Женский футзалНаші за кордоном (жінки) – 6. «Agenta Girls» закінчує рік на другому місціБеларусьДаниил Кривицкий: «Дебют за «Столицу» – большой аванс»БеларусьБеларусь-2018/19. 13-й тур. Рогачев – третий хет-трик в сезоне!ИталияИталия. Серия А. 9-й тур. LIVE!ИспанияИспания-2018/19. Лучшие голы, комбинации и сейвы 14-го тураВетераныКубок України серед ветеранів 60+: розклад матчівЖенский футзалОлег Шайтанов: «Підсумки жеребкування вважаю нормальними. Будемо готуватися!»Экстра-лигаВіталій Радевич зіграв вже сотню матчів за “Енергію”Первая лига Євген Юнаков – найкращий гравець листопада у Першій лізіРумынияДенис Овсянніков: «Боюся як би не довелося вже в січні шукати собі нову команду»Женский футзалУкраїна (ж)​ – Словаччина​ (ж) – 8:1. Післямова + ВІДЕО Женский футзалСостоялась жеребьевка полуфиналов женского ЕвроЭкстра-лигаОлег Зозуля: «Новая формула чемпионата себя оправдывает»Кубок УкраиныКубок України. Другий попередній етап. Результати, огляди, відеоБеларусьДмитрий Шулькин: «Любовь к футболу передалась от отца»Женский футзалIMS-НУХТ візьме участь у 3 розіграші жіночого аналогу Ліги чемпіонівЖенский футзалЗбірна України вдруге поспіль переграла СловаччинуЖенский футзалУкраїна (жінки) – Словаччина (жінки) – 3:0Женский футзалУкраїна (ж)​ – Словаччина​ (ж) – 3:0. Післямова + ВІДЕО БеларусьЕвгений Рогачев: «Самый эмоциональный момент в карьере – первое чемпионство с "Энергией"»

Кубок України. Другий попередній етап. Результати, огляди, відео

Усе про матчі другого попереднього етапу Кубка України в одному матеріалі

Альтернатива-Сервіт (Київ) – Геологія (Кременчук) 3:3 (1:0)
Заєц 19, 28,  Глуцький 35 - Кулька 28, Данилейко 35 (10-м), 36 (10-м)
Альтернатива-Сервіт: Максименко – Атаманенко, Макеєв, Кіян, Заєц, Глуцький – Хижняк, Науменко (К), Назаров, Омельченко
Запас: Бузинний, Бич, Чернєв, Бесага
Геологія: Ноженко – Данилейко, Крупін (К), Лавський, Юрченко – Голубенко, Кулька, Львов, Валєєв
Запас: Прихожий, Ларченко.
Попередження: Атаманенко
Порушення: 12 (5) – 8 (5)

Вчора в столиці пройшов матч другого попереднього раунду Кубку України, в якому Альтернативі-Сервіт протистояла Геологія з міста Кременчук. Ця команда, як ми і писали в анонсі, вже встигла здійснити один подвиг, пройшовши броварський Атлетік за сумою двох матчів (програвши перший дома 2:5, і програючи на виїзді 0:2).

Таким чином, від цього колективу можна було чекати сюрпризів і в Києві, але події першого тайму складалися повністю на користь підопічних Миколи Петровича Костенко. Кияни миттєво взяли м’яч під контроль, притиснувши суперники до його власних воріт. В основному, моменти створювалися після дальніх ударів Макеєва, Атаманенко або Кіяна, але забити через відмінну гру голкіпера опонентів, Ноженко, довгий час не вдавалося.

Тим не менш, коли на табло залишалося трохи більше однієї хвилини, свій фірмовий трюк зробив Заєц. Женя змістився з лівого флангу в центр і потужно пробив в напрямку воріт. М’яч пролетів поміж ніг Ноженко і опинився у воротах – 1:0. Часу у Геології аби відігратися в першому таймі майже не було, але буквально за дві секунди до сирени на перерву Євген Данилейко підступно пробив в ближній кут з правого флангу. Максименко з ударом впорався. Взагалі, граючий тренер команди гостей в першому таймі був найпомітнішою фігурою у складі команди з Кременчука, але підтримки партнерів йому не вистачало.

