ВенгрияВенгрия-2020/21. Тур 4. LIVE!Футзал в миреМаксим Лисенко: «В Казахстані Цой був начальником, а я йому допомагав на складі»РоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 3. LIVE!Детский футзалДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна/Чорноморськ) – переможець Кубку ліги U-17КазахстанВиктор Тарчило: «Мы будем показывать красивую, агрессивную и современную игру»КазахстанДмитрий Клочко: «От сезона жду только положительных эмоций»КазахстанВ столице Казахстана создается профессиональный футзальный клубМолдоваАлександр Голбан: «В скором будущем мы опубликуем Стратегию развития футзала в Молдове»БеларусьБеларусь-2020/21. Тур 4. LIVE!Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 6 тур. Квартет йде у відривКазахстанАлександр Соколов – новый главный тренер МФК «Аят»ИспанияМатеус Преа: «Мне было бы очень интересно снова встретиться с командой из Казахстана»ВенгрияВолодимир Колок: «Треба навчитись вірити й чекати результату, адже він не приходить швидко»Женский футзалДанило Єрьомка: «УАФ може врятувати жіночий футзал одним розчерком пера»ФранцияФранция-2020/21. Тур 2. LIVE!МолдоваКристиан Малышенко: «Никто не давал нам ни единого шанса, когда мы отправились во Францию»Лига чемпионов УЕФАСтало известно расписание финала четырех Лиги чемпионов УЕФА 2020/21Первая лига Юрій Іванишин: «У Рівному на нас очікувала своєрідна контрольна робота»КазахстанБразильский вратарь Веллозу перейдет в МФК «Атырау»Футзал в миреНаши за границей. Первая победа Олега Зозули

Жіноча збірна України поступилася Італії у фіналі Lviv Freedom Cup

Підопічні Олега Шайтанова посіли друге місце на домашньому турнірі, поступившись у фінальному матчі команді Італії.

Підопічні Франчески Сальваторе виявилися сильнішими за збірну України у фінальному поєдинку турніру.

Втім, саме нашій команді вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Потужний удар Шульги після навісу Титової з кутового п’ятою у ворота суперника переправила Гриценко. Для Ксенії цей гол став сьомим у рамках турніру.

Однак, до перерви дубль Бутіми дозволив італійкам вийти вперед з мінімальною різницею у рахунку.

Стартова шестихвилинка другої половини зустрічі також лишилася за гостями. Спочатку Беллі реалізувала пенальті після фолу Кислової на Бутімі, а потім Адаматті яскравим ударом завершила атаку підопічних Франчески Сальваторе.

За 3 хвилини Сестарі не зуміла впоратися з ударом Шульги, пропустивши вдруге. У другій половині тайму «жовто-сині» створили чимало нагод, однак забити так і не зуміли. Як результат – 2:4. Дебютним тріумфатором «Lviv Freedom Cup» стає жіноча збірна Італії.

«Lviv Freedom Cup-2020». Фінал. Україна (ж) – Італія (ж) – 2:4 (1:2)
Гриценко (5), Шульга (29) – Бутіма (12, 20), Беллі (23 – пен.), Адаматті (26)
Попередження: Кислова (24), Гриценко (40) – Беллі (12)
Збірна України: Вікторія Сагайдачна (Вікторія Кислова, 21) – Анна Шульга, Ксенія Гриценко, Ірина Дубицька, Юлія Форсюк, Юлія Дударчук, Юлія Титова (к), Анна Сидоренко, Христина Єрьоменко, Олена Павленко, Анастасія Кліпаченко, Юлія Шевченко, Анна Прокопенко
Збірна Італії: Ана Кароліна Сестарі – Сара Бутіма, Людовіка Копаррі, Бруна Борхес, Рената Адаматті, Ерсілія Д’Інчекко (к), Аріана Помпоселлі, Федеріка Беллі, Алессія Грієко, Ніколета Мансуетто, Джессіка Ексана, Сесілія Барка, Сабріна Маркезе, Марія Фонтана

Збірна Італії: Рената Адаматті

Окрім того, було визначено переможців у таких номінаціях.

Найкращий воротар: Яна Червікова (збірна Словаччини)
Найкращий бомбардир: Ксенія Гриценко (збірна України)
MVP: Cара Бутіма (збірна Італії)

Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України

У Львові завершився міжнародний футзальний турнір серед жінок «Lviv Freedom Cup». У фіналі зустрілися українки та італійки.

Команди виходять на дуель неймовірно зарядженими. Шанс відкрити рахунок має Ксенія Гриценко. Однак італійок виручає стійка. Та невдовзі 9-ий номер української збірної таки виводить «синьо-жовтих» уперед. Після точної передачі Шульги Гриценко п’яткою філігранно переправляє м’яча у ворота.

Але гості дуже швидко відновлюють статус-кво. Українських вболівальників засмучує Сара Бутіма. Ще до перерви вона оформлює дубль, впритул розстрілявши ворота Вікторії Сагайдачної. Сара зазначає: «Наша найкраща риса — це єдність команди. Ми завжди граємо одна за одну. І навіть якщо хтось помиляється на майданчику, інші готові допомогти їй і продовжувати».

У другому таймі гості збільшують відрив, реалізувавши пенальті. Стандарт виконує Беллі. А Рената Адаматті, завершуючи контратаку, перетворює рахунок на 1:4. Однак обертів не збавляє жодна із команд. Видовищна гра до вподоби публіці.

Гравчиня футзальної збірної України Ксенія Гриценко каже: «Велике дякую вболівальникам, які прийшли на цей матч. Підтримка була велика. Дуже приємно. Італія — хороша команда. Мені здається, все одно треба розуміти, що будь-яке везіння — це результат тренування, самовіддачі».

Відквитати один гол українкам таки вдається. Анна Шульга пробиває, м’яч вислизає із рук італійської голкіперки — 2:4. На більше господиням уже бракує часу. Тож перемогу на «Lviv Freedom cup» святкують італійки. Капітан збірної України Юлія Тітова підкреслює: «Я не можу сказати, що ми хоч трішки подумали, що не зможемо наздогнати суперниць. Ні, ми до кінця, до останньої хвилини намагалися. Але фортуна не на нашій стороні була. Трішки не вистачило, мабуть, точності у завершальній стадії».

Для «синьо-жовтої» команди цей турнір став попереднім етапом підготовки до відбору на Євро-2021.