РоссияЕвгений Куксевич: «Строительство команды еще не завершено, но основные концепции «нашего дома» сложены»Вторая лигаДмитрий Бербенцев: «Важно, чтобы ребятам хотелось добиться чего-то, а всё остальное придет»Футзал в миреШуша возвращается в Бразилию, Кайо переходит в «Кайрат»?ПортугалияЛео Жарагуа: «Таких фанатов, как у «Спортинга», я не видел нигде»Румыния«Империал Вет» – чемпион Румынии-2018/19Экстра-лига«Екстра-футзал»-18/19: випуск № 31Россия"Тюмень" – второй финалист российской СуперлигиИталияСьогодні свій день народження святкує найстаріший діючий гравець Серії А. Марсіо – 52 роки!ИталияЖіноча збірна Італії натуралізувала двох бразилійокПольшаПольша. Экстракласа. 26 тур. «Клирекс» завоевывает медали 11 лет спустяБразилияОголошений список учасників Клубного чемпіонату світу призвів до скандалуЛитваBaltic Futsal Cup-2019: «Сокол» – второй, сборная Литвы – третьяБразилияБразилия-2019. 5 тур. Негостеприимные хозяева и первое поражение «акул»БеларусьВиктор Тарчило: «Вратари, мягко говоря, не выручили»ИспанияИспания-2018/19. Лучшие голы, комбинации и сейвы ответных матчей 1/4 финала плей-оффИспанияИспания. «Хаэн», «ЭльПосо» и «Барса» – в полуфинале плей-оффПортугалияПортугалия. «Модикуш» преподносит сюрпризБеларусьБеларусь-2018/19. БЧ и «Столица» выходят в полуфинал плей-оффИталияИталия. 1/2 финала плей-офф. 72 секунды, которые перевернули игруПортугалияЛео Жарагуа: «Очень помог прошлый опыт – поражение 0:7 два года назад стало худшим моментом моей карьеры»

Назарій Станкевич: «Глобальна ціль спільного проекту КІВС і "Галицької здоби" — розвиток футзалу на Львівщині»

Назарій Станкевич про співпрацю КІВС «Енергії» та «Галицької здоби»

 

– Вітаю. Назарій, як взагалі виник варіант співпраці КІВС «Енергії» та «Галицької здоби», хто був її ініціатором?
– Варіант цей не спонтанний. Діалог між Сергій Тригубець і мною відбувається вже давно. Щоправда, до цього моменту це були лише розмови про селекцію та трансфери гравців між нашими клубами. «Галицька здоба»
 найкраща аматорська команда Львівщини, яка має амбіції розвиватись в плані професійності. Проте, команда у своєму розвитку зіштовхнулась із проблемами молодого кадрового потенціалу, адже грати лише на одному досвіді неможливо, потрібен постійний і поступовий процес вливання молоді. Тому, я запропонував Сергію Івановичу дещо більше ніж просто трансфер  це спільний проект розвитку двох структур (КІВС та «Галицька Здоба») на принципах рівноправ'я. Це ініціатива двох структур, яка формувалась певний час і в певний період дала знати про себе.

– Розкажіть, у чому полягає дана співпраця, які зобов’язання однієї та іншої сторін?
– Співпраця полягає у розвитку, створенні системи підготовки перспективної молоді у львівському футзалі. У тому, щоб показати місцевим дітям та юнакам, що у футзалі можна і треба себе реалізувати. Ми, як КІВС, могли це робити самостійно, проте, співпрацюючи з «Енергією» та тепер із «Галицькою здобою», можемо спільно ініціювати такі процеси розвитку та пришвидшити їх, адже, як «Енергія», так і «Галицька здоба» потребують якісних кадрів. Ми звичайно, могли піти по шляху конкуренції і це також дало б свої плоди. Та, на мою думку, в тих умовах, яких зараз перебуває львівський футзал нам потрібно об'єднатись, принаймні на даному етапі. Щодо зобов'язань, то саме зараз ми шукаємо з Сергієм Тригубцем той механізм співпраці, який буде взаємовигідними обом структурам. Для себе ставимо ціль – протягом літнього сезону визначити усі принципи співпраці, а також відповідальність кожної із сторін.

– Чого очікуєте Ви, як менеджер КІВС «Енергії» від цієї співпраці?
– У першу чергу, це глобальна ціль – розвиток футзалу на Львівщині, створення гідних умов для навчання, вдосконалення та прогресу юних гравців, їхня адаптація до аматорського та професійного рівня, популяризація футзалу серед дітей та молоді. Щодо більш конкретних завдань - створення структури відділення футзалу КІВС. Проект із «Галицькою здобою» у нашому розумінні повинен долучити до бажаної структури нішу оптимального переходу гравців КІВС з юнацького до аматорського рівня та забезпечити усі умови для професійного зростання.

– Чи можливе у майбутньому повноцінне об’єднання двох команд?
– Клуб Ігрових Видів Спорту
 це структура, яка має на меті через своє професійне зростання створити всі передумови для того, аби з кожного виду спорту, який є в системі КІВС, були створені команди, що могли б представляти Львів у найвищих лігах України, а також на змагання міжнародного рівня. Чи ми бачимо нашу футзальну команду в Екстра Лізі? Так, бачимо! Але для цього потрібно виконати багато завдань. Чи будемо ми з «Галицькою здобою» там разом? Не знаю!? Так, сьогодні, на даному етапі вона нам потрібна, потрібна гравцям, які нещодавно завершили юнацький рівень. Сьогодні ми на стадії пошуку правильного механізму, обговорення головних принципів співпраці та перспективності створення спільного проекту. Думаю до завершення літнього сезону у нас буде більша конкретика і ми зуміємо порадувати багатьох своїм проектом.

Джерело –
ФК Галицька здоба

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.