БразилияМаноэл Тобиас: «Не сомневаюсь, что мое наследие победило во всех смыслах»РумынияФлорин Игнат: «Очень хорошо, что чемпион определится на площадке»КазахстанБекет Парух: «Провожу время с пользой: много читаю, привожу в порядок душу и тело»ДнепровскаяБудівництво Палацу спорту у Кам’янському дійшло до екваторуИспанияПауло Роберто: «Победа над Бразилией на турнире в Сингапуре в 1997 году разделила все на до и после»Экстра-лигаКирило Ципун: «І в риболовлі, і у футзалі треба хоч що-небудь спіймати»Италия«Аква&Сапоне»: Белларте уходит, Маммарелла остаетсяРоссияСими Сайотти продолжит защищать цвета МФК КПРФЮношеский футзалБогдан Шпирка: «В 16 років діти вже можуть самі вибрати куди їм краще в футбол чи в футзал»ИспанияБорха Диас: «Отмена сезона видится мне самым реальным вариантом»Бразилия100% матчей бразильской LNF в интернете и на ТВПольшаВ наступному сезоні в польській Екстракласі зіграють 18 команд ПольшаАнджей Шлапа: «Мы заслужили эту золотую медаль»Детский футзалВіктор Пархоменко: «Переконаний, що доки футзал не стане хоча б олімпійським видом спорту, ми не маємо права зосереджуватися тільки на ньому»БразилияРодриго: «Хочу завершить карьеру в сборной после чемпионата мира»РоссияАртем Ниязов: «Барселона»? Лучшего жребия не могло быть!»Экстра-лигаДмитро Сорокін: «У роботі з Хаві Родрігесом було чимало сюрпризів»ИспанияДавид Марин – новый главный тренер «Сарагосы»Экстра-лига«Продексім» – чемпіон України-2019/20ИспанияФутзал в Испании может получить профессиональный статус

Кубок України серед жіночих команд ЗВО. Другий день. 21 гол Шульги за 2 матчі

У другий день розіграшу Кубка України серед команд Вищих навчальних закладів України було заплановано вісім поєдинків.

Група А

2 тур

НУ «Львівська політехніка» (Львів) – ОНАЗ ім. Попова (Одеса) – 3:0
Куп’як (1), Грила (20), Кибиш (30)
ОНАЗ ім. Попова: Гімішлі – Волна, Романченко, Спинзурат, Лунгу, Бондарева, Янєва, Кобилко, Філіпенко, Чудак, Шанга, Дегтяренко, Старченко.
Попередження: Гімішлі (8)
На 8-й хвилині Куп’як (НУ «Львівська політехніка») не реалізувала 6-метровий.

Початок дня розпочався із поєдинку між НУ «Львівська політехніка» та ОНАЗ (Одеса). Вже на першій хвилині зустрічі рахунок було відкрито, капітан львів’янок Соломія Куп’як вивела свою команду вперед – 1:0. Далі у матчі була боротьба, але деяка перевага була на стороні команди зі Львова. На 18 хвилині рахунок було збільше. Вийшовши сам на сам результативним ударом відзначилась 17-й номер львів’янок – 2:0. Одеська команда старалась зменшити відставання у рахунку. У другій частині поєдинку команді з львівського ВУЗу вдалось ще один раз відзначитись у воротах суперника. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок матч – 3:0 на користь «Львівської політехніки».

«Юнга-Морська академія» (Одеса) – ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків) – 0:14
Бурлаченко (1), Степаненко (2, 8), Васковець (3), Єрьоменко (4, 32), Мугурдінова (7, 10, 19, 25), Чиженок (14), Шевела (16), Калягіна (22), Дичко (26)
«Юнга-Морська академія»: Треля – Кір’янова, Сорокіна, Мокану, Скріпніченко, Глуган, Ястребова, Іванченко, Атанова, Кузнєцова, Юрік.
ХНЕУ ім. Кузнеця: Рябовол – Дичко, Васковець, Бурлаченко, Степаненко, Шевела, Шалімова, Мугурдінова, Дударчук, Єрьоменко, Чиженок, Калягіна.
Попередження: Мокану (17)

