ИспанияИспания-2019/20. 20 тур. «Санта Колома» обыгрывает «Мовистар Интер»ИталияАндреа Монтемурро подает в отставкуФутзал в миреЕще один финал Даниэля РодригесаКубок УкраиныІван Скіцко: «ХІТ» є фаворитом, але ми відповідально готуватимемося до двох кубкових матчів»Кубок УкраиныАртем Барібан: «"ДЕ Трейдинг" – дуже сильна команда, але завдання "Яско" – фінал чотирьох»Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20: вихід на фінішну прямуЮношеский футзал«Вінниця-Володимир» припиняє участь у Юнацькій Екстра-лізі (U-17)РоссияМатеус Кожикоски – новичок МФК КПРФЭкстра-лига"Кардинал-Рівне" зіграє з "Вересом"БразилияСуперкубок Бразилии-2020: календарь определенЧемпионат мираОлександр Косенко: «Результат незадовільний, проте по грі не все так безнадійно, як здається»Футзал в миреСергей Скорович: «Я не говорю, что мы такие красавцы, но мы действительно красавцы!»Сборная УкраиныУ збірну України U-18 довикликали найкращого гравця чемпіонату України U-17 у Першій лізіУкраинаЧемпіонат України серед ЗВО: «Рятівник» вдома здолав НУХТЮношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 11 тур. Енергетичне дербі за львів'янамиИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 21-го тураИспанияДиего Джиустоцци продлил контракт с «ЭльПосо Мурсия» до 2022 годаЕкстра-Футзал Випуск № 18 сезон 2019/2020ЧехияВиктор Тарчило: «Неважно, сколько у нас осталось матчей»Экстра-лигаЮрій Леник: «Протягом останніх чотирьох років НФК "Ураган" вийшов за межі футзальної команди»

Станіслав Гончаренко: “Стан команди будемо оцінювати за результатом двох ігор з “Рекордом”

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав Гончаренко – підсумував першу контрольну гру проти польського “Рекорда”, в якій рівненська команда вчора перемогла – 2:1:

– Як для першої гри нового річного циклу, враховуючи ротацію нашого складу, вважаю результат непоганим. Але мене цікавить сама гра і її якість. Задоволений ставленням до справи, відповідальністю кожного гравця в грі, але ось компетентності у змісті гри не вистачає ряду гравців. Не всі встигають за розвитком гри, її ходом. А головне – своїм впливом на те, що відбувається в грі. Не вистачає ігрової цілісності і стабільності в грі.

Розпочали солідно, розкуто, повели 2:0. Чомусь терміново на індивідуальній помилці привезли м’яч в свої ворота, почали метушитися, нервувати. Суперник решту часу першого тайму мав ігрову перевагу, тож нам довелося туго. Очевидних помилок до кінця тайму та гри в цілому ми більше не допустили, рахунок не змінився. Терпіли в першому таймі, пішли на перерву. У другому таймі дещо перебудувалися, зробили перестановки в поєднаннях четвірок, піднялися вище у відборі м’яча, поліпшили контроль м’яча, ущільнили колективний пресинг, зіграли двома четвірками по системі 4-0 і це змусило суперника фолити. У підсумку на 39-й хвилині заробили 6 фол, довірили його пробивати Лисенко, але Андрій не зумів переграти воротаря.

Другий тайм мені сподобався. Знайшла солідність і стійкість у володінні м’ячем і управлінні грою. Левову частку спокою привніс у гру наш воротар, Слободянюк Руслан. Він своїм спокоєм і виваженістю додав нам впевненості.

Стан команди, її ігрову стійкість, будемо оцінювати тільки за результатами двох ігор з “Рекордом”. Буде ще третя гра з бронзовою командою чемпіонату Польщі. Три гри поспіль дадуть нам об’єктивну оцінку сьогоднішніх можливостей команди, її перспективи та можливість отримати синтезовану відповідь про виконану роботу на етапах підготовчого періоду.

Нагадаємо, сьогодні “Кардинал-Рівне” та “Рекорд” зіграють о 12:00 за місцевим часом.

Джерело - Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”