КазахстанАміржан Муканов: «Багато воротарів і до Ігіти підключалися до атак, але вони не мають такої техніки і удару»Экстра-лигаІльдар Макаєв: легенда №16Футзал в миреНові контракти, зарплати та ринок: вказівки ФІФААргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»СумскаяЄвген Петраков: «Приємно мати команду з Сум на найвищому рівні»Экстра-лигаІгор Москвичов: «Чекаємо продовження чемпіонату, але вже і думаємо за наступний сезон»ЧеркассыІсторія виступів представників Черкащини у професіональних змаганнях 1990-2020 рр.Вторая лигаДва роки тому «Шевченків край» (Звенигородський р-н) виграв «бронзу» чемпіонату України у Другій лізіФутзал в миреЧемпіонат Європи-2020 серед студентів перенесеноГерманияМихал Салак: «В Германии чемпион пока не объявлен»БеларусьБеларусь: старт плей-офф перенесен на 25 апреляИспанияРикардиньо: «Я скучаю по многим вещам... мы были счастливы и не знали об этом»Первая лига Сергій Задорожний: «Сезон триває сім мiсяцiв, а ми граємо всього 10-12 iгор»

Збірна України зіграла внічию з Францією в останньому матчі еліт-раунду відбору до КС-2020

Збірна України з футзалу провела заключний поєдинок еліт-раунду відбору чемпіонату світу 2020 року.

Поразки від Сербії (2:5) та Іспанії (1:3) залишили наших хлопців без шансів на вихід із групи перед третім матчем. Тож із французами українцям довелося боротися лише за третє місце в міні-турнірі.

На початку зустрічі підопічні Олександра Косенка виглядали переконливо й володіли ініціативою. Французи довго зберігали свої ворота «сухими» лише завдяки майстерності Аруна на останньому рубежі. Голкіпер суперників упорався з пострілами Журби, Білоцерківця і Разуванова. Лише на сьомій хвилині під час чергової атаки ударом з правого флангу Журба відкрив рахунок у матчі.

Після цього українці втратили ще кілька нагод забити, тоді як французи свої шанси використали. Так, на 10-й хвилині після перехоплення Мухудін пробив Ципуна ударом з лівого флангу. Незабаром Алла поцілив вище поперечини, а синьо-жовті відповіли моментом Фаренюка, коли суперників знову виручив Арун.

Тим не менше, на 13-й хвилині наші опоненти вийшли уперед — Рамірес реалізував пенальті за фол Корсуна. Незабаром Ципуну довелося декілька разів виручити нашу команду, а за дві хвилини до завершення першого тайму супермомент уже біля інших воріт не реалізував Білоцерківець.

На початку другого тайму непоганий шанс у «триколірних» втратив Ба, пробивши над поперечиною. Невдовзі Ципун впорався з пострілом Раміреса, на що українці відповіли ударами Шотурми та Зварича. У підсумку на 29-й хвилині тиск нашої збірної приніс плоди — Педяш після кутового з другої спроби відправив м’яч у сітку.

Українці продовжували створювати небезпеку біля чужих воріт, однак тепер уже Дюро довелося виручати. На 34-й хвилині був чудовий момент у французів, однак Мухудін не влучив у порожній кут. Ближче до завершення зустрічі темп гри спав, а матч так і завершився нічиєю. За додатковими показниками французи посіли третє місце у групі.

ЧС-2020 з футзалу. Еліт-раунд відбору. Європейська зона
Група В
3 тур

Франція — Україна — 2:2 (2:1)
Мухудін (10), Рамірес (13, з пенальті) — Журба (7), Педяш (29).
Франція: Арун — Рамірес, Лютен, Н’Галя, Мухудін — Бельхадж, Кебе, Ба, Айгун, Алла, Ді, Дюро.
Україна: Ципун — Малишко, Разуванов, Журба, Педяш — Єрьомін, Микитюк, Сорокін, Фаренюк, Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич, Іваняк.
Попередження: Корсун (13), Малишко (34).

Джерело - УАФ

Підопічні Олександра Косенка здобули одне очко за підсумками матчу з командою П’єра Джекі у рамках елітного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Українці почали тиснути на ворота суперника з перших миттєвостей. Зрештою, до зміни у рахунку це призвело на 7-ій хвилині. Журба після флангового проходу потужно пробив на воротах Харуна, не залишивши шансів останньому.

Втім, за 3 хвилини французи зуміли реалізувати одну зі своїх нагод. Зварич невдало розіграв вільний удар на половині поля «жовто-синіх», і Мухудін після виходу віч-на-віч переграв Ципуна.

Це надало впевненості команді П’єра Джекі. На 13-ій хвилині вона вперше вийшла вперед. Корсун сфолив проти Раміреза у штрафному майданчику, і постраждалий самотужки реалізував пенальті.

У середині другого тайму команда Олександра Косенка відновила паритет. Журба віддав з кутового на Разуванова, той прострілив на Педяша, і Олександр з двох спроб переграв Дюро, який змінив Харуна після перерви.

Однак, дотиснути суперника нашій збірній не вдалося. 2:2 – за додатковими показниками українці поступилися французам та посіли 4 місце у групі В елітного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Франція – Україна – 2:2 (2:1)
Мухудін (10), Рамірез (13 – з пен.) – Журба (7), Педяш (29)
Попередження: Корсун (13)
Франція: Джамель Харун (к) (Жовен Дуро, 21) – Кевін Рамірез, Нельсон Лутін, Ландрі Н’Гала, Суель Мухудін, Сід Белхадж, Самба Кебе, Булає Ба, Аздін Айгун, Самір Алла, Адама Деє
Україна: Кирило Ципун – Володимир Разуванов, Сергій Малишко, Сергій Журба, Олександр Педяш, Артем Фаренюк,  Дмитро Сорокін, Микола Микитюк, Олег Єрьомін, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич, Євген Іваняк (к)

Переможця квартету та володаря прямої перепустки на чемпіонат світу в очному протистоянні о 21:30 визначать збірній Сербії та Іспанії.