ХмельницкаяПреміум-ліга: топ-10 кращих голів матчів 1/16 та 1/8 фіналу Кубку ХарьковскаяХарьков, Кубок СК "Вирта": лучшие голы 4-го тураОстальной мир10 самых красивых голов уходящего года (2016-го) в аргентинском футзале!Дети Кременчуцький "Кремінь" тріумфує на "Кубку Олександра Ковпака"Дети У Черкасах відбувся черговий дитячий футзальний турнір "Різдвяний Кубок ФШМ та ФК Черкаси"ДнепровскаяДнепр Libertad: «ФК ПБ» и «Шахтер» сильнейшего не определили ОдесскаяCергей Бутено признан лучшим тренером Одесской областиУкраинаСергей Журба: «Побывать на награждении и получить приз дорогого стоит»ВетераныЗіркові баталії та діти проти казки - футзальний подарунок волинянам на Новий рікДнепровскаяДЮФЛ «Олимпия+». 4 тур. 2004/05 г.р.: впереди "Спартак"-2004ДнепровскаяДЮФЛ «Олимпия+». 4-й тур. 2006/07 г.р.: лидеров трое...Дети "ДЮСШ" смт. Маньківка - володар "Кубку Ковпака" серед футзалістів 2003-04 р.н.Хмельницкая“Тижневик Преміум-ліги”. Випуск 8 ВинницкаяВінниця: футбольний тиждень 224КиевВторая лига Киева. Очередной «технарь» для «Укрмагнезита», «Гефест» бодается против «Linevich Group» и крупная победа «Эвереста»ДонецкаяДонецкая область. Ветераны завершили футзальный сезонКиевПервая лига Киева. «Атлетик» заканчивает год без поражений, «Банкиры» забивают восемь голов, а Крошан побеждает «Конструктив»КиевКиев. Первая лига. 7-й тур. ОбзорыЧеркассыСимволічна збірна 4-го туру чемпіонату Черкаської області (усі ліги)СумыСуми: лідер вперше втрачає очки

Преміум-ліга: фаворити синхронно крокують до чвертьфіналу Кубку

Огляд матчів 1/16 та 1/8 фіналу Кубку за участю представників дивізіону 1
Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку (Хмельницького) з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 24-го та 25-го грудня, відбулися матчі відразу двох стадій – 1/16 та 1/8 фіналу розіграшу, за результатами яких визначилися імена перших чвертьфіналістів Кубку. Про те, як проводили свої матчі представники дивізіону 1 далі у нашому огляді.

«ЕкоАльт» - «Феміда-Старлайф» - 1:15 (0:9)
Голи: Камінський (33) – Ткачук (5), Дубчак (8, 22), Романюк (9, 10), Гончар (12), Атласюк (13, 30), Муляр (22, 38), Бойко (23), Рибак (26, 32), Дележа (32), Чиж (41)

Першою путівку до 1/8 фіналу здобула «Феміда-Старлайф», яка в стартовому матчі ігрової суботи не залишила жодних шансів «ЕкоАльту». Матч проходив за помітної ігрової переваги підопічних Едуарда Щепанського, які в підсумку у впевненій манері «відвантажили» п’ятнадцять м’ячів у ворота Величка, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш красивим з естетичної точки зору у матчі став гол Рибака, який спочатку ефектно обігравши на швидкості двох захисників красивим ударом зняв павутину з лівої» дев’ятки. «ЕкоАльт» ж на це все спромігся відповісти лише голом престижу, автором якого став Камінський, виявившись в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу ауту – більш ніж переконлива перемога «Феміди-Старлайф» з рахунком 15:1, яка впевнено крокує до наступної стадії розіграшу Кубку.

«Арсенал-Ротор» - «Хмельницькі делікатеси» - 1:5 (0:0)
Голи: Бражук (45, аг.) – Бармак (32, 33), Сиворог (35), Бражук (44), Токарчук (46)

Продовжують кубкову боротьбу і «Хмельницькі делікатеси», які в грі за вихід до 1/8 фіналу здолали опір іншого представника дивізіону 1 – «Арсенал-Ротор». Перший тайм звітного протистояння завершився без забитих м’ячів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на паркеті після перерви, однак його свідками численні вболівальники у спорткомплексі ГУНП так і не стали. Виною тому більш ніж переконлива гра «делікатесів», які видавши вдалий відрізок з 32-ої по 35-ту хвилину, впродовж якого провели три «сухі» м’ячі у ворота Рудого, зробивши цим самим більш ніж впевнену заявку на підсумковий успіх. Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Віктора Вербового до фінальної сирени ще двічі змусили «канонірів» розпочинати гру від центральної лінії, ще більш зміцнивши власну перевагу, на що номінальні господарі зуміли відповісти лише голом престижу – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів».

