Экстра-лигаРетроспектива: "Ураган" – дворазовий володар Суперкубка України КазахстанАміржан Муканов: «Багато воротарів і до Ігіти підключалися до атак, але вони не мають такої техніки і удару»Экстра-лигаІльдар Макаєв: легенда №16Футзал в миреНові контракти, зарплати та ринок: вказівки ФІФААргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»СумскаяЄвген Петраков: «Приємно мати команду з Сум на найвищому рівні»Экстра-лигаІгор Москвичов: «Чекаємо продовження чемпіонату, але вже і думаємо за наступний сезон»ЧеркассыІсторія виступів представників Черкащини у професіональних змаганнях 1990-2020 рр.Вторая лигаДва роки тому «Шевченків край» (Звенигородський р-н) виграв «бронзу» чемпіонату України у Другій лізіФутзал в миреЧемпіонат Європи-2020 серед студентів перенесеноГерманияМихал Салак: «В Германии чемпион пока не объявлен»БеларусьБеларусь: старт плей-офф перенесен на 25 апреляИспанияРикардиньо: «Я скучаю по многим вещам... мы были счастливы и не знали об этом»

Збірна України програла Іспанії і втратила шанси на потрапляння на Кубок світу-2020

У другому матчі групи еліт-раунду відбору на чемпіонат світу 2020 року збірна України з футзалу не встояла перед командою Іспанії.

Після учорашньої поразки від сербів та результатів інших матчів групи В стало зрозуміло, що українцям для виходу з групи обов’язково треба відбирати очки в іспанців. Утім, зробити це у грі з віце-чемпіонами Європи нашій команді не вдалося.

Поєдинок розпочався з класного моменту в Журби, який не зумів переграти воротаря суперників. А вже за кілька секунд Іспанія заробила пенальті, який холоднокровно реалізував Ортіс. Після цього наша команда заволоділа ініціативою, але хлопцям дещо не щастило, до того ж у рамці іспанської команди дива творив Хуанхо.

У першому таймі з моментів нашої збірної можна згадати постріл Сорокіна, потрапляння Зварича у поперечину, дещо невлучний удар Педяша здалеку. На 15-й хвилині можливість забити не використав той же Зварич, влучивши у голкіпера. Іспанці ж приберегли всі свої моменти на кінець стартової 20-хвилинки. Спершу Лосано реалізував дабл-пенальті, після чого Адольфо влучив у стійку воріт Ципуна.

На старті другої половини зустрічі збірна України знову притиснула суперників, але довго не могла відкрити лік своїм голам у цьому матчі. Знову допомагав Хуанхо каркас його воріт, який ще двічі зіграв проти нашої команди. На 31-й хвилині підопічні Олександра Косенка таки розмочили рахунок, коли Малишко з другої спроби розібрався на «п’ятачку».

Утім, надія на позитивний результат для синьо-жовтих протрималася недовго. Уже на 33-й хвилині Лосано оформив дубль, завершивши класну контратаку блискучим ударом. Після цього свої спроби пробити суперників мали Педяш, Зварич, Фаренюк, а найреальнішу можливість скоротити відставання втратив Сорокін. Однак у підсумку глядачі, серед яких, до речі, відчутно переважала українська підтримка, більше голів не побачили.

Програвши два матчі із трьох, збірна України втратила шанси навіть на друге місце у групі. У вівторок на нашу команду чекатиме заключний матч у Ніші — проти французів.

Україна — Іспанія — 1:3 (0:2)
Малишко (31) — Ортіс (1, з пенальті), Лосано (19, дабл-пенальті, 33).
Україна: Ципун — Малишко, Разуванов, Журба, Педяш — Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич, Єрьомін, Микитюк, Сорокін, Фаренюк, Іваняк.
Іспанія: Хуанхо — Ортіс, Солано, Лосано, Адрі — Хосе Руїс, Бебе, Тольра, Андресіто, Адольфо, Рафа Усін, Рауль Кампос, дель Ольмо, Баррон.

Джерело - УАФ

Підопічні Олександра Косенка зазнали поразки від збірної Іспанії у другому поєдинку групи В європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Після перемоги збірної Сербії над Францією нашій команді конче була потрібна звитяга у поєдинку з іспанцями. Втім, вже на першій хвилині підопічні Федеріко Відаля Монтальдо заробили пенальті після фолу Ципуна на Солано.

До м'яча підійшов капітан іспанців Ортіз, і точним ударом відкрив рахунок у матчі. Наприкінці стартової половини зустрічі українці занесли до свого пасиву шостий фол, і номінальні гості вдруге використали стандарт на свою користь. Лозано був точним з десятиметрової позначки.

У другому таймі Малишко скоротив різницю у рахунку, відзначившись на 31-й хвилині після пасу Педяша. Однак, за 2 хвилини той-таки Лозано оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у поєдинку. 1:3 – збірна України втрачає шанси на продовження боротьби за потрапляння на чемпіонат світу. Долю першого місця у групі В в очній зустрічі вирішать збірні Сербії та Іспанії, яка відбудеться у вівторок о 21:30.

Україна – Іспанія – 1:3 (0:2)
Малишко (31) – Ортіз (1 – з пен.), Лозано (19 – з дабл-пен, 33)
Попередження: Шотурма (20)
Україна: Кирило Ципун – Володимир Разуванов, Сергій Малишко, Сергій Журба, Олександр Педяш, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич, Артем Фаренюк,  Дмитро Сорокін, Микола Микитюк, Олег Єрьомін, Євген Іваняк (к)
Іспанія: Хуанхо – Карлос Ортіз (к), Солано, Серхіо Лозано, Адрі, Хосе Руіз, Бебе, Марк Толра, Андресіто, Адольфо, Рафа Усін, Рауль Кампос, Рауль дель Олмо, Карлос Баррон

Додамо, що наступний матч підопічні Олександра Косенка проведуть 4 лютого о 17:30. Суперником «жовто-синіх» стане збірна Франції.

Також відзначимо, що сьогодні завершилася турнірна боротьба у групі А. За її підсумками учасником чемпіонату світу стала збірна Португалії, а ще одним учасником плей-офф буде збірна Фінляндії.