Чемпионат ЕвропыХНУ ім. Каразіна і НУ «Львівська політехніка» дізналися своїх суперників на чемпіонаті Європи серед університетівВенгрияВолодимир Колок: "Я не витримав, поїхав туди, де цінують тренера"Экстра-лигаРоман Сандул: «Готовимся к баталиям Экстра-лиги по полной программе!»ИталияЛоренцо Пицца: «В ближайшие дни мы сделаем еще одно серьезное приобретение...»Вторая лигаСергій Піддубний став спортивним директором ФК «Любарт»Экстра-лигаЮрій Свинарчук залишив «Кардинал-Рівне»ТурнирыИгорь Калинин: «К «Odessa Open Cup» все готово, жеребьевка состоится 18 июля» ПольшаОлександр Бондар: «Був би не проти, якби мені запропонували ще раз пограти за "Кардинал-Рівне"»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 1. «Карлос Барбоза» начинает с пораженияПортугалияЭрик («Спортинг»). Лучшее-2018/19ПольшаМіхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19ИталияБразилец Рафинья возвращается в ИталиюБеларусьМаксим Літвінов: «Дмитро Камеко – це тренер-друг»Лига чемпионов УЕФАМарат Сальянский: «Наша группа – это «группа смерти»ПортугалияФер Драслер и Андре Соуза – в «Бенфике», Паулета – в «Спортинге»Чемпионат ЕвропыУкраїнські арбітри працюватимуть на чемпіонаті Європи серед університетівПольшаПавел Будняк: «Мы разговаривали с главным тренером сборной с глазу на глаз...»Футзал в миреОлександр Ратич: «Будемо робити все, щоб повернутися переможцями цього турніру»Женский футзал«Будстар-НПУ» візьме участь у Кубку володарів кубківЮношеский футзалКалендар всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з футзалу сезону 2019/2020 р. р.

Кубок Регіонів АФЛУ. Онлайн другого ігрового дня

 
Вища ліга
 
F G H
1. ФК "Новоукраїнка" PARTIZAN Енергія
2. МФК "Яско-2" ІВТ DREAM LIFE
3. Енерго Хмельницькі делікатеси ФК "Атлет-Житомир"
 

Перша ліга

I J
1. УЖНЕТ ФК "ЛІЯ"
2. Локомотив Епіцентр
3. Хімік ФК "Доманівка"


6 квітня зал №1

Вища ліга

10:00 ФК "Новоукраїнка"  МФК "Яско-2"   2:2
Голи: Батиршин (4), Фурман (7, з пенальті) – Гедерим (18), Федотов (19, з пенальті)

11:00 PARTIZAN  ІВТ   1:5
Голи: Бондарчук, 22  Любченко, 10, Боговий, 10, 24, Лоза, 15, Солошенко, 23

12:00 Енергія  DREAM LIFE   6:0
Голи: Базь (1), Яцковець (2,17), Яліков (8), Тарасюк (11,14)

13:00 Енерго
 ФК "Новоукраїнка"   0:4
Голи: Карамалак (9), Гедерим (21,22), Федотов (24)


14:00 Хмельницькі делікатеси  PARTIZAN   7:0
Голи: Ситник (4), Сиворог (6), Рябоконь (8), Яровий (9,10), Сакович (22), Токарчук (24)


15:00 "Атлет-Житомир"  "Енергія"   4:4
Голи: Коваль (4), Борисюк (9), Чапський (12), Словінський (17) 
– Петренко (4), Слюсар (10), Яліков (11), Базь (19)

16:00 МФК "Яско-2"  Енерго   8:1
Голи: Жук (5,14,17), Фурман (7,12,14), Іванов (9), Коваль (24) 
– Барбанов (5)

17:00 ІВТ  Хмельницькі делікатеси   0:3
Голи: Рябоконь (10,21), Наконечний (18)

18:00 DREAM LIFE  ФК "Атлет-Житомир"   1:4
Голи:


Онлайн кожного матчу окремо доступний на каналі АФЛУ
 

Перша ліга

зал №2

12:00 УЖНЕТ  Локомотив   3:2
Голи: Панасюк (17,17), Зірка (23) 
– Гончаров (22), Балуєв (24)

13:00 ФК "ЛІЯ"  Епіцентр   6:0
Голи: Каушан (2), Єгоричев (4, з пенальті,5), Батюков (7), Хомяк (10,аг), Кравченко (18)

 


14:00 Хімік  УЖНЕТ   4:4
Голи: Цвик (5,16), Ткачук (7), Жак (24) 
– Боїшко (10,11,5), Василь (15)

15:00 ФК "Доманівка"  ФК "ЛІЯ"   2:3
Голи: Латій (3), Панчук (12) 
– Фішман (3), Батюков (4), Єгоричев (12)

16:00 Локомотив  Хімік   4:2
Голи: Руденко (6,9), Панасюк (8), Ляльченко (11) 
– Ткачук (12,13)

17:00 Епіцентр  ФК "Доманівка"   7:5
Голи: Хомяк (4), Нестерак (9), Бабяк (12,19,20), Турега (20,24) 
– Турега (2,аг), Яценко (5), Дорош (6), Шестова (17), Панчук (23)
 


​Онлайн-трансляція

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.