РовенскаяДенис Пашкевич: «Матч зірок – це неймовірна подія для Рівного»ИспанияКарлос Ортис: «Мне всегда удавалось показывать лучшую игру, когда это было действительно важно»АргентинаМатиас Люкуйкс: «Мы все должны принять участие в решении, которое ФИФА примет относительно чемпионата мира»РоссияВладислав Шаяхметов: «Желаю всем нам терпения»КазахстанКака: «Чемпионат мира не должен состояться в эти сроки, потому что все команды будут не в идеальном состоянии»Экстра-лигаШлях до мети: Володимир Кардаш, Роман КолтокБразилия«Арена Сорокаба» превращается в госпитальРоссияРФС приостановил весь футбол в России до 31 маяЧемпионат мираНад чемпионатом мира в Литве сгущаются тучиКубок УкраиныАндрій Заводян: «Виступ «Яско» у Кубку України – це не фарт, а кропітка робота команди!»ИспанияМигелин: уйти или остаться?Футзал в мире«Лондон Хельвеция»: «Мы крайне разочарованы решением комитета Национальной Серии Футзала»Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга 2019/2020. Думки тренерів команд-учасницьФутзал в миреЖоау Алмейда: «Мировому футзалу нужна Англия»МолдоваКонстантин Ницэ: «Награды есть, но новые никогда не мешают»БеларусьБелорусская «Столица» сменила логотип на время коронавирусаЭкстра-лигаШлях до мети: Руслан Шеремета, Петро Сенюк, Олег НегелаЮношеский футзалЮнацька Екстра-ліга: визначено номінантів сезонуЮношеский футзалВолодимир Салій: «На мою думку, формат спарених матчів не сприяє росту професійних навичок у юних футзалістів»Отакар Местек: «Мы рассматриваем возможную поддержку, помощь или компенсацию»

Уболівальники визнали Мохаммада Резу Гейдаряна найкращим гравцем в історії іранського футзалу

У фінальному опитуванні на телеграм-каналі Iranian Futsal Мохаммад Реза Гейдарян був визнаний найкращим гравцем в історії цього виду спорту в Ірані.


Колишній капітан національної збірної Ірану з футзалу Мохаммад Реза Гейдарян був визнаний найкращим гравцем в історії іранського футзалу в голосуванні, яке проводилось в телеграм-каналі Iranian Futsal. Гейдарян здобув перемогу у фінальному опитуванні з безпрецедентною підтримкою в 33% (12004) з 36026 людей, які проголосували.

Опитування складалося з попереднього і фінального етапів, в яких проголосувало 52063 особи. У відбірковому раунді 30 найкращих іранських гравців були поділені на три групи. В першій групі були Хейдаріан, Асгарі Могаддам, Раджабі, Ахмаді, Фахім, Джавід, Парізар, Хассан-заде, Назарі і Масумі. Алі Асгар Хассанзаде, Мохаммад Реза Гейдарян і Махді Джавід вийшли до фінального раунду опитування. Дадаші, Нассері, Фараші, Зареї, Хашемзаде, Раїсі, Вафаеї, Тахері та Ісмаїлпур були в другій групі, з якої далі вийшли Хоссейн Тайєбі, Мохаммад Хашемзаде і Мохаммад Тахері. А у третій групі зійшлися Казем Мохаммаді, Лотфі, Кешаварз, Сепер Мохаммаді, Таваколі, Ансаріфард, Самімі, Абтахі, Каземі та Саней, з яких у фінальний раунд пройшли Мохаммад Кешаварз, Алі Саней і Фархад Таваколі.

У фінальному списку опитування Мохаммад Реза Гейдарян став першим з 33% голосів. Друге місце посів Алі Асгар Хассанзаде з 28%, а Мохаммад Тахері став третім з 8%. Мохаммад Кешаварз, Хоссейн Тайєбі, Мохаммад Хашемзаде, Мехді Джавід, Алі Саней та Фархад Таваколі посіли місця відповідно з четвертого по дев'яте.

Особливістю цього опитування стала відсутність Вахіда Шамсаї, містера Гола футзалу, що сталося за його власним бажанням та в контакті з Futsal News.

Джерело - fut5al.ir

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.