Фаворитом цього поєдинку вважалась харківська команда, яка є більш досвідченішою за суперника. Це підтвердилось вже на старті матчу. Вже на 7-й секунді зустрічі рахунок було відкрито, результативний удар записали у свій актив харків’янки – 0:1. Матч продовжився не за планом одеської команди. До кінця першої частини гри рахунок на табло був розгромний – 0:10 на користь харківських футзалісток. Дублем відзначились Васковець, Мугурдінова та Степаненко. Ще по одному голу у свій актив додали Єрьоменко, Шевела та Чиженок. Другий тайм розпочався іх атак харків’янок. На 32-й хвилині відзначила Анастасія Калягіна. «ХНЕУУ» повністю володів перевагою у грі, що і перейшло у ще два результативні удари команд. Спершу, чудовим дальнім ударом збільшила рахунок у матчі Мугурдінова. А 13-й гол у актив «ХНЕУ» принесла капітан команди Яна Дичко. За вісім хвилин до закінчення матчу, тренер одеситок вирішив завершити поєдинок, тому фінальний рахунок 0:13 на користь «ХНЕУ».

Група В

2 тур

ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) – НПУ ім. Драгоманова (Київ) – 0:29
Шульга (3, 8, 10, 11, 15, 17, 23, 28, 31, 33, 34, 39), Застела (4, 5), Гриценко (5, 9, 14, 15, 28, 38, 40), Дудка (17, 23),Козаченко (19, 27), Підгорна (22, 25, 27, 27)
ПНПУ ім. Ушинського: Мігалко, Храмова – Тарасюк, Смірнова, уц, Жулкевська, Смаль, Байкул, Кісельова, Мирза.
НПУ ім. Драгоманова: Митрофанська, Ковальчук – Дудка, Гриценко, Шульга, Підгорна, Застела, Козаченко.

Цей поєдинок мав став для одеситок справжнім «екзаменом». Футзалістки із столиці України вважаються одним із фаворитів цього розіграшу Кубка України. Вже на першій хвилині зустрічі Анна Шульга відкрила рахунок на табло. Повна перевага у матчі була на стороні НПУ Драгоманова. До 15-ї хвилини щось неймовірне було на майданчику, голами у ворота суперників чергувались Ксенія Гриценко та Анна Шульга. Ксенія поповнила свою гольову скарбничку чотирма результативними ударами, Анна ж відзначилась у воротах суперниць п’ять разів. Перший тайм завершився із «хокейним» рахунком – 0:14. Дубль також на рахунку Анастасії Застели, ще по одному м’ячу відзначились Вікторія Дудка та Христина Козаченко.
У другій частині гри київські футзалістки відзначились ще 15-ть разів. Справжнім голеадором стала капітан команди Анна Шульга, котра додала у свій актив ще шість м’ячів, загалом у поєдинку Анна відзначилась 11-ть разів, це неймовірний результат! Також хет-триком у другій половині гри відзначилась Ксенія Гриценко. По одному голу у актив додали Козаченко, Дудка та тричі відзначилась Підгорна. Одеській команді так і не вдалось відзначитись у воротах київських дівчат, але один гол змогли все-таки забити, хоча у власні ворота. Заключний рахунок матчу розгромний – 0:29 на користь НПУ Драгоманова. Це вже друга перемога з великм рахунком для київської команди.

ОДАУ (Одеса) – СумДУ (Суми) – 1:4
Канни (16) – Богомолова (5), Самусенко (22), Пасічко (39 – автогол), Ємельянова (40)
ОДАУ: Мельник, Позлебіна – Гаврилюк, Аркуша, Дорошенко, Канни, Пасічко, Передиренко, Тихонова, Цибульська.
СумДУ: Дверницька – Пахненко, Богомолова, Шеремет, Кальченко, Ємельянова, Самусенко, Гурняк, Кондратенко, Безверха.

