КазахстанКака: «Не могу понять такое лицемерие: футбол вернулся во всем мире, а футзал – нет»Первая лига Юрій Іванишин: «Якщо в гравця є 99% бажання і 1% таланту, то він досягне мети і стане професійним футзалістом»БеларусьСергей Лавор: «Мечта – выиграть в один год и кубок, и чемпионат»Вторая лигаДмитро Романюк: «Дерев'яних в команді немає, бо в футзалі без техніки нікуди»БеларусьДмитрий Клочко: «Было много залётов по молодости»Экстра-лигаАндре Броканело: «У «Продэксима» – многообещающее будущее»Экстра-лигаВолодимир Фелишин: «Нам би не завадили ще один-два хороших виконавці, тому ми надалі проводимо селекційну роботу»ИспанияLNFS: минус семь клубов плюс 1,34 млн. долларовФутзал в мире«Банк оф Бейрут» объявил о своем закрытииЮношеский футзалКІВС «Енергія» вийшла з карантинуБеларусьАртем Рось: «Будь-який чемпіонат має бути завершеним, навіть незважаючи на ситуацію, яка виникла з коронавірусом»МолдоваКристина Череску: «Очень жду начала тренировок, ведь мы почти все находимся дома»Футзал в миреИгита: «Карантин создает трудности для всего спорта в мире, но благодаря этому снижается масштаб катастрофы»ФранцияЗинедин Зидан: «Футзал обучает вас игре, технике, благодаря футзалу вы понимаете, сколько радости ежедневно может приносить вам спорт»ИспанияЭвертон Кардосо: «Зарплату выдали, всем игрокам уделили много внимания»РоссияСтанислав Ларионов: «Пока находился дома, пересмотрел все игры нашей команды и матчи соперников»ЧехияТомаш Куделка: «В «Хрудиме» были очень заинтересованы в том, чтобы я остался»БеларусьСергей Лавор перешел в «Столицу»ПортугалияФернандо Лейтао: «Хочу в следующем сезоне вернуться в Португалию»МолдоваВ Молдове отложили возобновление футзального сезона

Олександр Косенко: «Задля кількості людей брати не будемо»

Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко про збори, кроси та кадрові зміни у своїй команді

 Олександр Петрович, перед відпусткою роздавали індивідуальні завдання підопічним?
 Ні. Просив тільки приїхати в нормальному стані, не поправлятися на 5-10 кілограм, а тримати себе у формі. А підготувати м’язи ми ще встигнемо.

 Судячи з вашого одягу, теж збираєтеся побігати із підопічними?
 Так, побігаю. Перші п’ять днів буде така можливість, в цей час будемо переглядати молодь. Ось із ними і побігаю.

 А кроси бігати не збираєтеся?
 Можливо, не усі, але збираюся побігати. Не в такому темпі, звісно, як гравці. Для себе збираюся це зробити. На природі чому б не розім’ятися…

 Ви уже сказали, що будете переглядати молодь. А досвідчених виконавців коли переглядатимете?
 Наразі тільки молодь. Ми, як і планували, зберегли кістяк команди. А далі будемо омолоджуватися. Безперечно, будемо шукати виконавців, які зможуть відразу нас підсилити. Але задля кількості людей брати не будемо.

 Хто ж лишився в «Енергії»?
 Володимир Кардаш, Денис Овсянніков, Євген Рогачов, Максим Павленко, Валерій Легчанов, Сергій Коваль, Дмитро Бондар. До слова, Легчанов не так давно пролонгував контракт ще на один рік. Під питанням майбутнє в «Енергії» Степана Струка. Усе від нього залежить. Якщо Степан доведе, що може допомогти команді, звісно, продовжимо співпрацю з ним.

Джерело  energia.lviv.ua

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.