Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-16): результати жеребкування 1 туруЖенский футзалЧемпіонат України серед жінок (Вища ліга). 1 тур. «IMS-НУХТ» – «Tesla» – 1:0Юношеский футзалЕнергетик Ярослав Квасній отримав виклик у молодіжну збірну України Футзал в миреНаши за границей. Василий Кефа лидирует в гонке бомбардиров чемпионата ЛатвииРоссияКубок России. 1/8 финала. LIVE!Экстра-лигаЭкстра-лига-2018/19. 5 тур. Анонс. В центре внимания – Киев и РовноЖенский футзал13.00. Чемпионат Украины (жен). Высшая лига. 1 тур. IMS-НУХТ (Киев) – TESLA (Харьков). LIVE!РоссияБолинья: «Хочу принести норильчанам радость своей игрой»Первая лига Максим Мысловский: «На старте чемпионата больше всех удивил «Шевченків край»Экстра-лигаРуслан Остапчук: «Когда разыгрывали угловой – сработали как единый механизм»Экстра-лигаКатерина Нещеретова: «Когда человек понимает, что ему язык действительно нужен, он его выучит»Россия Ильдар Нугуманов: «Теперь мечтаем о чемпионстве» РоссияНаши за границей. Разуванов и Клочко забивают триждыПервая лига Первая лига-2018/19. Лучшие голы, комбинации и сейвы 2-го тураЭкстра-лигаЭкстра-лига-2018/19. 4 тур. Чемпион выходит из пикеКубок УкраиныКубок Украины. «Food Centre-СумДУ» и «Рятувальник» дважды сыграют в СумахИспанияИспания-2018/19. Лучшие голы, комбинации и сейвы 5-го тураРумынияРумыния. 5 тур. Пять голов Дениса ОвсянниковаЧеркасскаяІсторія футзалу Черкащини 1990-2018 р.р.: команди у професіональних змаганнях ПольшаДебют Юліана Горбатого і вся українська рать у Польщі

Житомир. Вища ліга. 15 тур. “Атлети” трощать “ГазМяс”

Лідери здобувають чергові перемоги, «Енергія» втрачає очки

«Грантех» – «Енергія» 3:3 (1:3)

Голи: Алєксєєв 11; Біляченко 23; Орлик 24; – Слюсар 12; Яцковець 12; Петренко 13;

Попередження: немає – Тарасюк

«Енергетики», які у турнірній таблиці продовжують погоню за «ІнБевом», почали звітний матч першим номером, а тому господарі з перших хвилин матчу були змушені захищатися. Гравці «Грантеха» вичікували свого шансу, а враховуючи зарядженість гостей на матч, розуміли, що таких шансів у них буде небагато. Чи не найреальніший із них стався на 10-й хвилині, коли Орлик розігнав контр-атаку, але Трибель дивовижним чином не відкрив рахунок у матчі. Однак за мить круглий все ж влетів у ворота гостей, за промах свого одноклубника у попередньому епізоді виправився Алєксєєв – 1:0. Методичний тиск на ворота «Грантеха» дав свій результат за дві хвилини, коли Слюсар зрівняв рахунок у матчі. За мить у ворота «Грантеха» влетів гол із розряду «такі не беруться», його автором став Яцковець, а на перерву «Енергія» пішла за переваги у два м’ячі – Петренко сам відібрав м’яч і сам завершив атаку.

У другому таймі команди взяли безгольову мовчанку, лише зрідка радуючи вболівальників гольовими моментами. Як виявилося це було затишшя перед бурею. Її розпочав своїм голом Біляченко, а за мить дальній постріл Орлика залишив не при справах воротаря «Енергії» Гутника – 3:3. Та на цьому шквал емоцій завершився, адже опоненти вирішили обмежитись нічиєю 3:3.

МФК «Персей» – «Коростень» 2:7 (0:4)

Голи: Долінний 15; Цирюк 17; – Козаренко 2, 19; Скорода 13, 14, 14; Гаєвський 24; Грабовець О. 28;

Попередження: Самчик – немає

Аби не відкладати справу в довгий ящик, коростенець Козаренко швидко відкрив рахунок у матчі. «Персей» відповів серією гольових моментів – небезпечних, та все ж нереалізованих. А поки житомиряни впродовж першого тайму марнували свої нагоди, коростенець Скорода спочатку подвоїв перевагу гостей, а впродовж заключних 15 секунд першого тайму оформив ще два взяття воріт.

У дебюті другого тайму лідерські якості вирішив продемонструвати воротар «Персея» Малицький – саме з пасу Олександра Долінний відквитав один м’яч. Прикладу свого одноклубника послідував Цирюк, який скоротив розрив у рахунку до двох м’ячів. Та як тільки підопічні Малого задумалися про камбек, Козаренко класним пострілом у дев’ятку відправив у ворота «Персея» п’ятий гол. Черговий пропущений м’яч жодним чином не вплинув на настрій господарів, та попри їх старання, гра в атаці у підопічних Малого відверто не клеїлась. Наостанок коростенці попрактикували гру в п’ять польових й на заключній секунді матчу нарешті вивели на ударну позицію воротаря Олексія Грабовця – 7:2 перемога «Коростеня».