Першими у цьому матчі відзначились дівчата з міста Суми. На 5-й хвилині зустрічі чудовим ударом зі штрафного відзначився 5-й номер команди гостей у цьому матчі. Гра на майданчику була рівна. Проте. За декілька хвилин одеська команда зрівняла рахунок у матчі, після невдалих дій в обороні м’яч відскочив до 9-го номера госпдарів матчу, рахунок рівний – 1:1. Перший тайм завершився бойовою нічиєю. У другій половині зустрічі сумським СумДУ вдалось вийти вперед у рахунку. Одеські дівчата зі всіх сил старались йти вперед та зрівняти рахунок, але не зуміли та пропустили наприкінці зустрічі ще два м’ячі у свої ворота. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу СумДУ – 1:4.

Група А

3 тур

ОНАЗ ім. Попова (Одеса) – ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків) – 0:9
Степаненко (1, 19), Дичко (4, 10), Шевела (8), Мугурдінова (10, 11, 19), Дударчук (16)

Третій тур Кубка України розпочався із матчу між ВУЗами Одеси та Харкова. Де, господарями матчу був ОНАЗ на яких чекала не «легка прогулянка» із ХНЕУ. Вже на 5-й хвилині зустрічі рахунок матчу був 0:2 на користь харків’янок. Спершу, після удару Христини Степаненко м’яч торкнувшись ноги суперниці влучив у ворота – 0:1. Футзалістки ХНЕУ старались атакувати позиційно. Прицільний удар із дальньої дистанції завдала Яна Дичко – 0:2 на користь команди з Харкова. ХНЕУ повністю контролював хід матчу. Юлія Дударчук розпочала атаку своєї команди, пройшла флангом та віддала пас на Шевелу, яка влучно пробила кіпера суперників – 0:3. Капітан команди Яна Дичко вирішила самостійно пройти до воріт суперника та влучно пробила, воротар не зміг врятувати свої володіння – 0:4. На 10-й хвилині п’ятий гол у матчі на свій рахунок записала Інна Мугудінова. За декілька секунд Інна знову відзначилась у воротах суперниць. Рахунок матчу на 12 хвилину складав вже 0:6 на користь гостей зустрічі. На 16-й хвилині відзначилась 18-й номер харків’янок Юлія Дударчук, яка у «більярдному стилі» забила гол у ворота одеської команди. Наприкінці першого тайму футзалістки ХНЕУ відзначились ще двічі, Мугудінова та Степаненко додали у свій актив по одному м’ячу. Фінальний результат матчу – 0:8.

НУ «Львівська політехніка» (Львів) – «Юнга-Морська академія» (Одеса) – 3:2
Куп’як (3, 5), Грила (10) – Іванченко (6), Мокану (20)
НУ «Львівська політехніка»: Пецюк – Данольчук, Кибиш, Нос, Грила, Свиридюк, Петрусевич, Пиріг, Куп’як, Ярема, Мороз.
Попередження: Куп’як (19) – Скріпніченко (18)
На 39-й хвилині Юрік («Юнга-Морська академія») не реалізувала 10-метровий.

Далі на любителів футзалу чекав матч поєдинок між командами зі Львова та Одеси. Цей поєдинок тримав у напрузі до фінального свистка. Капітан команди зі Львова Соломія Куп’як повела свою команду вперед із перших хвилин. Вже на 3-й хвилині після перехвату Соломія відзначилась у воротах суперниць – 1:0, львівські дівчата вийшли вперед. Все тій же Соломії Куп’як, яка є лідером команди вдалось подвоїти рахунок у матчі. Куп’як пройшла флангом та забила гол у ворота суперниць, м’яч пролетів поміж ніг голкіперу. Команді з Одеси вдалось забити один гол та дещо скоротити рахунок. За декілька хвилин львів’янкам вдалось відзначитись третім результативним ударом, проте, недовго рахунок у матчі тривав із різницею у два голи. Наприкінці першого тайму одеситкам вдалось скоротити рахунок до мінімуму – 3:2. Вся друга половина поєдинку була у боротьбі. На заключних хвилинах матчу суддя поставив пенальті у ворота львів’янок. До виконання підійшла голкіперша команди, але реалізувати 11-метровий їй не вдалось. Рахунок матчу – 3:2 на користь «Львівської політехніки».

