БеларусьОльга Мелконянц продовжить кар’єру в білоруському «Педуніверситеті»Футзал в миреУ Першому дивізіоні Данії успішно дебютувала команда, в якій грають лише українціЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Элитный раунд. День 2. Три раза по 2:1Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 2 тур. ДЮСШ «Волна» і Футзал-Дніпро» пройшли тур без втратЛига чемпионов УЕФАСерхио Лосано: «Мы фавориты в борьбе за путевку в Финал четырех»Лига чемпионов УЕФАКакау: «Без Дугласа и с ним "Кайрат" выглядит по-другому, его отсутствие ощущается»КазахстанВ КФФ ответили на заявление президента «Кайрата» о выборе лучшего игрока сезонаЖенский футзалВища ліга (жінки) 2019/20. Заявки командЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Элитный раунд. День 1. Уверенный старт КПРФ и волевая победа «Добовца»Футзал в миреСьогодні Продексім стартує в Елітному раунді Ліги чемпіонівФутзал в миреУкраїнський «Продексім» розпочав елітний раунд ЛЧ з перемоги над білоруською «Сталіцею»Экстра-лигаЕкстра-Футзал Випуск № 8 сезон 2019/2020ЧехияТомаш Драховски: «Мы покажем все, на что способны»Лига чемпионов УЕФАКака: «Жребий оказался несправедливым к самой Лиге чемпионов»Женский футзалВища ліга (жінки) 2019/20. 4 тур. ПЗМС піднімається в трійку, «Будстар-НПУ» громить чемпіонаПольшаПольша-2019/20. 9 тур. «Рекорд» громит «Гвязду», «Пяст» упускает победуЛига чемпионов УЕФАИгита: «Наша цель – выйти в Финал четырех Лиги Чемпионов»Ассоциация футзала УкраиныВасиль Симонов потребує допомоги!Первая лига Перша ліга 2019/20. Заявка ФК «Бердянськ» (Бердянськ)Испания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 9-го тура

Збірна України в товариському поєдинку програла збірній Румунії

У першому матчі товариського турніру в Івано-Франківську підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Румунії.

Невдала кінцівка принесла команді Олександра Косенка поразку у матчі зі збірною Румунії.

Початок зустрічі видався для нашої команди досить успішним. Вже на 3-ій хвилині Фаренюк протягнув м’яч флангом, і віддав точний пас на Корсуна, який переграв Тоніцу.

Втім, за 10 хвилин гості відігралися. Рібейро Іке протягнув м’яч, і з доволі гострого кута вразив володіння Іваняка.

Як одні, так і інші мали приблизно рівну кількість можливостей до перерви, аби вийти вперед. Зокрема, в українців можна згадати удари Разуванова, Фаренюка та Микитюка. Натомість, у підопічних Роберта Лупу найбільша загроза надходила від «бразильської» трійці Іке-Олівейра-Валадарес.

Після відпочинку обидві команди продовжили тиснути на ворота одна одної, і саме «жовто-синім» вдалося вийти вперед. Фаренюк з пасу Зварича в елегантному стилі вразив ворота суперників.

Однак, гості знову відігралися. За 3 хвилини до завершення зустрічі румуни випустили Стоіцу в якості п’ятого польового. Це доволі швидко принесло свої плоди. Після прострілу Соча м’яч у свої ворота зрізав Шеремета.

Олександр Косенко взяв тайм-аут, і тепер зі штучною більшістю вийшла збірна України. Втім, гра у п’ять польових у нашої команди явно не пішла. Спочатку Човачі вразив порожні ворота нашої команди зі своєї половини поля, а потім дві своїх нагоди реалізував Валадарес, встановивши підсумковий рахунок – 2:5.

Україна – Румунія – 2:5 (1:1)
Корсун (3), Фаренюк (33)  – Іке (13),  Шеремета (38, аг), Ковачі (39), Валадарес (39, 40)
Попередження: Разуванов (8), Шотурма (14), Малишко (24) – Стоіца (14), Кречун (32), Олівейра (37)
Збірна України: Євген Іваняк (Дмитро Литвиненко, 21) – Микола Микитюк, Артем Фаренюк, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Володимир Разуванов, Тарас Королишин, Сергій Журба, Олександр Педяш, Микола Білоцерківець, Сергій Малишко, Михайло Зварич, Руслан Шеремета, Кирило Ципун
Збірна Румунії: Тоні Петрісор Тоніца – Савіо Валадарес, Феліпе Олівейра, Думітру Мімі Стоіца, Рібейро Іке, Богдан Ковачі, Даніель Кречун, Адріан Панзару, Крістіан Матей, Сабо Маня, Ласло Соч, Сергіу Гавріла, Андрей Грігораш

Свої наступні поєдинки обидві команди проведуть проти збірної Грузії. Підопічні Роберта Лупу зіграють зі своїм суперником завтра, а «жовто-сині» – у вівторок.

Джерело  Прес-служба Асоціації футзалу України

Дебют національної збірної України в Івано-Франківську видався невдалим.

