КазахстанСерик Жаманкулов: «Когда „Кайрат“ пригласил, я решил продолжить работу в банке»Женский футзалОлег Бортнік: «Матчем за Суперкубок вирішили популяризувати жіночий футзал на Волині»Женский футзалТарас Шпичка: «Довгий час не знали дату матчу за Суперкубок, тому не вдалося провести збори»Сборная УкраиныОлександр Косенко: «Турнір в Івано-Франківську — генеральна репетиція перед відбірними поєдинками ЧС-2020» УкраинаУ Хмельницькому почали зведення арени Палацу спортуКазахстанОпределились все участники четвертьфинала Кубка КазахстанаЭкстра-лигаЕкстра-Футзал №1 сезон 2019/2020Чемпионат ЕвропыХозяин ЕВРО-2022 определится 24 сентябряПортугалияПортугалія-2019/20. Тур 2. «Спортінг» громить «Белененсеш», «Бенфіка» натужно перемагаєЧемпионат ЕвропыЛатвийский блин комомЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи (U-19). Підсумки турніруУкраинаУ Києві відбулася церемонія нагородження найкращих студентських команд «Ukraine students football awards-2019»Вторая лигаОлько Возний: «Ми – велика футзальна сім’я «пекарів»ПольшаПольша-2018/19. Экстракласа. 2 тур. Волевая победа чемпионаИспанияФеде Видаль назвал состав на матчи с ПортугалиейФутзал в миреДушана Якіцу призначено новим головним тренером збірної СШАЭкстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 1-го тураИспанияИспания-2019/20. Тур 1. Катком по КартахенеЧемпионат ЕвропыУЄФА оприлюднив символічну збірну Євро (U-19)

Станіслав Гончаренко: “Стан команди будемо оцінювати за результатом двох ігор з “Рекордом”

Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав Гончаренко – підсумував першу контрольну гру проти польського “Рекорда”, в якій рівненська команда вчора перемогла – 2:1:

– Як для першої гри нового річного циклу, враховуючи ротацію нашого складу, вважаю результат непоганим. Але мене цікавить сама гра і її якість. Задоволений ставленням до справи, відповідальністю кожного гравця в грі, але ось компетентності у змісті гри не вистачає ряду гравців. Не всі встигають за розвитком гри, її ходом. А головне – своїм впливом на те, що відбувається в грі. Не вистачає ігрової цілісності і стабільності в грі.

Розпочали солідно, розкуто, повели 2:0. Чомусь терміново на індивідуальній помилці привезли м’яч в свої ворота, почали метушитися, нервувати. Суперник решту часу першого тайму мав ігрову перевагу, тож нам довелося туго. Очевидних помилок до кінця тайму та гри в цілому ми більше не допустили, рахунок не змінився. Терпіли в першому таймі, пішли на перерву. У другому таймі дещо перебудувалися, зробили перестановки в поєднаннях четвірок, піднялися вище у відборі м’яча, поліпшили контроль м’яча, ущільнили колективний пресинг, зіграли двома четвірками по системі 4-0 і це змусило суперника фолити. У підсумку на 39-й хвилині заробили 6 фол, довірили його пробивати Лисенко, але Андрій не зумів переграти воротаря.

Другий тайм мені сподобався. Знайшла солідність і стійкість у володінні м’ячем і управлінні грою. Левову частку спокою привніс у гру наш воротар, Слободянюк Руслан. Він своїм спокоєм і виваженістю додав нам впевненості.

Стан команди, її ігрову стійкість, будемо оцінювати тільки за результатами двох ігор з “Рекордом”. Буде ще третя гра з бронзовою командою чемпіонату Польщі. Три гри поспіль дадуть нам об’єктивну оцінку сьогоднішніх можливостей команди, її перспективи та можливість отримати синтезовану відповідь про виконану роботу на етапах підготовчого періоду.

Нагадаємо, сьогодні “Кардинал-Рівне” та “Рекорд” зіграють о 12:00 за місцевим часом.

Джерело - Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”