Экстра-лигаВіталій Радевич: «Не зовсім задоволений собою, знаю, що можу краще»Италия«Аква&Сапоне» отправляется на поиски наследника Тино ПересаДетский футзал«Chornomorsk Cup – 2019» (U-13): результати третього ігрового дняЭкстра-лигаВіталій Радевич близький до переходу в «Ураган»Детский футзал«Chornomorsk Cup – 2019» (U-13): результати перших двох ігрових днівПортугалия«Бенфика» – чемпион Португалии-2018/19!ИталияУмберто Онорио – самый «золотой» человек итальянского футзалаРумынияДенис Овсянников: «В Румынии преобладает атакующий футзал»Италия«Италсервис Пезаро» – чемпион Италии-2018/19!Экстра-лигаІсторична «бронза» ХІТаИспанияИспания. Финал. «ЭльПосо» выходит впередПортугалияТОП-10 Рикардиньо. Лучшие голы в карьереБразилияБразилия-2019. 8 тур. Лучшие голы, финты и сейвыИталияБогдан Гуменюк: «Вихід в Серію А – незабутній момент у кар’єрі кожного гравця»Экстра-лига«Ураган» забезпечив собі «срібло»БеларусьБеларусь. Финал. ВРЗ возрождает интригуПольшаМаксим Паутяк переходит в «Акана Оржель»Экстра-лигаКДК УАФ виніс рішення щодо дискваліфікації Олександра Корнійчука та РоніньоКазахстанЛуизиньо - новый игрок «Кайрата»Первая лига «Эпицентр К Таирова» не сыграет в сезоне-2019/20

Первая лига. Плей-офф. 1/4 финала. Первые матчи. Шансы есть у всех

Обзор первых четвертьфинальных матчей плей-офф Первой лиги

Первые матчи 1/4 финала плей-офф принесли довольно неожиданную победу «Урагана-2-КФВ», и две минимальных виктории команд Сумщины, добытые в похожем стиле. «Food Centre-СумДУ» в Броварах вел по ходу матча 3:0, но позволил местному «Атлетику» отквитать два мяча, а «Рятувальник» и вовсе выигрывал у одесского «Эпицентра К Таирова» с преимуществом в пять мячей (7:2), но уже к 30-й минуте счет стал 7:6. «Виза-Вторма», которую многие, в том числе и мы, считали фаворитом в противостоянии с дублерами «Урагана», также проигрывала 0:3, но благодаря голу Романа Москалыка несколько улучшила свои шансы на проход в полуфинал. В общем, учитывая результаты первых матчей, констатируем очевидное – шансы есть у всех, и ответные встречи обещают быть очень жаркими.
Отмечаем игру вратарей во всех матчах, особенно в Ромнах, где из-за размеров зала голкиперы постоянно были в центре внимания, а также роскошный гол Сергея Степаненко («Атлетик») со штрафного, один из голов Юрия Лоскутова, забитый пушечным ударом слету и изящную комбинацию в исполнении игроков «Рятувальника», после которой был открыт счет в матче.

6 квітня

Перша ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (1-й матч)
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) - «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - 3:1 (1:0)
6 квітня. 19:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс КФВ. 100 глядачів
Арбітри: В.Гарасимків (Ковель), Д.Божко (Хмельницький), Т.Дем'янчук (Івано-Франківськ).
Хронометрист: П.Липецький (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів).
Ураган-2-КФВ: Левандівський - Негела, Коробка, Завертаний, Меденець - Петросюк, Сенюк, Масевич, Сорокін.
Віза-Вторма: Борсук (Макогон, 24) - Подолюк, Москалик, Данів, Кушецький - Сімка, Швед, Зеленкевич, Кіндратів - Паньків, Сем’янчук, Кефа, Баланик.
Голи: Петросюк (17, 24), Негела (22) - Москалик (39).
Попередження: Сенюк (18), Коробка (30) - Кушецький (22).

У першому чвертьфінальному матчі раунду плей-офф Першої ліги дублери «Урагану» дали справжній бій землякам з «Візи-Вторми» і доволі сенсаційно переграли другу команду за підсумками «регулярки» з рахунком 3:1.

Скоріш за все, чотири впевнені перемоги «мануфактурників» у цьому сезоні зіграли злий жарт з підопічними Івана Скіцка. Окрім цього, з приходом весни більшість гравців «Візи» поєднують футзал з великим футболом, що відчувалося при грі на паркеті.

У першому таймі суперники створили ряд небезпечних моментів біля обох воріт, але вдало діяли голкіпери, яким на допомогу приходили стійки і поперечина. На 17-й хвилині після пресингу і перехоплення на чужій половині Петросюка вивели на ударну позицію, і рахунок було відкрито - 1:0.

Другий тайм активніше розпочали «мануфактурники», однак номінальні господарі витримали тиск, а згодом витиснули максимум з двох епізодів. Спершу молоді «ураганівці» вдало розіграли небезпечний штрафний (відзначився Негела), а за дві хвилини у ході контратаки удар Петросюка з дев’яти метрів також став результативним - 3:0.

Тут же наставник «Візи-Вторми» замінив воротаря і випустив на майданчик свіжих гравців в обидві четвірки, намагаючись змінити перебіг гри. Підопічні Сергія Задорожного були змушені захищатись, не забуваючи при цьому про швидкі контрвипади. Кілька разів «Ураган-2-КФВ» виручив Левандівський.

Кінцівка поєдинку пройшла на половині господарів, «Віза» посилила свій натиск, і за 1,41 хвилини до фінальної сирени Москалик таки пробив голкіпера «драконів». До завершення матчу «мануфактурники» намагалися забити ще, однак не пощастило - 3:1.

Відтак після чотирьох поспіль поразок «Ураган-2-КФВ» нарешті зумів взяти реванш у земляків, тож повторна гра двоматчевого протистояння обіцяє стати не менш захоплюючою. Відіграти два м’ячі, щоб вибороти путівку до півфіналу, саме таке завдання стоїть перед гравцями «Візи-Вторми» у четвер, 11 квітня, коли і відбудеться другий матч (поч. 12:30).

Джерело -
ФК «Віза-Вторма»

19.00. «Атлетик» (Бровары) – «Food Centre-СумДУ» (Сумы)   2:3 (0:0)
Арбитры: А. Загоруйко (Житомир), А. Макаренко (Радомышль), В. Васильев (Киевская обл.)
Наблюдатель арбитража В. Фролов (Киев)

Голы: Кутовой (33), Степаненко (35)  Катеринин (23), Прощенко (23), Игумнов (31).
Предупреждены: Степаненко (10), Макаренко (33)
 Мысловский (10), Сорока (20), Острога (35), Игумнов (35), Козаченко (40).