«Вентс» - МФК «Ехо» - 3:2 (1:0)
Голи: Паперовський (23, 42), Святий (41) – А. Якимчук (29), Загродський (45)

Доволі цікавим та інтригуючим видався інший двобій між «Вентсом» та МФК «Ехо». Номінальні гості, які виступають у дивізіоні 3, в першому таймі нічим не поступалися своєму більш вищому за класом опоненту, створивши масу нагод для взяття його воріт. Про це свідчить той факт, що лише двічі «вентсівців» від неприємностей рятував каркас воріт. Номінальні господарі ж не були такими марнотратними у атаці, і завдяки «голу у роздягальню» від Паперовського вирушили на перерву у ранзі переможця – 1:0. Віддамо належне команді з Ярмолинець, яка не опустила руки і на 29-ій хвилині Андрій Якимчук влучно пробивши зльоту у нижній кут після розіграшу кутового – 1:1. Далі на майданчику можна було спостерігати напружену та доволі рівну гру, у якій вирішальним став більший досвід «Вентса». Святий та Паперовський з інтервалом в одну хвилину по черзі вразивши ворота Пастуха, по суті зняли усі питання щодо переможця. МФК «Ехо» билось ж до останнього, і зусиллями Загродського за хвилину до фінальної сирени змогло скоротити розрив у рахунку до мінімуму, однак на більше у цьому матчі номінальні гості не спромоглися – непроста перемога «Вентса» з рахунком 3:2, на який в 1/8 фіналу очікує зустріч із «Олімпіком».

«Евеліна» - «АВІСТ-Красилів» - 2:9 (1:4)
Голи: Бородій (23), Ошовський (27) – Олексюк (10, 13, 26, 33), Мельник (18, 19), Когут (32), Якубов (38, 43)

Продовжує кубкову боротьбу і «АВІСТ-Красилів», який в 1/16 фіналу каменя на каменя не залишив від знекровленої кадровими втратами «Евеліни». Команда з Красилова, пам’ятаючи про поразку у матчі цих суперників в чемпіонаті, на звітний матч вийшла, неначе на останній бій, і у всій красі продемонструвавши свої найсильніші сторони, зняла усі питання щодо переможця ще задовго до фінальної сирени. Справжнім «злим генієм» «Евеліни» став Олексюк, який в цій грі оформив покер, дублями також відзначились Мельник та Якубов, а також ще один результативний удар у свій актив записав Когут. «Зелені» ж на це все спромоглися відповісти лише двома результативними ударами, дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – переконлива перемога «АВІСТ-Красилова» з рахунком 9:2, який за вихід до чвертьфіналу зустрінеться із «Менсом».

«Патріот» - «Епіцентр К-Forex Club» - 1:5 (1:0)
Голи: Патоїшин (16) – Олянчук (24, 26, пен.), Богославський (29), Овчинніков (44, 44)

Ще одним учасником 1/8 фіналу став «Епіцентр К-Forex Club», який в одному з найцікавіших матчів ігрової суботи переграв «Патріот». Хоча, для останніх все розпочиналося більш ніж успішно. Впевнено провівши перший тайм, в якому Палійчук та компанія нічим не поступалися своєму більш вищому за класом супернику, «патріотівці» вирушили на перерву у ранзі переможця після чудового голу Патоїшина, який обігравшись на швидкості у «стіночку» з Марущаком, влучно пробив зльоту у ліву «шістку» - 1:0. Однак розвинути свій успіх номінальним господарям після перерви не судилося. Все у матчі з ніг на голову перевернув Олянчук, оформивши дубль в дебюті другої 23-ти хвилинки, а на 29-ій хвилині Богославський влучно пробивши з кута воротарського, довів перевагу «будівельників» до двох забитих м’ячів – 1:3. Усі питання щодо переможця остаточно зняв Овчинніков, двічі впродовж 44-ої хвилини змусивши капітулювати Рудого – вольова перемога «Епіцентр К-Forex Club» з рахунком 5:1.

«Кардіфф» - «Бамбук» - 1:0 (1:0)
Голи: Пліс (44)

Подолав стадію 1/16 фіналу Кубку і його чинний володар, «Кардіфф», який в матчі за вихід до наступного етапу мінімально переграв «Бамбук». Що доволі цікаво, долю поєдинку цих двох атакувальних команд вирішив єдиний забитий м’яч, автором якого вже в дебюті зустрічі став Пліс, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Шума. Надалі суперники створили масу нагод для того, аби змінити цифри на табло, однак їх спроби успіхом так і не увінчалися – мінімальна перемога «Кардіффа» з рідкісним як для футзалу рахунком 1:0.

