Детский футзалОлег Ольшанецький: «Дітям було складно за два тижні перелаштуватись з футболу на футзал»Первая лига Юрій Онищук: «Перед початком сезону керівництво поставило максимальні задачі, але не так вийшло, як ми цього хотіли»БеларусьАлексей Попов: «Хочется верить, что после этого кризиса у нас останется полноценный чемпионат. Надо как-то пережить»БеларусьПричина, которую нельзя называть. Почему в Беларуси поставили на паузу мини-футболИспанияКарлос Ортис покидает «Мовистар Интер»БеларусьАлександр Савинцев: «Все, кто занял не первое место, не согласятся на завершение чемпионата без плей-офф»Вторая лигаОлександра Терембець: «Треба формувати попит від батьків саме на футзал»Юношеский футзалОлександр Дем'янчук: «Багато футзальних функціонерів були проти того, щоб викликати дуже талановитого, але футболіста у футзальну збірну»КазахстанАміржан Муканов: «Багато воротарів і до Ігіти підключалися до атак, але вони не мають такої техніки і удару»Футзал в миреНові контракти, зарплати та ринок: вказівки ФІФАЭкстра-лигаІльдар Макаєв: легенда №16Экстра-лигаРетроспектива: "Ураган" – дворазовий володар Суперкубка України КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»АргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»

Кубок України (жінки) 2019/2020. Перші матчі 1/4 фіналу. Господарі розгромили гостей

Відбулись перші чвертьфінальні матчі Кубка України з футзалу серед жінок.

У першому матчі «Ладомир» вдома із просто якимось хокейним рахунком розгромив «Багіру» (Лиман) – 18:4. Пента-триком у матчі відзначилась Вікторія Гірин.

У другому матчі в Києві місцевий «IMS-НУХТ» приймав харківську «Tesla-2». Фаворитом у цій зустрічі вважались саме київські футзалістки. Вже на 2-й хвилині поєдинку киянки вийшли вперед – 1:0, гол на рахунку Олени Павленко. Матч тривав за повної переваги «IMS-НУХТ», що втілювалось у рахунок на табло. Вже за сім хвилин до завершення зустрічі рахунок у матчі був 5:0. Голи на свій рахунок записали: Шевченко, яка відзначилась дублем, ще один гол на рахунку Павленко та Майбородіна. Остаточний результат у матчі встановив дубль Анастасії Кліпаченко. Фінальний свисток зафіксував рахунок – 7:0 на користь «IMS-НУХТ».

Заключний матч теж проходив у столиці України. Лідер чемпіонату «Будстар-НПУ» на своєму паркеті зустрівся із «ПЗМС» (Полтава). Це вже другий поспіль матч цих команд. Початок гри залишився за господарками матчу. Небезпечним ударом відзначилась Анна Шульга – м’яч влучив у поперечку. Перевага була за київськими дівчатами, проте, полтавчанки раз по раз перевіряли голкіперку київлянок Вікторію Кислову. На 12-й хвилині зустрічі рахунок на табло було змінено. Результативним ударом відзначилась Віра Дятел – рахунок 1:0 на користь киянок. Згодом «ПЗМС» вдалось дещо вирівняти гру на майданчику і це дозволило зрівняти рахунок. Результативним ударом відзначилась Юлія Дехтяр. Команди проводили небезпечні атаки, проте нікому до перерви не вдвалось змінити рахунок. Свисток на перерву. У другій частині зустрічі київським футзалісткам вдалось забити швидкий гол – результативний удар на рахунку Шульги. Небезпечним ударом відзначились полтавські футзалістки – Вікторія Кислова на місці. Вже за декілька хвилин після прострілу Анни Шульги м’яч у ворота забила Прокопенко – 3:1. Декілька моментів біля воріт Ірини Славич – голкіперка на місці. На 27-й хвилині зустрічі Юлія Форсюк вийшовши сам на сам із воротарем забила круглого у ворота – 4:1. П’ятий м’яч «Будстар-НПУ» на рахунку Христини Козаченко. Небезпечним моментом відзначились полтавчанки. Ще одна результативна дія на рахунку Шульги. Після хорошої передачі від Анни шостий гол на табло записала Ксенія Гриценко. Остатанній м’яч у грі за Анною Шульгою – 7:1.

Попри, достатньої великі переваги у рахунках на нас чекають не менш яскраві матчі-відповіді.