Сборная УкраиныЮнацька збірна України U-17 вдруге обіграла команду СербіїЭкстра-лигаГравці «Урагану» стали майстрами спорту УкраїниВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. 1 тур. АнонсЭкстра-лигаЕкстра-Футзал Випуск № 10 сезон 2019/2020ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 12-го тураЭкстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 10-го тураЭкстра-лигаДенис Овсянніков: факти про харківського вінгераПольшаПольша-2019/20. 11 тур. «Сухой» тур для украинцев и возвращение МиколаевичаКубок УкраиныВизначено дату жеребкування 1/8 фіналу Кубка УкраїниВетераныМатч за Суперкубок України серед ветеранів 40+ відбудеться 23 грудня в РівномуКыргызстанФутзалисты кыргызского EREMа поддержали обвиняемого в коррупции президента клубаАссоциация футзала УкраиныЛьвівські арбітри обслужать товариські матчі між юнацькими збірними України і СербіїВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. Календар змаганьСборная УкраиныЮнацька збірна України U-17 у першому спарингу всуху обіграла однолітків із Сербії Экстра-лига«Эпицентр К Авангард» расстался с Романом Смирновым и Александром ЛеоновымКубок УкраиныКубок України. Львівський «Максимус» вибиває луцький «Любарт»Вторая лигаДруга ліга 2019/20. Групи 3 і 4. Результати першого туруЖенский футзалВища ліга (жінки) 2019/20. 7 тур. Визначилися всі учасники другого етапуИспанияФабио: «Я не думаю, что в прошлом году играл настолько плохо, чтобы весь сезон просидеть в запасе»ИспанияИспания-2019/20. 12 тур. Подвиг Матамороса и победа «Барсы» над «Интером»

Перша ліга-2019/20. 1 тур. «ДЕ Трейдінг» нокаутував «Черкаси», а «Ураган-2-КФВ» був негостинним до «Володимира»

Стартував чемпіонату України серед чоловіків у Першій лізі.

«ДЕ Трейдінг» не залишив навіть натяку на шанс в гостьовому матчі НФК «Черкаси». Схоже, що питання про те чи зможе хтось хоча б відібрати очки у минулорічного переможця Першої ліги є актуальним. «Ураган-2-КФВ» дещо несподівано обіграв добре укомплектований тиврівський «Володимир», причому за команду з Вінниччини грало троє екс-драконів.

У стартовому турі чемпіонату України серед команд Першої ліги "Ураган-2-КФВ" здобув впевнену перемогу, зробивши приємний подарунок до 17-річчя клубу.

Поєдинок проти новачка Першої ліги тиврівського "Володимира" видався доволі важким, попри підсумковий рахунок гри. Найбільше "урагаінвцям" дошкуляв новоспечений лідер гостей Юліан Горбатий. Ще б пак, основна небезпека біля воріт Гуйвана йшла саме від нього - чого варті лише два удари у стійку (!) у першому таймі. Все ж вистоявши та зберігши свої ворота недоторканими, "ураганівці" під завісу тайму повели у рахунку. Феноменальний гол після розіграшу кутового провів Олег Негела, з лету вбивши павука у верхній дев'ятці воріт Бірова - 1:0.

На початку другого тайму гості не збавляли оберти і вже Микола Гуйван раз за разом рятував свої ворота від неминучих голів. А на 24-ій хвилині спіймав справжній кураж, потягнувши пенальті від того ж таки Юліана Горбатого. Впевнені дії голкіпера у рамці додали впевненості команді і вже за хвилину "дракони" подвоїли перевагу у рахнку. Це Андрій Британ після перехоплення у центрі поля не став зближуватись з Біровим і без шансів пробив під ближню стійку - 2:0.

Звісно, "Володимир" не став миритись з таким перебігом подій у матчі, тож за п'ять хвилин до фінальної сирени пішов розігрувати "зайвого". І знову на перший план вийшла воротарська майстерність Гуйвана, що у цій грі зіграв на максимумі своїх можливостей. Масну ж крапку у зустрічі поставив Петро Сенюк, що після "професорської" передачі від Мар'яна Масевича вразив неприкритий кут воріт і разом з тим підбив підсумкову перемогу - 3:0.

Сьогодні Народний футбольний клуб "Ураган" святкує своє 17-річчя, тож хлопці зробили приємний подарунок рідному клубові і по-своєму привітали з Днем народження.

Man of the Match: Микола Гуйван ("Ураган-2-КФВ")
Не дарма кажуть, що надійний голкіпер - це півкоманди. А надійний голкіпер у футзалі - це більше, ніж півкоманди. Сьогодні Микола зіграв у рамці на "п'ять з плюсом", а вирішальним у грі можна назвати його сейв у шестиметровому протистоянні з Юліаном Горбатим.

"Ураган-2-КФВ" – "Володимир" Тиврів – 3:0 (1:0)
25 жовтня. Перша ліга, 1-й тур. м. Ів.-Франківськ, СК КФВ – 13:30.
Голи: Негела (20), Британ (25), Сенюк (39).
"Ураган-2-КФВ": 1. Гуйван (в) – 20. Завертаний, 3. Негела, 25. Меденець, 18. Коробка – 30. Сенюк (к), 34. Масевич, 16. Британ, 27. Баланик, 2. Петросюк, 14. Дичук, 19. Лейбюк – 12. Гордієвич (в), 41. Хомяк (в). Головний тренер: Сергій Задорожній.
"Володимир": 7. Біров (в) – 10. Онищук (к), 77. Ю. Горбатий, 88. Біць, 11. Тищенко - 13. Моторний, 2. Р. Горбатий, 33. Долгорук, 23. Йапарама, 17. Бральчук. Головний тренер: Роман Стаднійчук.
Попередження: Баланик (34) – Онищук (10).
На 24-ій хвилині Ю. Горбатий (В) не реалізував пенальті (голкіпер).