Група В

3 тур

ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) – ОДАУ (Одеса) – 5:2
Тарасюк (7, 27, 30), Мельник (30 – автогол), Смаль (35) – Тихонова (10), Канни (13)

Рахунок матчу відкрили господарі поєдинку – 1:0. На 10-й хвилині ОДАУ вдалось зрівняти рахунок на табло, а згодом і вийти вперед у матчі. Проте, ще у першому таймі господарі зрівняли рахунок. Перша половина гри – 2:2. Після такого першого тайму всі очікували на не менш результативне продовження зустрічі. Команди пішли на перерву. На жаль, у другому таймі дисциплінована гра в обороні ОДАУ посипалась. Після вибивання від воротаря, м’яч підхопила 8-й номер команди ПНПУ Одеса, обіграла захисника та завдала точного удару у ствір суперниць – 3:2. Після пропущеного голу ОДАУ створила декілька небезпечних моментів біля воріт суперниць, але завершити результативно жодну з атак не змогли. На 29 хвилині ПНПУ збільшив рахунок на табло – 4:2. Хороша атака вдалось ПНПУ Одеса, яка завершилась результативним ударом 8-го номера команди господарів матчу, цей гол поставив крапку на табло. Матч завершився з рахунком – 5:2

НПУ ім. Драгоманова (Київ) – СумДУ (Суми) – 18:1
Шульга (1, 12, 13, 22, 25, 29, 30, 34, 39, 40), Гриценко (5, 23, 28), Дудка (26, 32), Козаченко (31, 32, 34) – Пахненко (19)

Цей матч став заключним у другому дні розіграшу Кубка України. Анна Шульга повела свою команду вперед та відкрила рахунок у матчі вже на першій хвилині – 1:0. Далі свій темп гри київські футзалістки лише нарощували. Ксенія Гриценко подвоїла рахунок у матчі – 0:2. До екватору першого тайму дівчата з Сум грали дисципліновано та не пропустили. Третій гол у зустрічі записала у свій актив Анна Шульга. За декілька секунд Анна знову відзначилась у воротах суперниць – хет-трик на її рахунку станом всього лиш на 13-ту хвилину гри. Гостям матчу вдалось відзначитись у воротах суперниць – 4:1. Додамо, що це перший пропущений гол київської команди у цьому розіграші Кубка України. Свисток на перерву зафіксував рахунок – 4:1. Команди пішли на відпочинок. Другий тайм з центра поля розпочали київські дівчата та активніше розпочали тайм за суперниць. За дві хвилини НПУ Драгоманова забив двічі, голи на свій актив записали Анна Шульга та Ксенія Гриценко – 6:1.

За декілька хвилин Шульга додала у свою гольову скарбничку ще один гол, це вже п’ятий м’яч на її рахунку у цій зустрічі. На 26-й хвилині гол у ворота суперниць забила Вікторія Дудко. Після позиційної атаки дальній удар завдала Ксенія Гриценко та влучила прямо у верхню «дев’ятку». На 29-й хвилині Шульга вкотре відзначилась результативним ударом. За декілька секунд Анна завдала сильно удару із дальньої дистанції, м’яч пролетів поміж рук голкіперу – 11:1. На 31-й хвилині рахунок у матчі став абсолютно розгромним, гол у активі Христини Козаченко. Шульга розпочала атаку команди, віддала пас на Гриценко, а Ксенія елегантно переправила м’яч на Вікторію Дудку – 13:1. На 32-й хвилині Козаченко відзначилась дублем у матчі. Наступні два голи НПУ Драгоманова у матчі забила Анна Шульга та Христина Козаченко, яка оформила хет-трик. Далі кіпер київської команди пішла вперед, щоб спробувати відзначитись голом, великий рахунок матчу це дозволяв зробити. На заключних хвилинах зустрічі Анна Шульга відзначилась ще двічі, це вже десятий м’яч у цій зустрічі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 18:1 на користь НПУ Драгоманова. Додамо, що Анна Шульга стала справжнім голеадором, відзначившись за три матчі 26 голами! Це неймовірна результативність.

За підсумками сьогоднішніх матчів визначились пари команд, які зіграють за підсумкові місця, а також фіналісти Кубку України.