Детский футзалОлег Ольшанецький: «Дітям було складно за два тижні перелаштуватись з футболу на футзал»Первая лига Юрій Онищук: «Перед початком сезону керівництво поставило максимальні задачі, але не так вийшло, як ми цього хотіли»БеларусьАлексей Попов: «Хочется верить, что после этого кризиса у нас останется полноценный чемпионат. Надо как-то пережить»БеларусьПричина, которую нельзя называть. Почему в Беларуси поставили на паузу мини-футболИспанияКарлос Ортис покидает «Мовистар Интер»БеларусьАлександр Савинцев: «Все, кто занял не первое место, не согласятся на завершение чемпионата без плей-офф»Вторая лигаОлександра Терембець: «Треба формувати попит від батьків саме на футзал»Юношеский футзалОлександр Дем'янчук: «Багато футзальних функціонерів були проти того, щоб викликати дуже талановитого, але футболіста у футзальну збірну»КазахстанАміржан Муканов: «Багато воротарів і до Ігіти підключалися до атак, але вони не мають такої техніки і удару»Футзал в миреНові контракти, зарплати та ринок: вказівки ФІФАЭкстра-лигаІльдар Макаєв: легенда №16Экстра-лигаРетроспектива: "Ураган" – дворазовий володар Суперкубка України КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»АргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»

Вища ліга (жінки) 2019/2020. Другий етап. 1 тур. «Будстар-НПУ» збільшує відрив від конкурентів

Відбувся 11 тур чемпіонату України з футзалу серед жінок у Вищій лізі.

Другий етап Чемпіонату України розпочався центральним поєдинком. У матчі помірялись силами харківська «Tesla» та «IMS-НУХТ» із Києва. На вболівальників очікував динамічний матч у виконанні дівчат. Так і сталось. Вже на 4-й хвилині рахунок було відкрито. Першим взяттям воріт відзначились харків’янки. Після помилки «IMS-НУХТ» у захисті гол на свій рахунок записала Олена Шевела – 1:0. Не довго «Tesla» вела у рахунку. Завдяки хорошому дальньому удару Маріанни Крамної на 5-й хвилині зустрічі київські дівчата зрівняли рахунок у матчі – 1:1. У першому таймі глядачі могли побачити чимало небезпечних моментів з обох сторін. Та вийти вперед жодній з команд у першому таймі так і не вдалось. Свисток на перерву - 1:1. У другому таймі «Tesla» не відійшла від своє тактики високого пресингу, що давало свої плоди у вигляді помилок суперника. «IMS-НУХТ» спробував вийти вперед за рахунок індивідуально технічної гри. Тайм проходив за рівної непоступливої боротьби. Дальнім ударом відзначилась Юлія Дударчук, м’яч пройшов поруч зі стійкою. Небезпечний удар у відповідь зі сторони «IMS-НУХТ» на рахунку Кліпаченко, Сагайдачна на місці. На 39-й хвилині зустрічі харківська команда могла вийти вперед. Після прострілу Титової Ірина Дубицька біля власних воріт зіграла рукою  жовта картка та пенальті. У дуелі між Титовою та Терех, переможницею вийшла саме воротарка київської команди. Капітану «Тесли» не вдалось вивести свою команду вперед. Остання хвилина зустрічі проходила за атак обох команд та забити нікому не вдалось. Рахунок матчу бойова нічия 1:1.

У другому матчі у Києві виявити сильнішого зійшлись місцевий «Будстар-НПУ» та полтавський «ПЗМС». Вже на початку зустрічі господарі вийшли вперед. Анна Шульга сама створила для себе момент. Після перехоплення та «сольного» проходу флангом Анна відправила круглого у ворота. Рахунок у матчі – 1:0 на користь київлянок. Перевага на полі була за «Будстар-НПУ». Попри перевагу київської команди, декількома небезпечними позиційними атаками відзначились полтавчанки. На 15-й хвилині поєдинку господарки матчу збільшили свою перевагу. Другий гол після передачі Шульги гол на свій рахунок записала Віра Дятел – 2:0. Вже через хвилину «ПЗМС» вдалось зменшити відставання. Після удару Волосиної на 16-й хвилині круглого із воріт вже виймала Вікторія Кислова, яка нещодавно поповнила команду, перейшовши з київського «IMS-НУХТ». Попри два пропущені голи черговий хороший тайм на свій рахунок може записати голкіпер полтавчанок Ірина Славич. На перерву лідерами у рахунку пішла київська команда – 2:1. Другий тайм проходив під контролем господарів. На 29-й хвилині дабл-пенальті реалізувала Анна Шульга – 3:1. За одну хвилину Ірині Славич довелось двічі виймати круглого із власних воріт. Спершу дабл-пенальті потужним ударом реалізувала Анна Прокопенко – 4:1. А вже через декілька секунд м’яч у власні ворота зрізала Маргарита Мочалова – 5:1. На 36-й хвилині третій дабл-пенальті не вдалось реалізувати капітану команди Юлії Форсюк  рахунок не змінився. «ПЗМС» вдалось відіграти один м’яч, гол на рахунку Мочалової – 5:2. За дві хвилини до кінця матчу полтавчанкам вдалось «відквитати» ще один м’яч. Гол у свою скарбничку поклала Таїсія Бабенко  5:3. Оце так матч. На останній хвилині зустрічі черговий реалізований дабл-пенальті на рахунку Шульги 6:3, хет-трик на рахунку Анни. Свисток судді рахунок матчу – 6:3.

7 лютого

«Tesla» (Харків) – «IMS-НУХТ» (Київ) 1:1 (1:1)
 Шевела, 4 – Крамна, 5
Нереалізований пенальті: Титова, 39 (Tesla)
Попередження: Кирильчук, 30, Дубицька, 39 (обидвs – IMS-НУХТ)
13:30 м. Харків, СК «Каразинський»
Арбітри: А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Ю. Воложенко-мол. (Київ)
Хронометрист: Ю. Змієвська (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Рудинський (Харків)

«Будстар-НПУ» – «ПЗМС» (Полтава) 6:3 (2:1)
 Шульга, 2, 29 (дабл-пен.), 39 (дабл-пен.), Дятел, 15, Прокопенко, 32 (дабл-пен.), Мочалова, 33 (а/г) – Волосина, 16, Мочалова, 37, Бабенко, 38
Нереалізований дабл-пенальті: Форсюк, 36 (Будстар-НПУ)
14:00 м. Київ, СК «НПУ ім. М. Драгоманова»
«Будстар-НПУ»: Кислова, Форсюк, Гриценко, Шульга, Дятел — Прокопенко, Соломаха, Козаченко, Застела.
«ПЗМС»: Славич, Шаповал, Бабенко, Мочалова, Келеп — Діхтяр, Воскобойник, Барсова, Волосина
Арбітри: Д. Дудка, Р. Гейло (обидва – Київська обл.), О. Нагорний (Київ)