонструвала дива техніки, перекинувши м'яч через суперницю та пробила в один дотик – сейв воротарки.

На останніх хвилинах першого тайму Кобра-НПУ заробила пенальті. Дудка підійшла до позначки та потужно пробила. Здавалось, що її постріл порве сітку воріт – 2:2.

Рівна гра

Вже на старті тайму гості могли вийти вперед, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Чудову нагоду змарнувала Кліпаченко, але гравчині Кобри-НПУ всіма силами винесли м'яч з лінії воріт.

На 29-й хвилині рахунок зустрічі став 2:3 на користь Кобри-НПУ. Прокопенко віддала зрячу передачу на Скибіну. Ексгравчиня IMS-НУХТ легко переграла Терех.

В останні 9 хвилин господарки пішли у ва-банк – п'ятий польовий гравець. Цим відразу могли скористатись суперниці, але удар Дятел пролетів вище воріт. Така гра дала результат Кліпаченко змістилась в центр штрафного та потужно пробила – голкіперка була безсила перед такою гарматою, 3:3.

Обидві команди могли, як пропустити, так і забити. Але жодній з гравчинь не вдалось записати своє прізвище на табло. Кобра-НПУ – володар Кубка України-2019/20.

Джерело - Софія Кулай, Спорт 24

Підопічні Олександра Ратича у двоматчевому фінальному протистоянні здолали «IMS-НУХТ» та вперше у своїй історії завоювали кубковий трофей.

Стартовий очний поєдинок команд, який відбувся на паркеті спорткомплексу КНУ завершився перемогою господарів. На голи Кліпаченко і Каверзіної вони зуміли відповісти точними ударами Дятел, Васковець, Дудки, а також м’яч у свої ворота зрізала Дехтяр.

Тож, команда Тараса Шпички мала відігравати у повторній зустрічі різницю у два м’ячі. Зрештою, початок матчу лишився за «будстарівками», однак, свої моменти вони реалізувати не зуміли. Натомість, «IMS-НУХТ» зумів відвести гру від своїх воріт, і свій перший зароблений штрафний трансформував у гол. Точним ударом відзначилася Воловенко.

На 17-ій хвилині Павленко після пасу Крамної подвоїла різницю у рахунку. Господарі зуміли відігратися за підсумками двох поєдинків, але після цього ініціативу перехопили гості. Швидка відповідь у вигляді голу послідувала від Дятел.

Натомість, за лічені секунди до завершення першої половини «Будстар-НПУ» («Кобра-НПУ») заробив право на пенальті. Дудка ударом з шестиметрової позначки переграла Терех та відновила паритет на табло.

У другому таймі господарям було конче необхідно забивати швидкий гол, втім, досягти цього вони не зуміли. Натомість, на 29-ій хвилині команда Олександра Ратича провела швидкий контранступ, який завершився голом Скибіної.

Після цього підопічні Тараса Шпички почали грати у штучній більшості (роль кіпера виконувала Воловенко). На 32-ій хвилині Кліпаченко знову встановила рівновагу на табло. Однак, забити більше «IMS-НУХТ» не зумів.

Тож, перевага за підсумками домашньому поєдинку допомогла команді «Будстар-НПУ» («Кобра-НПУ») завоювати Кубок України.

Матч №1. «Будстар-НПУ» («Кобра-НПУ») – «IMS-НУХТ» – 4:2 (0:1)
Віра Дятел (27), Марія Васковець (28), Вікторія Дудка (35) – Анастасія Кліпаченко (3), Анна Каверзіна (22), Юлія Дехтяр (29 – автогол)
Попередження: Олександра Скибіна (26)

Матч №2. «IMS-НУХТ» – «Будстар-НПУ» («Кобра-НПУ») – 3:3 (2:2)
Сніжана Воловенко (6), Олена Павленко (17), Анастасія Кліпаченко (32) – Віра Дятел (18), Вікторія Дудка (20 – з пен.), Олександра Скибіна (29)