Экстра-лигаМаксим Бессалов: «Хаві Родрігес – це людина із зовсім іншим менталітетом»БразилияМаноэл Тобиас: «Не сомневаюсь, что мое наследие победило во всех смыслах»РумынияФлорин Игнат: «Очень хорошо, что чемпион определится на площадке»КазахстанБекет Парух: «Провожу время с пользой: много читаю, привожу в порядок душу и тело»ДнепровскаяБудівництво Палацу спорту у Кам’янському дійшло до екваторуИспанияПауло Роберто: «Победа над Бразилией на турнире в Сингапуре в 1997 году разделила все на до и после»Экстра-лигаКирило Ципун: «І в риболовлі, і у футзалі треба хоч що-небудь спіймати»Италия«Аква&Сапоне»: Белларте уходит, Маммарелла остаетсяРоссияСими Сайотти продолжит защищать цвета МФК КПРФЮношеский футзалБогдан Шпирка: «В 16 років діти вже можуть самі вибрати куди їм краще в футбол чи в футзал»ИспанияБорха Диас: «Отмена сезона видится мне самым реальным вариантом»Бразилия100% матчей бразильской LNF в интернете и на ТВПольшаВ наступному сезоні в польській Екстракласі зіграють 18 команд ПольшаАнджей Шлапа: «Мы заслужили эту золотую медаль»Детский футзалВіктор Пархоменко: «Переконаний, що доки футзал не стане хоча б олімпійським видом спорту, ми не маємо права зосереджуватися тільки на ньому»БразилияРодриго: «Хочу завершить карьеру в сборной после чемпионата мира»РоссияАртем Ниязов: «Барселона»? Лучшего жребия не могло быть!»Экстра-лигаДмитро Сорокін: «У роботі з Хаві Родрігесом було чимало сюрпризів»ИспанияДавид Марин – новый главный тренер «Сарагосы»Экстра-лига«Продексім» – чемпіон України-2019/20

Кубок України серед жіночих команд ЗВО. НПУ захистив свій титул володаря Кубка

У заключний день розіграшу Кубка України команди визначали, хто яке місце посяде та хто ж стане володарем кубка України.

Матч за 7-ме місце
«Юнга-Морська академія» (Одеса) – ОДАУ (Одеса) – 5:0 (технічна перемога команди «Юнга-Морська академія» через неявку суперників на матч)

Матч за 5-те місце
ОНАЗ ім. Попова (Одеса) – ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) 8:1 (4:1)
Бондаренко (5, 17)Романенко (9, 10, 25, 30, 39), Волна (33) – Талеп (8)
ОНАЗ ім. Попова: Гімішлі – Лунгу, Волна, Бондаренко, Янєва, Кобилко, Романенко, Цанга, Старченко, Спинзурат, Чудак, Дегтяренко.
ПНПУ ім. Ушинського: Мігалко, Храмова – Тарасюк, Смірнова, Буц, Жулкевська, Талеп, Смаль, Байкул, Кісельова, Мирза.
Попередження: Кобилко (8)

Хоча це матч був не за призові місця, але команди були налаштовані рішуче на перемогу. У матчі за п’яте місце зустрілись дві одеські команди. Вже на 5-й хвилині зустрічі рахунок було відкрито, відзначились футзалістки ОНАЗ – 1:0. Далі дівчата, які представляють ПНПУ провели декілька небезпечних атак, але не зуміли їх реалізувати. На 8-й хвилині ПНПУ вдалось зрівняти рахунок, проте, довго рахунок рівний не протримався, вже за декілька секунд ОНАЗ знову вийшов вперед у рахунку – 2:1. А на 10-й хвилині «дев’ятка» господарів матчу збільшила перевагу своєї команди ще в один гол. На 17-й хвилині рахунок став вже розгромним – 4:1. У першій частині гри команди більше не відзначались та пішли на короткий відпочинок.

Другу половину зустрічі активно розпочали обидві команди. На 25-й хвилині гравчиня ОНАЗ Марія Романченко забила п’ятий м’яч команди та оформила хет-трик. За п’ять хвилин все та ж Романченко забила вже свій четвертий м’яч у зустрічі. Небезпечна атака у виконанні ПНПУ, кіпер виявилась готова до такого удару. А тим часом, ОНАЗ далі продовжував збільшувати свою перевагу у рахунку – 7:1. Наприкінці поєдинку «дев’ятка» ОНАЗ оформила свій п’ятий гол у матчі. Небезпечний удар зі штрафного у виконанні ПНПУ, воротар на місці. Ще одмн момент у гостей матчу, впритул футзалістка розстрілювала ворота – кіпер врятувала свої володіння. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок матчу – 8:1, ОНАЗ посів 5-ту сходинку у розіграші Кубка України.

Матч за 3-тє місце
НУ «Львівська політехніка» (Львів) – СумДУ (Суми) 3:0 (1:0)
Куп’як (4, 39 – з 10-метрового), Кибиш (38)
НУ «Львівська політехніка»: Пецюк – Кибиш, Куп’як, Ярема, Пиріг – Грипа, Петрусевич, Нос, Свиридюк, Мороз, Домальчук.
СумДУ: Дверницька – Пахненко, Богомолова, Ємельянова, Самусенко – Кальченко, Кондратенко, Гурняк, Шеремет, Безверха.
Попередження: Куп’як (39) – Богомолова (29), Кондратенко (29), Гурняк (32)
Вилучення: Богомолова (39)
На 39-й хвилині Куп’як (НУ «Львівська політехніка») не реалізувала 10-метровий.