Другий тайм розпочався з надпотужних атак Альтернативи. Спочатку Атаманенко замикав передачу з кутового, але не влучив у ворота, а потім з далеку пробивав Глуцький. Суперник захищався усім складом біля своїх воріт і здавалося, що другий гол – лише справа часу. Тим не менш, Ноженко рятував і відбивав все, що летіло у його ворота, а потім розпочався дуже не зрозумілий для Альтернативи період часу.

Кияни почали здобувати один фол за іншим, а тут ще Кулька втік у відрив по правому флангу і точно пробив повз Максименко – 1:1. Але вболівальники Альтернативи-Сервіт просто не встигли засмутитися, адже майже одразу черговий дальній удар завдав Заєц, оформивши дубль у цій зустрічі – 2:1. Пройшло всього 5 хвилин, як Глуцький зробив рахунок 3:1, забивши свій другий м’яч у цьогорічному Кубку України – 3:1.

Але паралельно з тим, як Альтернатива-Сервіт почала збільшувати розрив у рахунку, збільшувалася кількість фолів столичної команди. У підсумку Атаманенко і Науменко заробили 6-й і 7-й фол, відповідно (порушення з боку капітана Альтернативи-Сервіт можна назвати, як мінімум, дуже суперечливим!), а до десятиметрової позначки підійшов Данилейко, який, власне кажучи, завдяки реалізованому удару з цієї позначки у минулому раунді, допоміг своїй команді пройти Атлетік. Євген двічі пробив точно, зробивши рахунок рівним – 3:3.

В час, що залишився, підопічні Костенко намагалися вирвати перемогу, але фінальна сирена зафіксувала нічийний результат. Це означає, що все вирішиться у матчі-відповідь!

Джерело – Прес-служба «Альтернативи-Сервіт»

Геологія (Кременчук) - Альтернатива-Сервіт (Київ) 1:3 (0:2)

Віза-Вторма (Івано-Франківськ) – Human (Дніпро) 4:1 (1:0)
23 листопада 2018 року. 12:30. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 250 глядачів.
Віза-Вторма: Борсук - Сімка, Швед, Зеленкевич, Кіндратів - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Баланик, Горбатий, Сем'янчук.
Human: О.Шальнєв - Клименко, Колодинський, Білоус, Цимбал-к - Бєляєв, Шибінський, Бессонов, Беденок - Майстренко, Петренко.
Голи: Сімка (13, 35), Швед (32), Зеленкевич (36) - Шибінський (39).
Попередження: Шибінський (22). Вилучення: Колодинський (35, удар суперника).
На 35-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 6-метровий (воротар).

Перше кубкове протистояння "Візи-Вторми" з дніпровським "Human-ом" видалося доволі непростим для івано-франківців. До честі гостей, які виступають в місцевому аматорському чемпіонаті, підопічні Михайла Бєляєва показали змістовну організовану гру, що стало певною несподіванкою для господарів паркета. До перерви "мануфактурники" дуже довго не могли подолати захисні редути дніпрян. І лише на 13-й хвилині індивідуальна майстерність Андрія Сімки, який ударом-парашутом перекинув голкіпера, дозволила нарешті відкрити рахунок. Ще одного разу після пострілу Москалика м'яч влучив у стійку воріт.

У другому таймі гравці "Human-а" віддали ініціативу супернику, грамотно діючи "другим" номером. До того ж, вони часто вдавалися до пресингу на чужій половині. Мінімальним рахунок протримався до 32-ї хвилини, аж поки Назар Швед після розіграшу кутового пробив з восьми метрів, і м'яч рикошетом від ноги Бєляєва опинився у сітці воріт - 2:0. А через три хвилини той же Швед у штрафній суперника відібрав м'яча у граючого тренера гостей і відпасував під удар Сімці - 3:0.