«Сокіл-3» - «Газовик» - 3:2 (2:1)
Голи: Соколюк (2), Король (10), Глас (40) – Глаз (21, 27)

Центральний матч 1/16 фіналу Кубку, у якому зустрічалися лідери дивізіону 1, «Сокіл-3» та «Газовик», сповна виправдав свій статус та очікування численних вболівальників, які стали свідками доволі яскравого видовища. Що ж до подій на паркеті, то впевненіше гру розпочали номінальні господарі, які вже на 10-ій хвилині заволоділи комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Відкрив рахунок у зустрічі Соколюк, влучно пробивши у ліву «шістку» з лінії воротарського після скидки Юхимовича, а невдовзі перевагу «Сокола-3» подвоїв Король, якому дещо «допоміг» рикошет від Рефеля – 2:0. Віддамо належне «Газовику», який і не думав опускати руки, і завдяки переконливій грі Глаза, який забив по м’ячу в кінцівці першого та початку другого таймів зумів відродити інтригу у зустрічі. В першому випадку Вадиму вдався розкішний удар у ліву «дев’ятку» з кута воротарського, а на 27-ій хвилині «вісімка» номінальних гостей після чудового пасу від Блажко холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – 2:2. Але раділи номінальні гості недовго. На 40-ій хвилині Глас вдало зігравши на добиванні після удару Луцюка та ефектно головою спрямувавши сферу у нижній кут, знову вивів вперед у рахунку «Сокіл-3» - 3:2. Останні хвилини ознаменувалися справжнім фінальним штурмом «Газовика», який з усіх сил намагався врятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і цілком міг як мінімум перевести гру в серію післяматчевих пенальті, однак Ситнік та Нємий своїми забійними моментами не скористалися. В підсумку – непроста перемога «Сокола-3» з рахунком 3:2.

«Лада» - «Ауді» - 11:1 (5:1)
Голи: Зощук (2, 4), Арт. Панасенков (12, 37), П. Шульган (14, 36), А. Шульган (21, 33), Умаров (26, 36), Міщук (29) – Шатілов (22)

В заключній зустрічі ігрової суботи путівку до 1/8 фіналу здобула «Лада», яка на класі впевнено переграла «Ауді». Номінальні господарі з перших секунд ігрового часу заволоділи відчутною перевагою, яку у підсумку втілила у одинадцять м’ячів у ворота Дударєва, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Відмітимо вдалі дії атакувального квартету «Лади» Зощук-Арт.Панасенков-П.Шульган-А.Шульган, кожен з якого двічі залишав у воротах суперника свій результативний «автограф». «Автомобілісти» ж на це все спромоглися відповісти лише голом престижу, автором якого став Шатілов – більш ніж переконлива перемога «Лади» з рахунком 11:1.

«Хмельницькі делікатеси» - «AVIVA» - 7:3 (4:0)
Голи: Морочківський (11, 16), Нік (13, 41), Леонов (23), Кащук (30), Бармак (39) – Сас (36, пен.), Чайковський (45), Христофоров (45)

Першим чвертьфіналістом Кубку стали «Хмельницькі делікатеси», які в матчі 1/8 впевнено розібралися з одним із лідерів дивізіону 2, «AVIVA». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 23-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі у впевненій манері провели чотири «сухі» м’ячі у ворота свого опонента. Два з них на рахунку Морочківського, який в обох випадках красивими ударами знімав павутину із верхніх кутів воріт «AVIVA», а ще по одному разу засмутили Саса Нік та Леонов. Після відпочинку підопічним Ігоря Вислободського вдалося проявити характер та вирівняти хід подій, однак відіграти «-4» за результатами першого тайму «AVIVA» так і не зуміла – 7:3 на користь «Хмельницьких делікатесів», які впевнено крокують до 1/4 фіналу Кубку.

«Атлетик-Ферозіт» - «Епіцентр К-Forex Club» - 2:7 (2:3)
Голи: Ліповуз (3, 12) – Богославський (7, 45), Самсонюк (15), Гарієвський (22), Моночков (43), Сяньков (43), В. Вербовий (45)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Атлетиком-Ферозіт» та «Епіцентром-К-Forex Club», який продовжував програму ігрової неділі. Початок матчу краще провели «атлетики», в складі яких дублем після розіграшу стандартних положень відзначився Ліповуз, однак завершення першої половини зустрічі пройшло вже за переваги номінальних номінальних гостей, які завдяки голам Самсонюка та Гарієвського схилили шальки терезів на свою користь. Далі рахунок міг змінитися як в один, так і в інший бік, а ось вирішальним став епізод на 43-ій хвилині, коли Сяньков влучно вдотик пробивши під поперечину після передачі Олянчука, довів перевагу «будівельників» до двох забитих м’ячів. Після цього «атлетики» дещо посипалися, чим і скористалися їх суперники, які провівши під завісу протистояння три м’ячі без відповіді у ворота Денисюка, довели таким чином справу до розгромної неділі. В підсумку – 7:2 на користь «Епіцентр К-Forex Club», на який у 1/4 фіналу очікує зустріч із сильнішим у парі «АВІСТ-Красилів» - «Менс».