У цьому матчі команди боролись за звання «Бронзових призерів Кубка України». Вже на початку зустрічі небезпечно пробивала Соломія Куп’як – воротарка врятувала ворота. На 6-й хвилині львів’янки вийшли вперед, капітан команди Куп’як завдала прицільного удару та переграла воротаря – 1:0. Майже вся небезпека львівської команди йде зі сторони активної Куп’як. На заключних хвилинах першого тайму велику кількість нагод була у західної команди. Грипа несла загрозу воротам суперника, ворота врятувала голкіперка СумДУ. Зрівняти рахунок у першій частині гри господарям матчу не вдалось. Команди пішли на відпочинок за мінімального рахунку – 1:0.

Другий тайм автивно розпочали обидві команди. Львів’янка Пиріг сильно пробила по воротах суперниць, воротар на місці. На 27-й хвилині Соломія Куп’як зробила простріл у штрафний майданчик, але захисники вибили м’яч на кутовий. У праву «дев’ятку» цілила капітан львів’янок, воротарка врятувала свої ворота. Далі непоступлива боротьба перетворилась у декілька жовтих карток для футзалісток. Знову потужний удар від Куп’як, воротарка Аліна Дворницька рятує свою команду від пропущеного голу. 38 хвилина небезпека біля воріт львів’янок, Пецюк врятувала свою команду.  На 38-й хвилині львів’янки збільшують свою перевагу, Юлія Кібиш вдало реалізувала вихід сам на сам з воротаркою – 2:0. Львівська команда стала ще ближчою до бронзових нагород. В останню хвилину СумДУ зіграли із п’ятим польовим. Катерина Богомолова залишає свою команду в меншості на останній хвилині зустрічі. Куп’як реалізувала дабл-пенальті – 3:0. Вкінці зустрічі зовсім посипалась команда із Сум. Ще один дабл-пенальті, але цього разу Куп’як не змогла його реалізувати, воротарка витягнула цей удар. Фінальний свисток, «Львівська політехніка» – бронзовий призер Кубка України серед студентів.

Фінал
ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків) – НПУ ім. Драгоманова (Київ) 1:2 (1:0)

Голи: Шевела (20) – Гриценко (21), Шульга (35)
ХНЕУ ім. Кузнеця: Рябовіл – Дичко, Бурлаченко, Степаненко, Мугурдінова – Дударчук, Шевела, Чиженок, Калягіна – Шалімова.
НПУ ім. Драгоманова: Митрофанська – Прокопенко, Шульша, Гриценко, Козаченко – Дудка, Підгорна, Застела – Ковальчук.
Попередження: Мугурдінова (8), Рябовіл (18) – Прокопенко (32)

Фінальний поєдинок став найбільш інтригуючим у розіграші цього кубка. У матчі зійшлись дві найсильніші студентські команди. Вже на перших секундах зустрічі небезпечно було біля воріт НПУ Драгоманова, воротарка Митрофанська двічі рятує ворота. Дальній удар у виконанні Шульги, м’яч пролетів повз ворота. Яна Дичко теж відповідає дальнім ударом. Гаряче біля воріт ХНЕУ, Анна Шульга зробила небезпечний простріл, але ніхто із гравців на нього не відгукнувся. Красиво розвернулась із м’ячем Ксенія Гриценко та завдала удару Рябовіл врятувала ворота. Знову Гриценко атакує, воротарка на місці. Схоже, воротарка Рябовіл спіймала фортуну у свої руки, вона показує щось просто неймовірне, за декілька хвилин врятувала власні ворота у дуже небезпечних моментах. «Сольний» прохід від Вікторії Дудки, яка завдала потужного удару, м’яч пройшов поруч зі стійкою. Дуже швидку та непоступливу гру показують обидві команди. Гриценко пройшла до воріт ХНЕУ, Рябовіл вийшла з воріт та сфолила – жовта картка та штрафний удар для «драгоманівок» ,але голом він не завершився.

На 20 хвилині рахунок у матчі відкрили ХНЕУ, результативний удар у активі Шевели. На цьому перший тайм завершився із мінімальним рахунком – 1:0. Дуже цікавий перший тайм у виконанні команд.

На старті другого тайму Ксенія Гриценко зрівнює рахунок – 1:1. Обидві команди створювали чимало атак, але голкіперки раз по раз рятували свої володіння. Травму заробила Анна Шульга, але змогла продовжити гру. Нестримна Анна Шульга виводить свою команду вперед у рахунку. Хороший дальній удар вдалось завдати Анні та пробити кіпера – 1:2. За 3 хвилини до кінця фінальної зустрічі харків’янки розпочали грати з п’ятим польовим гравцем. Небезпечно пробивали харківські футзалістки, Митрофанська зловила м’яч в руки, вибила його у сторону воріт суперника – м’яч влучив у хрестовину воріт. Яна Дичко завдала удару, м’яч пролетів поруч зі стійкою. Фінальний свисток судді зафіксував мінімальну перемогу – 1:2. НПУ Драгоманова захистила свій титул володаря кубка України!

Завдяки цій перемозі вони візьмуть участь в Європейських університетських іграх-2020, які у липні пройдуть у Белграді.

Найкращий воротар:
Аліна Дверницька (СумДУ)

Найкращий бомбардир:
​Анна Шульга (НПУ ім. Драгоманова) - 27 голів

Найкращий гравець:
​Юлія Дударчук (ХНЕУ ім. Кузнеця)

Одеська обласна Асоціація футзалу відзначила двох юних представниць команди ОНАЗ ім. Попова – Диляру Бондареву і Олександру Янєву як найперспективніших гравчинь Кубку України серед ЗВО.