На цій же 35-й хвилині під час навісу "Візи-Вторми" з кутового пролунав свисток, а за мить Подолюк таки вразив ворота. Проте цей гол не було зараховано, оскільки арбітр показав пряму червону картку Колодинському за удар рукою суперника під час боротьби у штрафному. Однак Кушецький з шестиметрового не зумів переграти голкіпера дніпрян Олексія Шальнєва. Щоправда, всього за лічені секунди господарі таки зуміли реалізувати ігрову більшість. Це вже Сімка виступив асистентом для Зеленкевича, який з метра розстріляв порожній кут воріт - 4:0.

Втім, залишити свої ворота "сухими" підопічним Івана Скіцка не вдалося: на передостанній хвилині матчу у швидкій контратаці Ярослав Шибінський "розмочив" рахунок у першій серії кубкового протистояння, залишивши своїй команди шанс на повторну домашню гру, що 8 грудня відбудеться у Дніпрі.

Джерело – Прес-служба «Віза-Вторми»

"Human" (Дніпро) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - 2:3 (2:3)
8 грудня 2018 року. 13:15. Дніпро. Спорткомплекс УДХТУ. 150 глядачів.
Human: О.Шальнєв - Петренко, Шибінський, Клименко, Бессонов - Білоус, Цимбал-к, Шкатула, Беденок - Бєляєв.
Віза-Вторма: Борсук (Макогон, 21) - Сімка, Швед, Баланик, Кіндратів - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Зеленкевич, Сем'янчук.
Голи: Білоус (5), Бєляєв (17) - Швед (6, 11), Данів (10).
На 18-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 10-метровий (воротар).

Вчетверте в своїй історії "Віза-Вторма" пробилася до 1/8 фіналу Кубка України! На другому попередньому етапі розіграшу підопічні Івана Скіцка двічі перемогли дніпровський "Human". Як і в Івано-Франківську, у повторній грі глядачі стали свідками 5 забитих м'ячів, причому всі вони побували у воротах до перерви.

Господарі зуміли відкрити рахунок на 5-й хвилині після несподіваного дального удару Павла Білоуса. Щоправда, за кілька секунд Назар Швед зрівняв цифри на табло, а на екваторі першого тайму гості вже були попереду 3:1. Спершу Назар Данів закрив дальню стійку після розіграшу ауту, а згодом Швед на швидкості перехитрив захисника і голкіпера.

Заробивши п'ять фолів, "Human" на своєму м'ячі намагався потримати м'яча при грі з п'ятим польовим. На 17-й хвилині дніпровська команда таки розіграла чисельну більшість, і граючий тренер Михайло Бєляєв скоротив відставання у рахунку. За хвилину господарі перевершили ліміт фолів, однак Кушецький з 10-метрового не зумів переграти голкіпера.

У другому таймі гості з Івано-Франківська впевнено контролювали перебіг подій на майданчику, створили кілька небезпечних моментів, але не зуміли їх реалізувати. "Мануфактурники" віддали ініціативу супернику, який намагався бодай зрівняти разхунок, і на класі довели гру до логічної перемоги. Отож, 7:3 за сумою двох кубкових матчів, і "Віза-Вторма" долає другий попередній етап.

Далі в боротьбу за трофей вступають 10 клубів Екстра-ліги. Хто стане наступним суперником підопічних Івана Скіцка - дізнаємось наступного тижня, коли відбудеться жеребкування 1/8 фіналу. Матчі цієї стадії заплановані на 19 січня та 2 лютого 2019 року. А вже найближчого четверга, 13 грудня, "Віза-Вторма" зіграє у Слов’янську - з "Авангардом" у матчі 7-го туру Першої ліги.