СК «Візаж-Полісся» – ФК «ІнБев» 0:6 (0:1)

Голи: Вакула 8, 23, 24, 27; Івановський 17; Горло 22;

Попередження: немає

Підопічні Соколовського почали матч що називається «з місця в кар’єр», внаслідок чого воротар СК «Візаж Полісся» Угольніков регулярно був змушений вступати у гру. Єгор крутився, як білка в колесі, але свою команду справно рятував. Так тривало до восьмої хвилини, поки за справу не взялися гравці стартової четвірки «ІнБева», які й організували перше взяття воріт, влучний постріл на рахунку Вакули. Попри пропущений гол юнаки СК «Візаж-Полісся» не знітились і якби не впевнена гра Ковальчука у рамці воріт «ІнБева», підопічні Шиманського могли ще у першому таймі бодай зрівняти рахунок.

Свої плани юнаки СК «Візаж-Полісся» взялися втілювати у другому таймі, та їх запал погасив Івановський. Опісля надія на позитивний результат для господарів згасал з кожною хвилиною, а після третього пропущеного голу у виконанні Горла у господарів зовсім опустились руки. У підсумку все як почалося з голу Вакули, так і завершилось – Дмитро оформив покер, а фінальна сирена зафіксувала «суху» перемогу «ІнБева» 6:0.

«Медик» – ФзК «Форца» 5:3 (2:1)

Голи: Когут 4; Безпрозванний 12; Коваленко 22; Трохліб 23; Данюк 26; – Дзюба 14; Оніщук 28; Іванов +29;

Попередження: Трохліб – Іванов

Для «Форци» звітний матч почався з пропущеного голу у виконанні Когута, після чого гравці «Форци» одразу ж додали в активності, а тому і моменти біля воріт «Медика» почали виникати значно частіше, чого лише вартий потужний постріл Дзюби. Однак, Микола, як і його одноклубники, пройти захист суперника так і не змогли, натомість вдруге пропустили від Безпрозванного. А на заключній хвилині першого тайму спрацювало старе футбольно-футзальне правило «не забиваєш ти – забивають тобі»: спочатку «медик» Данюк з метра не влучив у порожній кут воріт «Форци», а у відповідь Дзюба після розіграшу стандарту відквитав один м’яч.

На хвилі успіху після «голу в роздягальню», гравці Форци зі стартових хвилин другого тайму побігли відіграватися, та всі їх спроби були марними. А поки гравці «Форци» марнували свої нагоди, Коваленко опинився у потрібному місці в потрібний час і головою переправив м’яч у ворота гостей, а Трохліб довів рахунок до 4:1 на користь «Медика». У надії врятувати матч гості пішли грати з п’ятим польовим, але їх максимум на звітний матч обмежився декількома нереалізованими моментами і голами Онищука з Івановим – 5:3 третя поспіль втрата очок «Форцою».

Програму 15 туру вищої ліги Чемпіонату м. Житомира завершував матч між ФК “Атлет-Житомир” та “ГазМясом”, який завершився рекордною перемогою Чемпіонату.

ФК «Атлет-Житомир» – «ГазМяс» 13:1 (6:0)

Голи: Чапський 1, 25; Киришун 6; Коваль 8, 21; Терновой 11, 12; Ткачук 14, 20; Гусак 15, 23; Омелянчук 16; Яворський 27; – Прус 23;

«Атлети» реалізували свою першу ж атаку – на 19-й секунді Чапський відкрив рахунок у матчі. Гравці «ГазМясу» спробували організувати гол у відповідь, найактивнішими були Ничипоренко та Островський, але голкіпер господарів Зорник втримав свої ворота на замку. Аби убезпечити себе від форс-мажорів у вигляді пропущених голів, «атлети» швидко довели свою перевагу до трьох м’ячів зусиллями Киришуна та Коваля, а невдовзі Терновой, оформивши дубль протягом лічених секунд, довів рахунок до розгромних 5:0. Усі спроби гостей біля воріт суперника були марними, тоді як Ткачук за дві секунди до перерви поставив крапку у першому таймі – 6:0.

У другому таймі господарі продовжили погром суперника й лише після того, як Коваль запалив на табло цифру 10, «атлети» дали шанс «ГазМясу». Такою нагодою скористався Прус, який і став автором «голу престижу» у звітному матчі. На таку спритність Олександра у складі «атлетів» відповіли Гусак, Чапський і Яворський – 13:1 рекордна перемога «Атлет-Житомир» у Чемпіонаті.