Экстра-лигаМаксим Бессалов: «Хаві Родрігес – це людина із зовсім іншим менталітетом»БразилияМаноэл Тобиас: «Не сомневаюсь, что мое наследие победило во всех смыслах»РумынияФлорин Игнат: «Очень хорошо, что чемпион определится на площадке»КазахстанБекет Парух: «Провожу время с пользой: много читаю, привожу в порядок душу и тело»ДнепровскаяБудівництво Палацу спорту у Кам’янському дійшло до екваторуИспанияПауло Роберто: «Победа над Бразилией на турнире в Сингапуре в 1997 году разделила все на до и после»Экстра-лигаКирило Ципун: «І в риболовлі, і у футзалі треба хоч що-небудь спіймати»Италия«Аква&Сапоне»: Белларте уходит, Маммарелла остаетсяРоссияСими Сайотти продолжит защищать цвета МФК КПРФЮношеский футзалБогдан Шпирка: «В 16 років діти вже можуть самі вибрати куди їм краще в футбол чи в футзал»ИспанияБорха Диас: «Отмена сезона видится мне самым реальным вариантом»Бразилия100% матчей бразильской LNF в интернете и на ТВПольшаВ наступному сезоні в польській Екстракласі зіграють 18 команд ПольшаАнджей Шлапа: «Мы заслужили эту золотую медаль»Детский футзалВіктор Пархоменко: «Переконаний, що доки футзал не стане хоча б олімпійським видом спорту, ми не маємо права зосереджуватися тільки на ньому»БразилияРодриго: «Хочу завершить карьеру в сборной после чемпионата мира»РоссияАртем Ниязов: «Барселона»? Лучшего жребия не могло быть!»Экстра-лигаДмитро Сорокін: «У роботі з Хаві Родрігесом було чимало сюрпризів»ИспанияДавид Марин – новый главный тренер «Сарагосы»Экстра-лига«Продексім» – чемпіон України-2019/20

Кубок України серед жіночих команд ЗВО: став відомий календар змагань

Оприлюднений календар матчів Кубку України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти.


Нагадаємо, що за почесний трофей боротимуться вісім команд: столичні НУХТ та НПУ ім. Драгоманова, одеські ПНПУ ім. Ушинського, ОДАУ та «Юнга-Морська академія», Сумський Державний університет, Харківський Національний економічний університет ім. Кузнеця та НУ «Львівська політехніка». На першому етапі змагань команди зіграють у груповому етапі, а потім у вирішальний ігровий день будуть зіграні матчі за підсумкові місця. Пропонуємо Вашій увазі повний календар цих поєдинків.

11 березня.

1 тур

14.00. СумДУ (Суми) – ПНПУ ім. Ушинського (Одеса)
15.00. ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків) – НУ «Львівська політехніка» (Львів)
16.00. НУХТ (Київ) – «Юнга-Морська академія» (Одеса)
17.00. НПУ ім. Драгоманова (Київ) – ОДАУ (Одеса)

12 березня.

2 тур

09.00. НУ «Львівська політехніка» (Львів) – НУХТ (Київ)
10.00. «Юнга-Морська академія» (Одеса) – ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків)
11.00. ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) – НПУ ім. Драгоманова (Київ)
12.00. ОДАУ (Одеса) – СумДУ (Суми)

3 тур
14.00. НУХТ (Київ) – ХНЕУ ім. Кузнеця (Харків)
15.00. НУ «Львівська політехніка» (Львів) – «Юнга-Морська академія» (Одеса)
16.00. ПНПУ ім. Ушинського (Одеса) – ОДАУ (Одеса)
17.00. НПУ ім. Драгоманова (Київ) – СумДУ (Суми)

13 березня.

Стикові матчі


Матч за 7 місце
09.00. 4 місце групи «А» – 4 місце групи «Б»

Матч за 5 місце
10.00. 3 місце групи «А» – 3 місце групи «Б»

Матч за ІІІ місце
11.00. 2 місце групи «А» – 2 місце групи «Б»

Фінал
12.00. 1 місце групи «А» – 1 місце групи «Б»

13.00  Урочисте нагородження та закриття змагань.

Джерело  Пресслужба ВФАС

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.