Джерело - Прес-служба ФК "Віза-Вторма"

Манзана (Київ) – Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 5:3 (2:0)
Накаєв, 13, Кодацький, 20, Войтенко, 21, Сандецький, 22, Нестерук, 38 – Калмацуй, 31, Солодов, 34, Моторний, 38
Попередження: Пекний, 31 – Подлазнік, 37, Моторний, 38, Калмацуй, 39, Лоскутов, 39

Епіцентр К-Таїрова (Одеса) - Манзана (Київ) 2:1 (2:1)
Солодов, Варвонець  - Накаєв

Food Centre-СумДУ (Суми) – РКЦ-БУД (Дніпро) 5:2 (4:1)
Велієв, 2, Прощенко, 3, Сорока, 9, Катеринін, 16, Острога, 25 – Андрєєв, 20, Ю. Коваль, 39
Попередження: Катеринін, 13, Козаченко, 22 - Ю. Коваль, 8

«РКЦ-Буд» — «Food Centre-СумДУ» — 1:8 (1:3)
«РКЦ-Буд»:
Аникеев — Гора, Коваль, Делятинский, Порхун, Дмитриев, Зелёный, Павлюченко, Кадомцев — Андреев
«Food Centre-СумДУ»: Козаченко (Петухов) — Зеленский, Мысловский, Велиев, Острога, Прощенко, Игумнов, Катеринин, Сорока, Довгополов
Голы: Делятинский, 10 — Острога, 8, Мысловский, 11, Прощенко, 20, Сорока, 22, Катеринин, 27, 40, Довгополов, 37, Игумнов, 39
Предупреждения: Делятинский, 33 — Острога, 21, Козаченко, 36, Довгополов, 38, Мысловский, 38

«Продэксим-2» (Херсон) – «Viva Cup» (Харьков) – 4:4 (4:1)
25 ноября. Кубок Украины. Второй предварительный раунд. Первый матч
Херсон. Спорткомплекс ХДЮКФВ №5
Арбитры: Александр Максименко (Николаев), Олег Гопка (Черкассы)
«Продэксим-2»: 41. Андрей Заец – 32. Никита Ильин, 77. Максим Кошевой, 88. Эдуард Волков, 25. Виталий Поплевичев (к) – 92. Евгений Кукалев, 22. Андрей Поплевичев, 99. Владимир Маевский, 97. Максим Савенко, 30. Артем Литвиненко, 7. Владислав Назаренко – 16. Владислав Масалов
Старший тренер Дмитрий Бербенцев
«Viva Cup»: 99. Никита Шапошников (27. Алексей Чеканов, 21) – 23. Владислав Собран, 88. Артем Головень, 15. Илья Терентьев, 95. Максим Панасенко – 12. Константин Сколотий (к), 8. Владислав Васильев, 11. Евгений Пугач, 70. Кирилл Куделя – 1. Руслан Положий
Главный тренер Роман Перадзе
Голы: Максим Кошевой, 1, Владимир Маевский, 9,19, Виталий Поплевичев, 16-с пенальти – Антон Масленников, 13, Артем Головень, 26, Илья Терентьев, 32, Владислав Васильев, 39
Предупреждения: Илья Терентьев, 16, Кирилл Куделя, 24, Алексей Чеканов, 39

Вторая команда «Продэксима» провела первый матч Второго предварительного раунда Кубка Украины, в которой её соперником был один из лучших аматорских клубов Украины «Viva Cup», представляющий Харьков. Правда, на эту игру соперник херсонцев прибыл без ряда опытных футболистов, но и без них харьковчане – весьма боеспособная команда.
Для наших молодых ребят было важно не стушеваться в стартовые минуты и играть в ту игру, в которую они умеют. Боевой настрой на матч и нацеленность на удар привела к взятию ворот «Viva Cup» уже на 6 (!) секунде, когда после дальнего удара Виталия Поплевичева Кошевой в штрафной на мгновение опередил Шапошникова и переправил мяч в ворота.
Пропущенный мяч не на шутку завел харьковчан, которые заиграли более зло и много били по воротам. На 5-й минуте Собран был близок к голу, но после его опасного удара «Продэксим-2» выручил Заец. При атаках гостей «продэксимовцев» появился простор для ответных выпадов, и на 7-й минуте Кошевой немного пожадничал, когда оказался один перед голкипером гостей вместе со своим партнером по команде. Спустя же две минуты Маевский, подобрав мяч у своей штрафной, пробежался через всю площадку, после чего с носка пробил без шансов для Шапошникова.