Те, чим жив спортивний Івано-Франківськ останніми тижнями стало реальністю - збірна України з футзалу провела свій дебютний поєдинок на прикарпатському паркеті. До радості місцевих вболівальників зі старту вийшла номінально "франківська" четвірка, до якої увійшли нинішні "ураганівці" Микола Микитюк та Артем Фаренюк, а також ексгравці франківського клубу Ігор Корсун та Петро Шотурма. Місце у воротах зайняв капітан "синьо-жовтих" Євген Іваняк, який також раніше захищав кольори "Урагану".

Фактично, перший же небезпечний момент у зустрічі завершився взяттям воріт. Фаренюк влучно прострілив на Корсуна, який став автором історичного голу на франківському паркеті - 1:0. Румуни доволі швидко оговтались від пропущеного м'ячі і двічі потужні дальні удари від Панзару та Ковача просвистіли повз рамку воріт Іваняка. Господарі відповіли елегентним "парашутом" від Фаренюка, що видався вкрай ефектним, та неефективним. Далі зразкова триходівка Журба-Разуванов-Королишин завершилась ну дуже неточним ударом від останнього.

Ближче до екватору тайму на перший план у наших суперників вийшли Савіо та Іке. Саме ця "солодка парочка" створила гол - Савіо, попри жорсткий фол з боку українців, встояв на ногах та прокинув на набігаючого Іке, що у відчайдушному стрибку вразив дальній кут наших воріт. Та на цьому неприємності для наших не закінчились і вже на 14-ій хвилині Савіо і Ко "назбирали" для нашої команди п'ять командних порушень.

Попри пропущений м'яч та п'ять фолів в пасиві українці прагнули продемонструвати, хто ж в домі господар і вже прихований удар Шотурми прийняла на себе стійка, а за кілька миттєвостей Тоніца спробував на собі "гармату" Микитюка, потягнувши ігровий снаряд з верхньої дев'ятки. Під завісу тайму "містер елегантність" сьогоднішнього вечора Фаренюк в один дотик намагався перекинути голкіпера, та м'яч опустився на сітку воріт. На перерву суперники пішли за нічийного рахунку.

Другий тайм розпочався з гострого удару Савіо, з яким впорався Литвиненко, що по перерві змінив у воротах Іваняка. "Синьо-жовті" відповіли ударом Шотурми по центру воріт - ігровий снаряд став легкою здобиччю для Тоніци. Румуни перехопили ініціативу і диктували свої умови на паркеті, раз за разом створюючи небезпеку біля наших воріт. Попри всю футзальну логіку, рахунок на табло змінили саме "синьо-жовті" - Зварич знайшов пасом Фаренюка, що таки забив свій "елегантний" гол, підсікнувши "круглого" над голкіпером.

А далі було дежавю - Україна знову записала до свого пасиву п'ять фолів, а грати залишалось ще сім хвилин. Далі у двох доволі неоднозначних епізодах свисток арбітрів промовчав, чим викликав шквал емоцій у румунської лави для запасних. За 3:12 до фінальної сирени Роберт Лупу перейшов на гру з воротарем-"ганялою", роль якого виконував Стойка. Гра в більшості принесла свої дивіденди і румуни, зусиллями Шеремети, що зрізав м'яча у власні ворота, відновили статус-кво - 2:2.

Одразу після пропущеного голу Олександр Косенко пішов у ва-банк, відповівши Шотурмою у воротарській футболці. Складно оцінити доцільність подібного рішення, але протягом хвилини Човачі та всюдисущий Савіо двічі вразили порожні ворота і довели рахунок до 2:4. Такий перебіг матчу був зовсім не за планом нашого наставника, тож до гри повернувся Литвиненко. Все ж, на превеликий жаль для шанувальників футзалу, під завісу гри герой матчу Савіо відзначився дублем і підбив остаточні 5:2 на користь команди Роберта Лупу.

Футзальний марафон найвищого рівня триває і вже завтра на франківців очікує протистояння збірних Румунії та Грузії. Початок гри у спорткомплексі КФВ о 19:00.

Україна - Румунія - 2:5 (1:1)
22 вересня. Товариський матч. Івано-Франківськ, СК КФВ - 17:00
Голи: Корсун, 3, Фаренюк, 33 - Іке, 13, Шеремета, 38, автогол, Ковачі, 39, Савіо, 39, 40.
Україна: Іваняк (к) (Литвиненко, 21) - Корсун, Микитюк, Фаренюк, Шотурма - Королишин, Малишко, Білоцерківець, Разуванов, Педяш, Журба, Зварич, Шеремета. Запасні: Ципун. Головний тренер: Олександр Косенко.
Румунія: Тоніца - Олівейра, Іке, Стойка (к), Савіо - К. Матей, Ковачі, Сеч, Панзару, Крачун, Мовіляну. Запасні: Грігораш, Маня, Гавріла.
Попередження: Разуванов, 8, Шотурма, 14, Малишко, 24 - Стойка, 14, Кречун, 32, Олівейра, 37.