КазахстанСерик Жаманкулов: «Когда „Кайрат“ пригласил, я решил продолжить работу в банке»Женский футзалОлег Бортнік: «Матчем за Суперкубок вирішили популяризувати жіночий футзал на Волині»Женский футзалТарас Шпичка: «Довгий час не знали дату матчу за Суперкубок, тому не вдалося провести збори»Сборная УкраиныОлександр Косенко: «Турнір в Івано-Франківську — генеральна репетиція перед відбірними поєдинками ЧС-2020» УкраинаУ Хмельницькому почали зведення арени Палацу спортуКазахстанОпределились все участники четвертьфинала Кубка КазахстанаЭкстра-лигаЕкстра-Футзал №1 сезон 2019/2020Чемпионат ЕвропыХозяин ЕВРО-2022 определится 24 сентябряПортугалияПортугалія-2019/20. Тур 2. «Спортінг» громить «Белененсеш», «Бенфіка» натужно перемагаєЧемпионат ЕвропыЛатвийский блин комомЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи (U-19). Підсумки турніруУкраинаУ Києві відбулася церемонія нагородження найкращих студентських команд «Ukraine students football awards-2019»Вторая лигаОлько Возний: «Ми – велика футзальна сім’я «пекарів»ПольшаПольша-2018/19. Экстракласа. 2 тур. Волевая победа чемпионаИспанияФеде Видаль назвал состав на матчи с ПортугалиейФутзал в миреДушана Якіцу призначено новим головним тренером збірної СШАЭкстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Тур 1. Катком по КартахенеЧемпионат ЕвропыУЄФА оприлюднив символічну збірну Євро (U-19)

Станіслав Гончаренко: “Моментів створили більше, але реалізація звелася до нуля”

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав ГОНЧАРЕНКО – про повторну гру з “Рекордом”:

– На жаль, друга гра нам не вдалася. Я не випадково зазначав, що розглядаю стан команди за сумою двох ігор. Ми розуміли, що сьогодні нам буде важче, але щоб програвати по ходу гри до 23 хвилині 0:5 – на таке не розраховували. Почали дуже погано, пропустили швидко два необов’язкові м’ячі. Відсутність концентрації помножена на слабку гру воротарів призвели до такого розвитку гри. Елементарно легкі м’ячі в ближній від воротаря кут – і нам вже довелося шукати шляхи поліпшення гри. Але смію зауважити, що в першому таймі нам цього не вдалося зробити. Більше того – до кінця першого тайму на власному володінні м’ячем помиляємося, фолимо в семи метрах від воріт і Саша Бондар реалізує штрафний, пробивши поміж ніг воротарю.

Не виправдовуючись, смію відкрито стверджувати, що моментів ми створили більше в першому таймі, але от реалізація звелася до нуля. Причому очевидність їхня була куди більша, ніж у суперника. Один Андрій Ардашніков зобов’язаний був тричі забивати. Олександр Басич мав чистий, без перешкод, вихід один-в-один з воротарем. І всі ці моменти з категорії явних, особливо у Андрія, коли не забити було складніше, ніж забити.

В роздягальні поговорили, вказали на помилки, обговорили причини того, що сталося. Домовилися поліпшити роботу в русі. Почали другий тайм четвіркою Басича і примудрилися за хвилину і 58 секунд пропустити два м’ячі. Довелося підняти тональність в спілкуванні з гравцями, після чого робота в грі явно покращилася. Зарухалися, створили безліч моментів, але реалізація в цей день підвела нас. Забили два робочих голи і радує, що це зробив Мілінький.

З забійних моментів по черзі не забивали Павло Концеба, Андрій Ардашніков, Володимир Поночовний. Змусили суперника фолити, заробили пенальті, який не реалізував Влад Корнєв. Анатолій Мілінький не забив десятиметровий удар. Засмучує, що моменти були, але майстерність підводить. Тривожить, що четвірка Басича свій мікроматч програла – 0:3. У першій грі була присутня ігрова строгість, індивідуальна відповідальність, багато блокували удари суперника, а в другій грі ці показники зникли, що підтверджує характер пропущених м’ячів. Суперник 22 хвилини був агресивнішим за нас. Ми програли в атлетизмі і в сумі швидкісних переміщень. Плюс сьогодні нас підвели воротарі, які відіграли по тайму: Слободянюк, Сіріцькій. Не вміємо грати другу гру і це відстежується ще з минулого року, коли на турнірах в Одесі і Львові нами були програні другі матчі на турнірах з далеко не найсильнішими суперниками. В цілому впадати у відчай – недоречно, але всім нам висновки належить зробити.

Джерело - Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”