Игра полностью раскрылась, и атаки понеслись как в одну, так и в другую сторону. Работы было предостаточно у обоих голкиперов, но в обмене ударами преуспел «Viva Cup», когда на 13-й минуте Масленников с дуги пробил точно в угол ворот. Тут же гости провели еще несколько атак, и чтобы херсонцы могли взять паузу, старший тренер «Продэксима-2» Дмитрий Бербенцев за 6.26 до перерыва попросил тайм-аут.

Наши ребята стали играть выше против соперника, но в атаках не было завершения. А вот Панасенко очень прилично приложился к мячу метров с 15-ти, и Заеца подстраховала штанга. Спустя же минуту преимущество «Продэксима-2» выросло до двух мячей. Кошевой головой пробил по воротам, и мяч приняла на себя рука Терентьева, который находился в штрафной. Арбитры указали на «точку», и пенальти четко реализовал Виталий Поплевичев.

Напряжение на площадке нарастало, поскольку гости были решительно настроены развернуть игру. Однако на 19-й минуте наши ребята провели образцовую контратаку, которую ударом с двух метров завершил Маевский. Важно было удержать этот счет до перерыва, и в этом Заецу за считанные секунды до сирены помог Кукалев, когда после удара со средней дистанции остановил мяч на линии ворот.

Первая минута второго тайма подходила к завершению, как в нужном месте у херсонских ворот оказался Кошевой, который не позволил мячу оказаться в сетке после удара Панасенко. В целом же, «Продэксим-2» перешел на классическую игру вторым номером, встречая соперника от середины и компактно действуя на своей половине. «Viva Cup» в этой ситуации не раз и не два беспокоил Заеца дальними ударами, и наш голкипер действовал надежно. Невероятно опасно было на 26-й минуте после удара Головеня из пределов штрафной – Заец успел ногой остановить мяч. Но в следующей атаке после удара того же Головеня мяч таки оказался в воротах.

Этот гол ничего не поменял кардинально на площадке – молодым «продэксимовцам» по-прежнему приходилось много отрабатывать в обороне. Увы, ошибок было многовато, и на 32-й минуте Терентьев, обыгравшись в стеночку с партнером по команде, сократил отставание «Viva Cup» до минимума.

Счет на табло стал очень скользким, и каждая из команд была настроена, чтобы изменить его в лучшую для себя сторону. За 1.22 до сирены Роман Перадзе взял тайм-аут, после которого гости провели атаку правым флангом, а прострел на дальнюю замкнул Васильев.

Итак, 4:4 – первая игра «Продэксима-2» и «Viva Cup» не выявила очевидного фаворита, а кто же продолжит своё движение по кубковой дистанции, назовет ответный матч, который 9 декабря состоится в Харькове.

Источник - Пресс-служба МФК «Продэксим»

Viva Cup (Харьков) - Продэксим-2 (Херсон) 6:0 (3:0)
Голы:
Терентьев, Батагов, Васильев, Якунин, Масленников, Куделя

В ответном матче Второго предварительного раунда Кубка Украины перед херсонским «Продэксимом-2» в Харькове стояла конкретная задача – для выхода в 1/8 финала нужно было только побеждать. Сложности в её решении добавляло то, что харьковский «Viva Cup» в домашней игре укрепил свои ряды опытными футболистами: Кондратюком, Якуниным и Батаговым.

