Детский футзалДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна/Чорноморськ) – переможець Кубку ліги U-17ВенгрияВенгрия-2020/21. Тур 4. LIVE!РоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 3. LIVE!КазахстанВиктор Тарчило: «Мы будем показывать красивую, агрессивную и современную игру»КазахстанДмитрий Клочко: «От сезона жду только положительных эмоций»КазахстанВ столице Казахстана создается профессиональный футзальный клубМолдоваАлександр Голбан: «В скором будущем мы опубликуем Стратегию развития футзала в Молдове»БеларусьБеларусь-2020/21. Тур 4. LIVE!Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. Квартет йде у відривКазахстанАлександр Соколов – новый главный тренер МФК «Аят»ИспанияМатеус Преа: «Мне было бы очень интересно снова встретиться с командой из Казахстана»ВенгрияВолодимир Колок: «Треба навчитись вірити й чекати результату, адже він не приходить швидко»Женский футзалДанило Єрьомка: «УАФ може врятувати жіночий футзал одним розчерком пера»ФранцияФранция-2020/21. Тур 2. LIVE!МолдоваКристиан Малышенко: «Никто не давал нам ни единого шанса, когда мы отправились во Францию»Лига чемпионов УЕФАСтало известно расписание финала четырех Лиги чемпионов УЕФА 2020/21Первая лига Юрій Іванишин: «У Рівному на нас очікувала своєрідна контрольна робота»КазахстанБразильский вратарь Веллозу перейдет в МФК «Атырау»Футзал в миреНаши за границей. Первая победа Олега ЗозулиЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. Анонс матчів суботи

Вища ліга (жінки) 2019/20. 9 тур. «Будстар-НПУ» знову сильніший у київському дербі

Відбувся 9 тур чемпіонату України з футзалу серед жінок у Вищій лізі.

«Tesla» не без складнощів, але таки перемогла на виїзді непоступливий «Ладомир», а ПЗМС прогнозовано легко переміг «Багіру-ДЮСШ». Одначе ці матчі мали значення тільки в розрізі бомбардирських перегонів і підтримки ігрової практики, бо здобуті в них очки не перейдуть з переможцями у другий етап.

Зважаючи на це центральним матчем туру було київське дербі між бронзовим призером «Будстар-НПУ» і чемпіоном «IMS-НУХТ». Матч виправдав свій статус на 200%. Наставник гостей Тарас Шпичка не міг розраховувати одразу на чотирьох гравчинь. Воротарка Яніна Романюк і універсалки Аліна Бундюк та Вікторія Роздобудько травмовані, а ще одна воротарка Вікторія Кислова вже нібито перейшла в іншу команду. На щастя, одним з літніх новачків «рекламістів» була Анастасія Терех, яка у прямому розумінні слова є універсалкою, оскільки за різні команди грала як воротаркою, так і польовим гравцем. До цього за «IMS-НУХТ» вона грала тільки як універсалка і забила 3 м’ячі. Враховуючи воротарську проблему чемпіонок на цей матч, саме Анастасії було доручено виконувати роль резервної голкіперки. Вона у перерві замінила Анну Голубцову і не підвела своїх партнерок, хоч і пропустивши один гол, але відігравши на хорошому рівні. Взагалі у першому таймі була плюс-мінус рівна гра, а про принциповий характер матчу говорить і міні-конфлікт Шульги з Кирильчук, і те, що команди назбирали по 6 порушень у першому таймі .Проте обидва дабл-пенальті були виконані не найкращим чином. Підсумок першого тайму вирішив чудовий індивідуальний гол Шульги, яка класним фінтом на своїй половині перекинула Крамну, пробігла метрів 20 і встановила рахунок 3:2. У другому таймі перевагою володіли «будстарівки», але довгий час рахунок залишався незмінним. На 35-й хвилині Форсюк збила Дубицьку, а та лежачи відмахнулася ногою і побачила перед собою другу жовту картку. «Педагогині» реалізували більшість, встановивши рахунок 4:2 і після того просто спокійно доводили матч до перемоги. До всіх бід «рекламісток» додалося ще й те наприкінці матчу ушкодження зазнала Юлія Шевченко. Майже за 3 хвилини до кінця Воловенко у воротарській футболці вийшла як «літаючий воротар» і навіть одного разу встигла врятувати свої ворота, але за цей час чемпіонки все одно пропустили ще тричі. По завершенні матчу була словесна перепалка і не було потискання рук – принциповість зашкалювала. Завдяки цій перемозі господарки відірвалися від своїх суперниць аж на 8 очок.