Чемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів: ХНУ ім. Каразіна пробився у фіналЧемпионат ЕвропыДіаЄвро-2019: результати жеребкуванняЧемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів: НПУ ім. Драгоманова – у півфіналі жіночого турніруПортугалияТОП-5. Ронкальо и Гитта – лучшие голы в сезоне-2018/19Италия«Лупаренсе» возрождаетсяФутзал в миреНабиль Акаазун и Суфиян ЭльМесрар (Марокко). ЛучшееЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: нервова перемога «Львівської політехніки»ИспанияИспанской национальной лиге – 30 лет!Футзал в миреМагический дриблингФутзал в миреКубок Либертадорес-2019. В финале – «Серро Портеньо» и «Карлос Барбоза»Футзал в миреЧЄ серед університетів. Олег Панасюк: «Вважаю, що ми контролювали гру»Футзал в миреЧЄ серед університетів. Володимир Темченко: «Наш чвертьфінал з поляками був найпростішим»Футзал в миреЧемпіонат Європи серед університетів: результати матчів п’ятого ігрового дняЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: «Львівська політехніка» розібралася з хорватамиЧемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів: ХНУ ім. Каразіна зіграє у півфіналіЧемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів. Христина Козаченко: «Якби ми зрівняли рахунок, то гра склалася б інакше»ИталияМарко Эрколесси – игрок «Фелди Эболи»БразилияВассура отправляется в КувейтЧемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів. Віталій Радевич: «Треба кожному з нас зробити висновки»Чемпионат ЕвропыЧЄ серед університетів. Ілля Терентьєв: «Найголовніше – командний результат»

Назарій Станкевич: «Глобальна ціль спільного проекту КІВС і "Галицької здоби" — розвиток футзалу на Львівщині»

Назарій Станкевич про співпрацю КІВС «Енергії» та «Галицької здоби»

 

– Вітаю. Назарій, як взагалі виник варіант співпраці КІВС «Енергії» та «Галицької здоби», хто був її ініціатором?
– Варіант цей не спонтанний. Діалог між Сергій Тригубець і мною відбувається вже давно. Щоправда, до цього моменту це були лише розмови про селекцію та трансфери гравців між нашими клубами. «Галицька здоба»
 найкраща аматорська команда Львівщини, яка має амбіції розвиватись в плані професійності. Проте, команда у своєму розвитку зіштовхнулась із проблемами молодого кадрового потенціалу, адже грати лише на одному досвіді неможливо, потрібен постійний і поступовий процес вливання молоді. Тому, я запропонував Сергію Івановичу дещо більше ніж просто трансфер  це спільний проект розвитку двох структур (КІВС та «Галицька Здоба») на принципах рівноправ'я. Це ініціатива двох структур, яка формувалась певний час і в певний період дала знати про себе.

– Розкажіть, у чому полягає дана співпраця, які зобов’язання однієї та іншої сторін?
– Співпраця полягає у розвитку, створенні системи підготовки перспективної молоді у львівському футзалі. У тому, щоб показати місцевим дітям та юнакам, що у футзалі можна і треба себе реалізувати. Ми, як КІВС, могли це робити самостійно, проте, співпрацюючи з «Енергією» та тепер із «Галицькою здобою», можемо спільно ініціювати такі процеси розвитку та пришвидшити їх, адже, як «Енергія», так і «Галицька здоба» потребують якісних кадрів. Ми звичайно, могли піти по шляху конкуренції і це також дало б свої плоди. Та, на мою думку, в тих умовах, яких зараз перебуває львівський футзал нам потрібно об'єднатись, принаймні на даному етапі. Щодо зобов'язань, то саме зараз ми шукаємо з Сергієм Тригубцем той механізм співпраці, який буде взаємовигідними обом структурам. Для себе ставимо ціль – протягом літнього сезону визначити усі принципи співпраці, а також відповідальність кожної із сторін.

– Чого очікуєте Ви, як менеджер КІВС «Енергії» від цієї співпраці?
– У першу чергу, це глобальна ціль – розвиток футзалу на Львівщині, створення гідних умов для навчання, вдосконалення та прогресу юних гравців, їхня адаптація до аматорського та професійного рівня, популяризація футзалу серед дітей та молоді. Щодо більш конкретних завдань - створення структури відділення футзалу КІВС. Проект із «Галицькою здобою» у нашому розумінні повинен долучити до бажаної структури нішу оптимального переходу гравців КІВС з юнацького до аматорського рівня та забезпечити усі умови для професійного зростання.

– Чи можливе у майбутньому повноцінне об’єднання двох команд?
– Клуб Ігрових Видів Спорту
 це структура, яка має на меті через своє професійне зростання створити всі передумови для того, аби з кожного виду спорту, який є в системі КІВС, були створені команди, що могли б представляти Львів у найвищих лігах України, а також на змагання міжнародного рівня. Чи ми бачимо нашу футзальну команду в Екстра Лізі? Так, бачимо! Але для цього потрібно виконати багато завдань. Чи будемо ми з «Галицькою здобою» там разом? Не знаю!? Так, сьогодні, на даному етапі вона нам потрібна, потрібна гравцям, які нещодавно завершили юнацький рівень. Сьогодні ми на стадії пошуку правильного механізму, обговорення головних принципів співпраці та перспективності створення спільного проекту. Думаю до завершення літнього сезону у нас буде більша конкретика і ми зуміємо порадувати багатьох своїм проектом.

Джерело –
ФК Галицька здоба

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.