Тем не менее, наша молодежь смело начала игру, и на 2-й минуте Максим Савенко, оказавшись перед Чекановым, мог открывать счет, но голкипер хозяев не дал себя переиграть. Харьковчане ответили тоже очень остро – на 4-й минуте Терентьев ударом слева с острого угла пробил в штангу. Игра так и продолжалась на встречных курсах, на 6-й минуте Савенко удался прицельный удар под перекладину, но и здесь хозяев выручил Чеканов. В нескольких эпизодах и Заецу приходилось вступать в игру, страхуя своих партнеров.

Однако на 9-й минуте «Viva Cup» смог подобрать ключи к херсонским воротам – Терентьев принял мяч в 10-ти метрах от ворот, за счет финта вышел на ударную позицию и отправил мяч в сетку. В следующей атаке тот же Терентьев мог удваивать счет, но у него успел снять мяч с ноги Виталий Поплевичев. Однако второй мяч в наши ворота все-таки состоялся – Батагов в жестком стыке отобрал мяч у Белана, после чего пробил без шансов для Заеца. Ну, а чуть позже – по классике футбола. Стоило Савенко в ближнем бою не пробить Чеканова ударом из пределов штрафной, как харьковчане провели контратаку, точку в которой поставил Васильев. 13-я минута – 0:3, и наставнику «Продэксима-2» Дмитрию Бербенцеву пришлось брать тайм-аут.

За минуту футболистам удалось успокоиться, взять себя в руки и продолжить биться за результат. На 17-й минуте немного удачи не хватило Савенко, когда после его удара с дуги мяч угодил сначала в ногу харьковскому голкиперу, а от неё в штангу. Вскоре «продэксимовцы» получили право на штрафной, однако сильнейший удар Виталия Поплевичева не стал проблемой для Чеканова. Первый тайм завершился атаками «Продэксима-2», но счет так и не изменился.

Бодро начал «Продэксим-2» с возобновлением игры. Прошло всего 25 секунд, как Кошевой пробил с низом с 8-ми метров, но Чеканов правильно выбрал место в воротах и ногой отбил мяч. Стоило нашим ребятам чуть раскрыться, как Батагов в контратаке оказался на перспективной позиции, и только удачная игра Заеца уберегла херсонцев от гола. Тем не менее, нашим ребятам нужно было искать своё счастье в атаках. На 26-й минуте «продэксимовцы» хитро разыграли штрафной с выводом Кошевого на удар, но эту задумку соперник успел прочитать, и удар был заблокирован. Кошевой был в центре внимания и на 29-й минуте, причем дважды. В первом случае после слалома к воротам Чеканова он так и не смог пробить по воротам, через считанные секунды уже таки пробил, но рядом с девяткой.

Мяч не шел в ворота харьковчан, и постоянно оказывать давление на хозяев нашей молодежи было сложно. «Viva Cup», спокойно работая в обороне, не упускал свои шансы для ответных атак, и на 33-й минуте Пугач был очень близок к голу, но пробил сначала в штангу, а чуть позже его удар отразил Заец.

За 6.16 до конца второго тайма Дмитрий Бербенцев взял тайм-аут, после которого Заец начал играть пятым полевым. При игре «5 на 4» со стороны наших ребят было и держание мяча, и дальние удары Виталия Поплевичева, но результативного удара так и не было. Когда же при розыгрыше пятого пошли ошибки, мячи посыпались в пустые ворота – сначала от Якунина, а затем и от Масленникова. Подвел же итог матчу Куделя, реализовав контратаку хозяев.

«Продэксим-2» выбыл из Кубка Украины, но, тем не менее, опыт таких матчей с сильным и квалифицированным соперником для роста мастерства футболистов переоценить сложно.

Королівський смак (Світловодськ) - Володимир (Тиврів) 1:6 (0:1)