КазахстанКака: «Не могу понять такое лицемерие: футбол вернулся во всем мире, а футзал – нет»Первая лига Юрій Іванишин: «Якщо в гравця є 99% бажання і 1% таланту, то він досягне мети і стане професійним футзалістом»БеларусьСергей Лавор: «Мечта – выиграть в один год и кубок, и чемпионат»Вторая лигаДмитро Романюк: «Дерев'яних в команді немає, бо в футзалі без техніки нікуди»БеларусьДмитрий Клочко: «Было много залётов по молодости»Экстра-лигаАндре Броканело: «У «Продэксима» – многообещающее будущее»Экстра-лигаВолодимир Фелишин: «Нам би не завадили ще один-два хороших виконавці, тому ми надалі проводимо селекційну роботу»ИспанияLNFS: минус семь клубов плюс 1,34 млн. долларовФутзал в мире«Банк оф Бейрут» объявил о своем закрытииЮношеский футзалКІВС «Енергія» вийшла з карантинуБеларусьАртем Рось: «Будь-який чемпіонат має бути завершеним, навіть незважаючи на ситуацію, яка виникла з коронавірусом»МолдоваКристина Череску: «Очень жду начала тренировок, ведь мы почти все находимся дома»Футзал в миреИгита: «Карантин создает трудности для всего спорта в мире, но благодаря этому снижается масштаб катастрофы»ФранцияЗинедин Зидан: «Футзал обучает вас игре, технике, благодаря футзалу вы понимаете, сколько радости ежедневно может приносить вам спорт»ИспанияЭвертон Кардосо: «Зарплату выдали, всем игрокам уделили много внимания»РоссияСтанислав Ларионов: «Пока находился дома, пересмотрел все игры нашей команды и матчи соперников»ЧехияТомаш Куделка: «В «Хрудиме» были очень заинтересованы в том, чтобы я остался»БеларусьСергей Лавор перешел в «Столицу»ПортугалияФернандо Лейтао: «Хочу в следующем сезоне вернуться в Португалию»МолдоваВ Молдове отложили возобновление футзального сезона

Олександр Косенко: «Придбання дорогого футболіста ще не гарантує результату»

Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко про приготування до сезону

 Олександр Петрович, наскільки ви задоволені комплектацією команди?
 Про це можна буде говорити після ігор, якихось результатів. Наразі ж робити висновки зарано. Адже не відомо, як проявлять себе новачки, старожили, як вони зуміють порозумітися. Взагалі, у цій справі важливе значення має багато факторів. Придбання дорогого футболіста ще не гарантує результату. Важливо, щоби футболісти знайшли спільну мову, володіли індивідуальною майстерністю.

 Брати Грицини – це придбання на перспективу чи вони уже в цьому сезоні будуть готові підсилити «Енергію»?
 Усе залежатиме тільки від них – від їхнього прогресу, від того, як вони себе проявлять та складуть конкуренцію. Нікого з рахунків не списую, хто сильніший, той і гратиме.

 Уже склад четвірок визначили чи будете визначатися по ходу товариських турнірів?
 Певні думки є, але остаточного варіанту ще не має. Шанс показати себе отримають усі. Матчів багато, будемо дивитися по їхньому ходу хто і як готовий до сезону.

 Із запрошенням Андрія Пітулі воротарська позиція в «Енергії» «закрита»?
 Знову ж таки, усе залежатиме від кожного гравця і кожного воротаря зокрема. Якщо людина здорово виконуватиме свою роботу, то не буде необхідності щось змінювати. Від добра - добра не шукають. Якщо ж будуть проблеми, в когось не піде, будемо вирішувати проблему. В будь-якому випадку, на місці зупинятися не будемо. Знайдеться гравець, який буде готовий нам відразу допомогти, буде сильніший за наших гравців, запросимо його.

 Говорячи, що усі отримають шанс показати себе, ви мали на увазі товариські турніри чи офіційні матчі чемпіонату?
 Щоби грати в офіційних іграх, потрібно себе проявити в товариських матчах або бодай на тренуваннях. Так просто давати шанс, якщо людина себе нічим не проявляє, це не правильно.

 Тож, відмовки підопічних про втому від зборів в іграх «Кубка Львівщини» не проходитимуть?
 Якщо не буде результату, то які можуть бути відмовки? Усе побачимо по грі, кожен повинен відповідати за свої дії, за свій шмат роботи.

 Стосовно «Кубку Львівщини, з ким із запрошених команд хочете зіграти найбільше?
 Усі команди хороші. Виділяється «Газпром», це досвідчена команда із бразильськими легіонерами. З росіянами хотілося б найбільше зіграти. Та і інші команди – «Тулпар», «Нікарс», «Спартак» теж цікаві.

Джерело
 energia.lviv.ua

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.