Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Збірна Хорватії обіграла Україну в ЗапоріжжіЧемпионат ЕвропыЕВРО-2022. Отборочные матчи. LIVE!БразилияБразилия-2020/21. Магнус – Коринтианс. LIVE!БразилияВ LNF-2021 сыграет 23 командыБеларусьНаталия Королишин: «Иногда хочется выйти на поле и сказать, «Вы чего, блин, давайте, соберитесь»Сборная УкраиныКарантинний виїзд в Осієк. Кваліфікація Євро-2022. Хорватія – УкраїнаСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Україна – Хорватія. АнонсБеларусьАндрей Медведев: «Май будет жарким»Женский футзал«IMS-НУХТ» у вогняному київському дербі мінімально здолав «Університет Драгоманова»Испания«Картахена» переподписывает лидеров, Шагинья уйдет в «Пальму»Экстра-лигаУ «ДЕ Трейдинга» з’явилися дублериЭкстра-лига«Енергія» розписує мирову з «ІнБевом», «Кардинал-Рівне» громить «Славуту»Женский футзалАнна Прокопенко: «Комментаторы могут смело называть наши матчи с «IMS-НУХТ» столичным дерби»Женский футзалВера Дятел: «Такие матчи, как с «IMS-НУХТ», очень ценные, так как наш чемпионат оставляет желать лучшего»ФранцияДежамель Арун: «Я все еще волнуюсь»Экстра-лига «Енергія», «Кардинал-Рівне» та «ІнБев» провели товариські матчі у рамках підготовки до плей-офЮношеский футзал«ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт» – чемпіон Екстра-ліги U-17Экстра-лигаВіталій Радевич: «Останній рік в «Енергії» був важким і я зрозумів, що треба спробувати щось нове»Сборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Хорватія – Україна 3:2. Післямова: Олександр Косенко, Сергій ЖурбаАссоциация футзала УкраиныСуддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 9

«Кобра-НПУ» завдяки космічному камбеку вирвала перемогу у «IMS-НУХТ»

У суботу, 19 грудня, «Кобра-НПУ» та «IMS-НУХТ» вийшли на паркет, щоб визначити переможця у першому фінальному поєдинку Кубка України. Після карантину клуби ще жодного разу не перетинались на майданчику.

Вже на 3-й хвилині зустрічі Дубицька переграла суперницю, віддала передачу на фланг, де була Шевченка. Юлія побачила забігання Кліпаченко та віддала на дальню штангу. Анастасія проявила характер, зігравши на випередження та відкрила рахунок – 0:1.

На початку поєдинку найбільша загроза біля воріт господарок була якраз від авторки першого гола у матчі. Але, то м’яч летів повз ворота, то прекрасно у власних володіннях діяла Славич.

Саме Ірина декілька разів ставала справжньою рятівницею команди. Класно діяла і голкіперка «IMS-НУХТ» Терех. Вона ставала на заваді потужним ударам Дятел та Прокопенко.

На відпочинок команди пішли за мінімального рахунку на користь гостей – 0:1.

По перерві знову швидкий гол вдався гостям. Каверзіна обікрала Дудку та розстріляла ворота – 0:2.

Далі розпочалась відкрита гра. Футзалістки раз по раз тримали у тонусі воротарок команд. То Скибіна ледь не записала своє прізвище у протокол зустрічі. То «IMS-НУХТ» міг довести рахунок до розгромного, але Дубицька з вбивчої позиції потрапила у стійку.

За рахунку 0:2 у зустрічі відбувалось щось неймовірне у виконанні господарок.

За п’ять хвилин після пропущеного голу Прокопенко віддала зрячу передачу на ніким не прикриту Дятел. Віра перебувала одна на частині паркету гостей та холоднокровно зменшила відставання – 1:2.

Протягом двох наступних хвилин підопічні Ратича не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Спершу Васковець скористалась помилкою суперниць та у стилі напарниці по команді Дятел пробила повз голкіперку – 2:2.

Прокопенко зіграла як справжня капітанка, обігравши декількох суперниць та віддала передачу на Дятел. Але м’яч не потрапив у ноги Вірі, але влучив у ворота від Дехтяр – автогол від гравчині «IMS-НУХТ». Рахунок у зустрічі перевернувся з ніг на голову – 3:2.

Чудову нагоду змарнувала Кліпаченко. Капітан гостей Воловенко віддала передачу у штрафний майданчик на Кліпаченко. Анастасія з метра відправила м’яч вище воріт.

Славич ще декілька разів врятувала ворота. Спершу вона пішла на перехват та була першою на м’ячі, не залишивши шансів Кирильчук. А через декілька секунд вже рятувала ворота від удару Павленко.

За п’ять хвилин до закінчення першого фінального поєдинку Дудка довела рахунок до впевненого 4:2. Каверзіна помилилась на частині поля суперників. Швидка контратака дала свої плоди. Прокопенко протягнула м’яч до центра поля, віддала на вільну Дудку. Вікторія майже ціною травми на долю секунди випередила Терех, яка вийшла з воріт – м’яч у сітці. Рахунок зустрічі 4:2.

Наприкінці поєдинку грачині «IMS-НУХТ» побігли вперед, щоб змінити рахунок. Декілька небезпечних атак так і не стали гольовими. Господарки теж намагались скористатись провалами в обороні гостей, але теж не вистачило влучності.

Фінальний свисток судді зафіксував перемогу «Кобри-НПУ» 4:2. Комфортний рахунок перед вирішальною грою. Тепер на господарок цієї зустрічі чекає надскладний екзамен на майданчику «IMS-НУХТ», гравчині якого будуть надмотивовані, щоб зробити реванш та вирвати кубок.