«Кардіфф» - «Сокіл-2» - 7:0 (3:0)
Голи: Пліс (8), Черкезов (15, 44), Шум (16), Ціх (30, 39), Темнюк (46)

Поєдинок чинного володаря трофею, «Кардіффа», та лідера дивізіону 2, «Сокола-2», обіцяв стати одним з найцікавіших на стадії 1/8 фіналу, однак на ділі все вийшло зовсім інакше. Багато чого у цій зустрічі вирішив перший гол, автором якого став Пліс, поціливши розкішним ударом акурат в ліву «дев’ятку» метрів з 15-ти. Після цього молоді гравці «Сокола-2» розпочали дещо нервувати, а ось «помаранчеві» навпаки стали діяти впевненіше та розкутіше, і результативно використавши ледь не усі помилки суперника, провели ще шість м’ячів у ворота «соколят». Відзначимо вдалі дії тандему Черкезов-Шум, кожен з яких оформив дублі у цій зустрічі. «Сокіл-2» ж бився до останнього, і цілком напрацював бодай на гол престижу, однак засмутити Сандулова, який в цей день відверто піймав кураж та парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт, Рудюку та компанії не вдалося – 7:0 на користь «Кардіффа», який впевнено крокує до чвертьфіналу.

«Максимум» - «Феміда-Старлайф» - 0:10 (0:2)
Голи: Гончар (4, 35), Бойко (17, 46, 46), Рибак (27, 28), Бродзянський (30), Ткачук (43), Романюк (44)

Продовжує боротьбу за головний трофей і «Феміда-Старлайф», яка в 1/8 фіналу розгромила представника дивізіону 5, «Максимум». Підопічні Едуарда Щепанського весь матч діяли з позиції сили, «вмикаючись» у гру лише окремими епізодами. Однак і цього їм вистачило, аби «відвантажити» у ворота свого опонента десять м’ячів без відповіді, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш ж активним у стадії завершення атак «фемідівців» був Денис Бойко, який в цій грі відзначився хет-триком. Отож – більш ніж переконлива перемога «Феміди-Старлайф» з рахунком 10:0, на яку у чвертьфіналі очікує зустріч із чинним володарем Кубку, «Кардіффом».

«Сокіл-3» - «Лада» - 5:2 (2:1)
Голи: Король (21), Глас (23), Роговський (35), Луцюк (38), Юхимович (44) – Арт. Панасенков (13), Умаров (45)

Доволі цікавим видався заключний матч ігрового вік-енду, у якому між собою зустрічалися «Сокіл-3» та «Лада». Почався матч з атак номінальних господарів, однак «Лада» більш ніж успішно стримала стартовий натиск свого візаві, за що отримала приємну винагороду на 13-ій хвилині, коли Артем Панасенков розкішним ударом вколотив сферу у ліву «дев’ятку», вивівши вперед у рахунку «білих». На цьому підопічні Ісмаїла Умарова не зупинялися, і цілком через декілька наступних хвилин рахунок на табло міг бути вже розгромним, однак дива воротарської майстерності двічі продемонстрував Гончар, вийшовши переможцем у ближніх боях з Зощуком та Міщуком. «Сокіл-3» таким ж марнотратством у атаці не вирізнявся, і спочатку на 21-ій хвилині Король обігравшись з Роговським та вразивши верхній кут зробив рахунок у матчі рівним, а Глас, якому вдався точний удар з розвороту в нижній кут із сиреною, схилив шальки терезів на користь номінальних господарів – 2:1.
Все стало на свої місця у другому таймі, коли Роговський та Луцюк з інтервалом у три хвилини залишивши у воротах Панасенкова свій результативний «автограф» після розіграшу стандартних положень, довели рахунок на табло до розгромного, а зняв усі питання щодо переможця Юхимович, який точним ударом в ліву «шістку» завершив чудову передачу врозріз від Роговського – 1:5. «Лада» ж голом Умарова на останніх секундах спромоглася лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – непроста перемога «Сокола-3» з рахунком 5:2, суперником якого у чвертьфіналі стануть «Хмельницькі делікатеси».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області