Джерело - sport.if.ua

Сергій Задорожній, головний тренер "Ураган-2-КФВ":
.
"Я завжди налаштовую команду на перемогу. Хто б міг сказати, що матч закінчиться з таким рахунком, незнаю. Але ми стараємося, виросли за рік і б'ємося тільки за результат. Всі хто вболіває, підтримує, грає, ми всі єдина команда і працюємо командою, а не індивідуально. Всі молодці, я гадаю, кращого подарунку на 17-ліття нашого клубу не може бути!"

Джерело - НФК Ураган

Відеоогляд

Повний матч

30 жовтня. НФК Черкаси (Черкаси)  ДЕ Трейдінг (Миколаївка) 0:16 (0:5)
Голи: Шеховцов, 2, 26, 27, 32, Почебут, 3, 28, 35, 36, 37, Доманський, 6, Грицовець, 15, Юнаков, 20, 34, Цапов, 29, Ященко, 33, Виставной, 38
Попередження: Шаманський, 38 (Черкаси)
Черкаси: 1. Іщенко Ярослав (к) 86. Григорьєв Володимир – 9. Сергій Біда, 10. Альфред Марченко, 21. Олександр Недік, 23. Павло Остренко – 5. Ігор Франчук, 17. Євген Гуд, 29. Максим Шаманський, 77. Євгеній Сахно?, 99. Іван Доненко, 8. Крупін Максим (в протоколі, але був відсутній на матчі).
ДЕ: 1. Володимир Удовиченко, 71. Іван Гурко – 8. Дмитро Шеховцов, 15. Владислав Ященко, 17. Анатолій Доманський, 23. Євген Юнаков (к) –  4. Роман Цапов, 9. Валерій Грицовець, 10. Максим Почебут, 11. Микита Можейко12. Олег Виставной, 24. Юрій Ямілов.

Відеооогляд

Павло Остренко, тренер НФК "Черкаси"
Повний матч

5 листопада. Продексім-2 (Херсон)  Бердянськ (Бердянськ) 11:5 (2:2)
Голи: Кошовий, 11, 27, Люблінський, 12, 23, Волков, 24, 27, 29, Бєлан, 27, Маєвський, 31, 32, Учитель, 40 –  Бровін, 5, Лотарєв, 12 (пен.), Горовой, 37, Кузьменко, 38 (пен.), 39
Попередження: Маєвський, 17, Мельник, 38 – Бровін, 2, Горовий, 19
На 17-й хвилині Лотарєв (Берд.) не реалізував дабл-пенальті (вище воріт)
На 19-й хвилині Горовой (Берд.) не реалізував дабл-пенальті (воротар)
Продексім-2: 41. Андрій Заєц, 21. Дмитро Щипчик – 22. Данило Бєлан, 88. Едуард Волков, 32. Микита Ільїн, 77. Максим Кошовий, 27. Артем Люблінський, 99. Володимир Маєвський, 55. Роман Мельник, 14. Владислав Моспан, 33. Віталій Поплєвічев, 6. Андрій Учитель.
Бердянськ: 93. Герман Горовой – 8. Дмитро Голуб, 3. Андрій Черніков, 2. Антон Лотарєв, 6. Сергій Бровін, 11. Владислав Сороцький, 7. Пилип Кузьменко, 10. Альберт Гатілов, 9. Ігор Ісаєнко.

У Херсоні напередодні був зіграний останній поєдинок першого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. У ньому зустрічались два дебютанти: місцевий «Продексім-2» та ФК «Бердянськ». І якщо «Продексім-2» вже встиг здобути певний досвід матчів на всеукраїнському рівні завдяки минулорічним іграм у Другій лізі, а також у Кубку України (як у минулому, так і в цьому сезоні), то «Бердянськ» був абсолютним дебютантом змагань.

Представники Запорізької області першими відкрили рахунок, і це, можливо, стало для дублерів «Продексіму» певною несподіванкою. Але згодом підопічні Дмитра Бербенцева взялися за справу та змогли після екватору першого тайму забити два голи у ворота гостей. Щоправда, і «Бердянськ» також встиг засмутити господарів майданчику, і майже до кінця першого тайму рахунок був рівним – 2:2. Хоча невідомо, як би надалі складалася гра, якби незадовго до перерви бердянці реалізували бодай би один з двох своїх дабл-пенальті.

А вже після перерви «Продексім-2» взяв гру в свої руки, і перевага херсонської команди зростала у геометричній прогресії. Незадовго до кінця матчу «мельники» зробили рахунок двохзначним, на що гості змогли відповісти лише трьома м’ячами, які були забиті також наприкінці поєдинку. Як підсумок – перемога херсонців з рахунком 11:5, яка дозволила дублерам «Продексіму» за підсумками стартового туру в Першій лізі розташуватися одразу за «ДЕ Трейдингом».